Mityba / Sveika mityba / Lūžiai (šventės, vakarėliai, depresijos). Kaip atsitiesti.
2014-05-31 14:35:32
Sveikos:)
Ka jūs merginos darote tokiu atveju kaip visa dieną dirbi ir nebespeji pvz pietu tam tikru laiku pavalgyti ar pavakariu? gaunasi pvz pavakariu laiku pietus arba vakarienes laiku pavakariai?neveltui yra sakoma mes skubame liakiame ir nera laiko pavalgyt kada...ar visada valgot 4k?
2014-05-31 15:32:37
Gailute, būtinai 5 kartai, nes tai yra sekmės garantas, kad neperalktų organizmas :)
2014-05-31 16:01:26
Gailute,Egoiste teisi,nes musu kunas gaudamas maista reguliariai nebadauja ,o tai reiskia,kad nekaupia ir lengviau atiduoda riebaliukus :). Pasistenkite kaip nors pavalgyti laiku :).
2014-05-31 23:12:49
Sveiki, dėl psichologiškai intensyvaus, bet pasyvaus darbo prie kompiuterio 12-16 val. per parą, kartais pavalgyti man būdavo sunkiaus nei išvis nevalgyti, o ką jau kalbėti apie 4-5 kartus per dieną ir jei dar gamintis...
Todėl pradžioje ėmiausi tokių juokingų gal kiek, bet naudingų dalykų:
- pasitraukiau nuo savęs visą lengvai pasiekiamą šlamštamaistį, kad nei į akis kristų nei išvis namuose būtų. :)
- pasistačiau žadintuvą mobiliam, kuris man priminė apie visus valgymus.
- netoli savęs aplinkui laikiau tik sveikus, man skanius produktus, kad esant laikui, bent kažką iš jų prisiverščiau įsimesti į burną.
- verčiau save bent 1 val. per dieną pasivaikšioti arba pašokti bele kaip pagal mėgstamą muziką - svarbu pajudėti (beje paskui ir šokius lankyti noras atėjo).
- PAPILDOMA motyvacija, už gerus rezultatus lepinau save maloniais dalykais (fotosesija, naujas pirkinys, pramoga su draugais...) už blogus nusibausdavau :D

Pradžioje valgyti dažnai pasirodė net didesnis iššūkis nei pati ale dieta. Nors tai padeda sureguliuoti medžiagų apykaitą, dažnas teisingas valgymas ir ypač pusryčiai yra vieni svarbiausių dalykų. LABAI rekomenduoju pasirinkti iš sveikų produktų - tai, kas iš tiesų Jums skanu, kad nereiktų versti savęs valgyti tai kas nedžiugina.
Ir aktyviai išnaudoti Lucky day! Nes po pirmo..antro.. karto max apsivalgymo paskui nebesinorės, nes jau visuomet žinosit, kad galima nors ir 2 kg tortą suvalgyt, o kai galima.. nebetaip ir norisi iš tiesų :):D
Bent jau mane tai motyvavo :)))
Visiems linkėjimai, būkim geros nuotaikos! :)
2014-06-08 11:12:34
Vakar buvo pirmoji lucky day ir labai man keista ji buvo. Atsikėliau ir galvoju, nuuu, tai valgysim.
Nuėjau į turgų šuniui mėsų pirkt, nusipirkau sau braškių, užėjau į parduotuvę - vaikštau vaikštau... Nesuprantu ko noriu. Nusipirkau prieno ir du mylimiausius varškės sūrelius. Daugiau nieko nesinorėjo.

Šiek tiek apsirgau, tai gal dėl to apetitas keistai jautėsi, bet visą dieną jo tiesiog nebuvo. Pasidariau makaronų su tunu, neskaičiavau laiko, gėriau kavą su cukrum ir du pieninius braškių kokteilius su trupučiu cukraus. Viskas. Ant saldumynų nepramušo - kas man savaitgaliais būdavo vienintelis maistas dažnai. Tiesą pasakius, visą dieną laukiau sekmadienio, nes viskas taip neaišku... Ką valgyt, kada...

Šiandien atsikėliau dar labiau apsirgus, tai šiaip ne taip išsikepiau omletą pagal planą, bet nekažką jis man lindo, o kaip tyčia pagal meniu superinė diena - viskas gardu kaip sapne :)) tai bus matyt.

Žodžiu, reziumuojant, kažkaip sunepatogino mane ta lucky day - be nurodymų nebemoku :)

O nuklydus, manau, svarbiausia pasiskirti aiškiai tą dieną, kai nuklydimai baigsis. Išsisportuot smarkiai, arba ilgai išsivaikščiot išsibėgiot, nes skaudančiIs raumenim kimšti nesinori.
2014-06-08 12:20:06
M.M As neturiu lucky day,o maitinuosi pagal plana. Ir nepasirinkau jos samoningai,nes pagalvojau,kad man to nereikia,o kai labai jau noresiu nuklysti i sali,tai ir nuklysiu...:) O jeigu tu irgi nenori jos turet,tai tiesiog pasirink kokia diena is savo meniu ir pirmyn :)...
Sekmes!
2014-06-08 12:30:43
Aš tikrai nuoširdžiai manau, kad lucky day yra svarbi. Motyvacijai, bet labiausiai organizmui. Juk aiškiai parašyta, kad gavęs kalorijų šoką, jis vėl užkuria variklį ir greitina medž.apykaitą. Ir ne veltui rašoma, kad ji turi būti reguliariai tą pačią sav. dieną. Aš tikrai manau, kad būtent ji man padės nepaslįsti ar bent paslįsti mažiau/rečiau/silpniau.
Sau kalu i galvą, kad mano tikslas - ne kuo greičiau ir kuo daugiau, o tiesiog išmokti taip gyventi ir bent per pusę metų atsikratyt to savo balasto (14 kg). Na, o, manau, taisyklingai maitinantis, net per lucky day vėliau turėtų nebesinorėti nesąmonių.
2014-06-08 14:43:18
Taip ir yra. Turėjau jau kokias 6 ar 7 lucky day ir su kiekviena matau, kad tas "ką čia suvalgius" vis tiek nėra labai blogas ar nesveikas maistas. Pusryčiams ar priešpiečiams dažniausiai valgau kažką iš man jau įprasto raciono (kas skaniausia), nes galiausiai tik tokie produktai ir yra šaldytuve. Nelabai jau čia sugudrausi... O pietums.. jeigu būnu mieste ar pas draugus - leidžiu sau suvalgyti kažką skaniau ar tiesiog tai, ką draugai pagaminę. Bet tikrai seniai bešlamščiau traškučius ir panašų š... Vakar, va, pasilepinau braškėmis su pienu ir vienu ledu (plombyras su šokoladu). Man Lucky day labiau asocijuojasi su galimybe vakare su draugais išgerti stiklą kokio gėrimo.. Tai vakar tai ir padariau. Bokalas alaus, keli šotai ir kokteilis. Kadangi iki vakaro daug judėjau (sportavau ir valiausi langus namie), dar judėjau ir vakare (šokių aikštelėje), manau, bent dalį tų blogybių sudeginau.. :))) Lucky day yra gerai. bent man.. jei jos neturėčiau, bet kartais norėčiau "sugriešyti", bijau, kad tai pradėčiau daryti per dažnai.
Man problemų daugiau kyla sekmadieniais. Esu visiška miego vergė, todėl savaitgaliais, kai galiu, leidžiu sau miegoti iki begalybės.. Natūralu, kad bent jau pusryčiai tikrai "nuplaukia". Neretai ir priešpiečiai... Atsikeliu kokią 13h ir nebežinau kaip maitintis. Tai dažniausiai sekmadienis neturi 5 valgymo kartų. Bet gal tai nėra tokia jau bausybė... kai tik kartą per savaitę:)
Darbo dienomis jokių problemų nekyla, nes visada keliuosi tuo pačiu metu ir valgis būna tomis pačiomis valandomis. Na, nebent būna kokie "išvažiuojamieji" filmavimai.. ten pasiimti visą savo dėžučių su maistu artileriją irgi sunku..:(
Trumpiau tariant, kas kaip moka - tas taip šoka. Bandau visaip kaip derinti rėžimą, bet ir nukrypimai kol kas blogų rezultatų neatneša. :)
2014-07-28 13:38:28
Man yra tas pats, kaip ir Mild. Per lucky day režimas visiškai išsibalansuoja, ir tikrai nebebūna 5-6 kartų. Būna arba trys dideli, arba vienas ilgas :D bet kadangi tik šiandien supratau, kad neteisingai elgiausi per lucky day, tai manau, kad artimiausios ateinančios mano laimės dienos nebebus tokios :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS