Mityba / Sveika mityba / Lūžiai (šventės, vakarėliai, depresijos). Kaip atsitiesti.
2014-05-01 13:56:04
tokiais atvejais, kai gimtadieniai ir pan., manau, reikia pasidaryti vadinąmąją lucky dieną, o kai jau bus pagal grafiką, jos jau nebus, na, sukeisti vietomis:)
2014-05-01 14:05:43
bet jei tai trunka keletą dienų? :)
2014-05-01 14:42:18
delfinka, mano lygiai tokie patys rezultatai..:) aš darau išvadą, kad per mažai sporto. Arba - jeigu jis yra (pas mane pertraukėlė šiuo metu)-auga raumenukai. O šiaip, logiškiausia turbūt būtų į šventės dieną perkeltį savo "lucky day"....:/
2014-05-01 14:43:05
Oi, pasirodo Roberta jau taip siūlė :)) Man kartą taip norėjosi padaryti, bet apgavau pati save ir abi dienos buvo laimės dienos :D
2014-05-01 14:45:40
Ir išvis, man tokia mintis vis neduoda ramybės. Kilo.lt skelbėsi, kad dirba psichologė, nė velnio nepajutau, nors SOS signalą ne kartą forumuose rodžiau, o ir asmeniškai esu rašiusi, kad kažkas ne taip, noro mažėja...
2014-05-01 15:21:55
Jūraiste, aš taip pat maniau, kad sulauksiu motyvacijos, kai pradės nesisekti, kai nežinosiu, ką tokiose situacijose daryti, kai sunku laikytis dietos arba prisiversti sportuoti (nors treniruotes, gal tik kelis kartus praleidau, kai persistengiau ir kai jau nebeturėjau jėgų grįžus po darbo, nes darau viską vakarais). registruojantis pažymėjau, kad man bus reikalinga ypač stipri motyvacija iš kilo.lt pusės, bet... :( kai parašiau kad kg nekrenta, tai dar atrašė, maždaug, "ko aš noriu, jei nesugebu kiekvieną dieną "puikiai" maitintis., kad reikia nusistatyti prioritetus." atrodo, kad aš galiu rinktis darbo metu kada valgyti. taip pietus galiu, bet ne priešpiečius, o tuo labiau pavakarius. o gal jie čia tai vadina palaikymu (motyvacija)?
2014-05-01 21:20:34
Manau, galime padėti viena kitai, pasidalindamos patirtimi ir palaikymu. Mano "atsipalaidavimo" situacija: draugė pasikvietė su vaikais pavakaroti; pabraidžiojom po pievas, tada visi į kavinę, bendrai užsakomas vynas (raudonas sausas), patiekalai. Žinot ilgai ir su malonumu gurkšnojau savąją taurę ir sakiau sau, kad nesijausiu kalta. Bet gurkšnojau be jokių pakramsnojimų. Tad to 200 g. užteko visam vakarui ir nesijaučiau, kad negaliu sau leisti alkoholio. Kažkada lietuviškos virtuvės kavinėse mėgaudavausi cepelinais, dabar pasiėmiau vieną kukuliuką su varške ir varškės padažu, kas valgant neturėjo perdėto kiekio riebalų, valgiau mažais kasniais, lėtai ir ilgai kramsnodama ir pabendraudama tarp kasnių. Pačiai buvo keista, kad ramus, lėtas valgymas leidžia nepersivalgyti, o kartu nesijauti kaip nubausta kankinančia dieta už nuodėmes :) Šįryt svoris padidėjęs 100 g. Bet pagalvojau, kad malonus vakaras, kai niekam nereikia aiškinti, kokių čia dietų laikaisi, kai niekas akimis nepradeda matuoti tavo liemens ar klubų centimetrų, buvo to vertas. Nespazmuokit savęs, ši dieta turi virsti gyvenimo būdu, tik tada ji duos ilgalaikių rezultatų. Ramiai ir išmintigai, ir su pasimėgavimu.
2014-05-01 23:57:36
enrikasam, 100% pritariu. bet kolkas sunkiai gaunasi negrauzti saves ir apsieti be streso tokiomis progomis, kai neisvengiama patiekalu gausa, tas pats alkoholis ir panasiai...
2014-05-02 11:45:58
Man gerai bent tiek, kad aš beveik nevartoju alkoholio, na kartais simboliškai įsipilu ant dugno šampano gurkšnį ir viskas., bet su maistu tai sudėtinga :( tai norisi visko paragauti, nors žinau, kad tai laaaaaaabai nesveika ir man tai kenkia, bet niekaip negaliu atsilaikyti nuo mamos gamintų patiekalų... nors stengiuosi dėtis visko po nedaug, bet kol visko paragauju, tai jau jaučiu, kad prisivalgiau... :( o paskui save graužiu. juk tiek daug stengiuosi, kad atsikratyčiau kg, o paskui tiek nesveiko maisto prisivalgau. taip pat jaučiuosi ir po "sėkmingų dienų"
2014-05-02 18:17:12
Sveikos, damos. Na ką, aš lyg ir grįžtu. BET. Jei lb lb jau norisi - nu ir suvalgiau tą meduoliuką. Kiek spėjau suvokt save, geriau tas 1 iškart, negu laukt, delst, kol nusimarini save tomis mintimis ir supuoli ant 11 saldainių, kaip man buvo :))). Ir taip, su draugais turiu save riboti. Stengiuosi susitikinėti šeštadieniais, kada mano laiminga diena, arba gudraut - salotos visokios kavinukėse, kas yra brangiau, jei neperki ten kokių nesąmoningų "naminių" :). Va kas dėl bulvinių patiekalų, kas pasikeitė tikrai, mūsų kavinukėje kai žiūriu į valgančias cepelinus, man jos pačios kaip cepelinai :}}} galvoju, nu ne, aš nenoriu...Man su viskuo viskas normaliai, tik tie saldumynai. Laukiu rytojaus - rytoj Snikersas su late kava! Mano orgazmas :D O kas Jums visoms labiausiai keitėsi, požiūris į kokį maistą? ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS