Mityba / Sveika mityba / Lūžiai (šventės, vakarėliai, depresijos). Kaip atsitiesti.
2014-04-28 21:51:36
Ačiū, smagu išgirsti pozityvą ;)
2014-04-28 22:09:04
Labas merginos. Aš čia naujokė, bet dietose nelabai. Šeip jei nesat bandžiusios chromo tai pabandykit. Saldumynu tikrai mažiau norisi, o ir cukraus kiekis nesvyruoja taip ryškiai. As gėrusi esu futura chrom. Viena tabletė i dieną ir po savaitės pajusit, kad į saldumynus žiūrint širdutė neskauda. :)
2014-04-29 12:50:46
Va, rimtas patarimas..Tik reikės pasidomėti dėl sveikatos, ar viskas tvarkoje su tokiu papildu :)
2014-04-30 00:00:03
http://www.etiens.lt/index.php/maisto-papildai/valymas
cia yra naturalus papildai, jokios chemijos ir pasaliniu poveikiu. pasiziurekit, gal kas sudomins. siuo metu deja nera vieno produkto "dviguba celiulioze". ji pasizymi butent tuo jog slopina poreiki cukrui. pati kolkas nebandziau, nes tiesiog gailiu pinigu savo tikiems poreikiams. taciau kaimyne, kuri tuo uzsiima 10metu, gali patvirtint jog zmones perka ir dar kokiais kiekiais sia produkcija. jeigu ka, nuolaida pazadu ;) ai, o tai dvigubai celiuliozei - alternatyva "spirulina". beje, jeigu nuspresit uzsakyti, tai mano tel 860161180, kitaip nuolaidos nebus :)
2014-05-01 09:35:22
oi, vakar.. nutrūkau:( ir priaugau kg vieną atgal. mat išgėriau vyno dvi taures ir tada noriu to ir ano, ir dar to ir ano, sūris, duona, džiūvėsėliai su uogiene ir pan. nu baisu:(
2014-05-01 10:25:11
mane tai vakar vyras ledais gunde. tai kagi, kai sumigo vaikuciai, mamyte su teveliu tyliai uogu serbeta laize :) bet ten gilintis bandziau i sudeti, tai jie nera tokie pikti, kaip pvz grietininis plombyras su vusokiais priedais dar. bent kokiu atveju minusiuka turim maza ;)
2014-05-01 10:34:28
kaip negerai jaučiuos:(
2014-05-01 10:44:20
as padariau isvada jognorint sekmingai judet i prieki, reikia visiskai atsisakyt alkoholio (bent kokio), bent kol pasieksi savo norimus skaiciukus. nes alkoholis isties reikalauja ivariu uzkandziu, kurie dazniausiai nebuna patys sveikiausi. o jau nekalbu apie paties alkoholio kaloringuma.
2014-05-01 12:18:13
taip, alkoholis veda iš kelio:( išvis reikia kuo griežtesnės laiktytis darbotvarkės. skirti laiko tam anam griežtai nustatytu laiku, ne visada pavyks, bet stengtis labai reikia. kai paleidi viską, tai ir pasileidžia:(
2014-05-01 13:43:23
sveikos merginos, visi giriasi labai gerais rezultatais, kad laikantis, šios dietos labai greit svoris krenta. Man per 5 sav. nukrito tik 3 kg. :( žinoma, kad per velykas neišėjo laikytis dietos, nors buvau pasidarusi keletą salotų iš kilo.lt receptų, bet saldumynų ir kitų valgių vistiek nepavyko išvengti. nors tą sav. nukrito kg, bet sekančią jau nebe, nors laikiausi ypač griežtos dietos. dabar vėl motinos diena, mama visko priruoš, o kaip visko atsisakyti, kai ji taip stengiasi? juk negaliu valgyti tik savo maistą. arba per gimtadienius.
ką jūs darot tokiais atvejais?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS