Sportas / Svorio metimas, riebalų deginimas / Čijos sėklos ir kiti natūralūs priedai, padedantys mesti svorį
2016-05-25 10:22:58
Aš tai galvoju, kad naivu tikėtis, kad valgant sėklas įvyks stebuklas. Neįvyks. Bet į organizmą geriau dėti sėklas, kurios turi kažkokių gerų savybių, nei dėti visiškai nieko vertą maistą. Tad aš už tai, kad tikėti jų nauda ir vartoti. O be to, galima pasiruošti visai skanų desertą, chia su uogom labai puikiai pasitarnauja kai jau labai norisi kažko kito :) Man tai visai patinka ta jų „buožgalviška“ konsistencija kai jos išbrinksta :D
2016-05-25 14:03:22
Taigi pasižiūrėjau - čija sėklos per 12-a savaičių nepakeitė riebalų kiekio daugiau negu placebas (Egras, A. M., Hamilton, W. R., Lenz, T. L., & Monaghan, M. S. (2010). An evidence-based review of fat modifying supplemental weight loss products. Journal of obesity, 2011.)
Kas šiek tiek veikia tai chitozanas, Pyruvatas (Pyruvate) ir irvingia gabonensis, bet ir tai su klaustuku :)
2016-11-11 22:27:40
as vartojau chia seklas taip - is vakaro viena nepilna valg. sauksta chia iberiu i stikline ir uzpilu vandeniu, ryte ismaisau ir viska isgeriu (vietoj stiklines siaip vandens). Dabar kuri laika to nedarau - skirtumas yra, nes su chia i wc eidavau dazniau ir geriau, kai nevartoju, reciau ir ne taip gerai. Isvada - asmeniskai man ir vyrui, greitesniam virskinimui chia tikrai padeda.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS