Sportas / Svorio metimas, riebalų deginimas / Čijos sėklos ir kiti natūralūs priedai, padedantys mesti svorį
2015-03-04 10:57:46
Aš irgi naudoju chia sėklas, dedu visada į žaliuosius kokteilius :) Ar poveikis yra ar nėra sunku pasakyti.
2015-03-13 19:55:00
Chia sėklas vartoju jau senai, dėl lieknėjimo tai nežinau ar padeda, bet daug naudingų medžiagų yra, dar vartoju gojų uogas ir bolivijos balandas, sintetiniu vitaminų kaip ir nereikia, nes visas reikalingas medžiagas ir vitaminus gauni vartodamas tai.
2015-04-10 17:59:05
Dėl chia sėklų rašiau dietologei tai patarė jas vartoti vietoj priešpiečių.
2015-04-10 21:36:19
ar paprastose parduotuvėse būna jų pirkt?
2015-04-10 22:39:57
Aš užsisakau internetu, dvigubai pigiau kainuoja http://chiaseklos.lt/
2015-04-12 10:21:12
dėkui
2015-04-12 22:05:37
Kaip tas čijas vartoti vietoj priečpiečių? Aš tai kaip priedą į košes.
2015-07-14 10:36:32
keista,kad kai kurie mano,kad chia seklos(ar dar kitos),padarys stebukla jusu organizmui :D ko jus tikites?kad isaugs sparnai ir jus isskrisite? :D niekaip nesuprantu.Juk tai seklos,kuriose yra apstu geruju medziagu,vitaminu.Jos daro nauda jusu organizmui,kraujo lastelem,odai,nervu sistemai ir t.t. Bet plika akim to nepamatysite.Ar suvalge sauja spinatu kazka pastebite?NE.bet nauda buvo be abejones.Tad valgykite i sveikata visas seklas,ir dziaukites ju privalumais.Nelaukite kad ju deka istirptu visi nereikalingi kilogramai,ir nelaukite to stebuklo.
2015-07-14 10:39:09
o aš renkuosi linų sėmenis, kadangi daug domiuosi ne tik sveika mityba, bet ir produktų sudėtimi, 100 % pritariu šiam palyginimui - http://www.ieskantysmenulio.lt/kunas/dvikova-uzjuriu-cija-chia-seklos-pries-lietuviskus-linu-semenis/
2015-07-14 12:18:49
sveika tai tikrai, tik nereikia persistengti, kaip ir su viskuo :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS