Mityba / Sveika mityba / Lūžiai (šventės, vakarėliai, depresijos). Kaip atsitiesti.
2014-04-27 20:42:17
Labas vakaras. Baisu, bet ir man tai įvyko. Sėkmingai visiems čiauškėjusi, kaip veikia kilo.lt sistema ir save drąsinusi, kad aš galiu, aš galiu...Po Šv. Velykū tiesiog atsileidau...visai savaitei. Visą mėnesį buvau sėkmės linijoje, lengvai atsispirdavau pagundoms. O dabar, po 2d. besaikio valgymo...VISKAS. Nebemoku žodžio "apsieisiu". Ir jaučiu, kaip pučiuosi! Ar kam taip buvo, tokį ilgą laiką?Savaitę? Sugrįžot?
2014-04-28 15:47:26
MAN buvo :( atsistaciau po pusantros savaites, taciau be andriaus pagalbos kazin kaip butu buve. palaike , israse velniu, pakele motyvacija ir pargrazino valia :) bet... valgiarascio laikytis 100% nepavyksta, nes tiesiog labiau laika planuoju vaiku naudai, kazkaip sunku rast ta papildoma pusvalandi ir daugiau sau (maisto gaminimui sau). kolkas tik stengiuosi nekist i burna bele ko ir valgyti pagal valandas. na o su saldumynais tqi kova vyksta kiekviena miela diena. kai zinau, kad ju yra namuose, tai tikrai sunku valdytis. kartais prireikia daugiau pastangu, kartais maziau, bet stengiuosi nepasiduoti pagundai. laukiu tos dienos, kada i ju puse nei paziuret nenoresiu. tik vargu ar sulauksiu...
2014-04-28 15:51:28
Ech, saldumynai ir mano silpnoji vieta...Reikės ir man parašyt jam apie tai, nes kolkas dar kaip ir nesiskundžiau. Dar kartais apima neviltis, kai nueini į vienint. šalia darbo kavinukę, o ten viskas taaas paaats ir sveikesnių variantų už normalią kainą negausi :(. Tai jei nepasidarai iš namų - misija neįmanoma. Bet dėl vaikučių galvoju, jiems ten reikia sveikai valgyt, nebandai kartu?
2014-04-28 16:48:15
beabejo bandau :) bet joms priimtinesni kitokie variantai, kotletukai, varsketukai, kugeliukai ir visa tai su geru kiekiu papildomu riebalu. zuvyte valgo, kas labai dziugina, nes pqgal mano isbandytus receptus nevalgydavo mazoji. o be visokiu plakiniu, miltu ar dziuveseliu valgo blemba :) sriubu as pati nelabai... zodziu dauguma mano ir ju skoniai nesutampa :) gerai, kad bent vyras prie moteru derinasi ;)
2014-04-28 16:51:57
Bet keistas dalykas su tais saldumynais.. Šiaip nepasakyčiau, kad labai juos mėgau.. O dabar noriu, nors užmušk :D Tik tiek, kad aš priešingai, nei dauguma čia esančių nelabai sureikšminu tokius dalykus.. Paimu prieš sportą ir suvalgau saldainį (su kava!), jei jau labai norisi. Nukrito per tris savaites 2,6kg ir džiaugiuosi, nors tikrai žinau, kad jei visko laikyčiausi 100%, tai tikrai geresni rezultatai būtų, ir su paskaitom kartais nepavyksta suderinti savo valgymo grafiko.. Taip, kad aukštyn galvas, nieko čia tokio baisaus:)) Būna didesnių problemų :)
2014-04-28 17:36:50
Kad aš vakar ne 1 sald., o 11 suvalgiau :D Ir svoris man krenta tik 0.5 kg. į savaitę...net kai normaliai laikiausi, tiek tekrito. Bet laikytis reikia, žinoma..:/ Šiandien nusipirksiu, pasižadu, ką pasigaminti rytojui :))
2014-04-28 18:25:12
Tai džiaukis, kad krenta :D
2014-04-28 19:26:05
Aš kaip tas paršelis - Mikės Pūkuotuko draugas, "nedžiugina..." :D
2014-04-28 20:54:55
Jums saldumynų norisi , o man net juoda duona skaniau pyrago.Galėčiau dvi riekes be nieko praryti :(
2014-04-28 21:46:21
Forume skaičiau pokalbį apie emocinį valgymą - labai neblogų minčių radau. Juraiste, paieškokit, gal ir jūs rasit ką nors naudingo. Aš pati didesnių problemų dėl saldumynų neturiu, man gal bendrai daugiau maisto norisi :) Dieta griežta - ne daugiau 1200 kalorijų. Kai prasideda pojūtis " kaip norisi ko nors.." - tada pagalvoju, ar esu tokia alkana, kad valgyčiau net ir sudžiūvusią duoną..dažniausiai atsakymas būna neigiamas; tada tiesiog privalomuoju būdu išgeriu didelę stiklinę vandens ir einu užsiimti darbais, kurie atitraukia mintis nuo maisto: pvz, suruošti vaikų rūbus kitai dienai, supakuoti draugei dovaną, atrašyti emailus ir pan. Ir natūraliai sunkiosios svyravimo akimirkos praeina. O kai norisi ko nors saldaus - valgykit želė - ne tiek daug kalorijų, bet saldu ir kaulams sveika. Sėkmės sugrįžtant į ritmą ir nekryžiuokit savęs smarkiai, saviplaka naudos neduoda, tiesiog kiekvieną rytą pasiryžkit naujai dienai. step by step.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS