Sportas / Svorio metimas, riebalų deginimas / Čijos sėklos ir kiti natūralūs priedai, padedantys mesti svorį
2014-05-19 23:36:50
Domiliūte, aš niekada nevartojus linų sėklų, tai nelabai žinau, kuo jas reikėtų traišjyti. :(
Girdėjau, kad žmonės šiaip jas įsideda į puodelį vandens išsitirpdina (10 min) ir išgeria.
O jūs dedat į tuos kokteilius su pienu, kur kilo.lt receptai?
Kas jas dar kaip naudoja ir į kokias salotas?
Noriu paklausti, tų, kurios bandė, ar ištikro jos duoda sotumo jausmą ir po kiek jūs jų naudojat per dieną?
2014-06-10 13:08:35
Daug tenka keliauti ir kartais sudėtinga rasti normalaus maisto oro uoste, ar net nėra laiko ar galimybės, kai viskas uždaryta. Taip pat ne visada gali pasiimti maisto tkkiems atvejams, ar reikiaą kieki, tai atradau šveicariska produktą sankom, vaistinėse keleto skonių. Padeda išskirtiniais atvejais, kai norisi nenukrypti nuo nuo sveikos dietos, bet ir apgauti organizma. Vartoti su vandeniu, nes kitaip nemalonus skrandzio pojutis, lyg troskintu, o o kai pakankamai vandens, isbrinksta, duoda receptoriams signala ir keletui valandu rami galva tiek darbui, tiek poilsiui.
2014-09-16 15:05:46
Dirbu parduotuvėje kur prekyboje turim čija sėklų. Tai turėjau gyvą pavyzdį. Dvi draugės pirko sėklytes ir kasdien po šaukštą jų suvartodavo. Tai viena labai išgyrė, kad pagreitėjo medžiagų apykaita. Duoda sotumo jausmą (vartodavo prieš valgį 10-15 min) nu ir sakė, kad sumažėjo svoris. O va kitai draugei svoris nesumažėjo nebuvo tokio efekto kaip draugei. Tad kas tinka vienam netiks kitam.
Aš pati jas deduosi į kokteilius ar sultis, tik nelaukiu kol sėklytės išbrinks, iš kart išgeriu, man taip skaniau. Sotumo jausmą duoda. o va, kad pagreitėtų medžiagų apykaita nepastebėjau.
2014-10-14 12:55:35
Įdomu, ar jas tiktų dėti ryte į kokią avižinę košę? Ar būtų efektas kažkoks? gal kas bandėt?
2014-10-22 22:04:36
čija sėklos tinka ir į salotas ir į košes ir į sultis ir šiaip skanios pagraužt vietoj užkandžio - man tinka ir patinka :)
2014-10-22 22:17:21
oi, mergaites: rašiau apie čija sėklas, o minty turėjau gojos sėklas. Sorry, apsirikau, bet ir vienas ir kitas deda ir į daržoves ir į košes, tik piknaudžiaut nereikėtų - jos labai maistingos ir turi daug daugiau vitaminu, negu paprasti vaisiai. Aš čiją vartojau nepilna mėnesi: rytais šaukštelį čijų užpildavau vandeniu ir stiklinę išgerdavau, tai labai sotu budavo ir nelaukdavau kol išbrinks, nes jausmas toks, lyg gertum kokius buožgalvius, nes tos sėklikės labai greitai išbrinksta.
2014-10-25 17:08:56
Aš pati asmeniškai nusipirkusi esu ir naudoju linų sėmenis. Kiek žinau jos ir sveikos ir maistingos ;)
2014-10-27 19:03:28
linu seklomis maitinausi, kai turejau skrandzio opalige (mazdaug pries 10 metu). Rytais pavirindavau ant ugnies, kol jos isbrinkdavo ir pasidarydavo kisieliaus konsistencijos. Be cukraus vartojau ir tas kisielius visai be skonio budavo. Gydytoja liepe taip gerti pusvalandi pries valgi, kad tas kisielius apsilipdydavo per skrandzio sieneles ir valgio metu maistas nedirgindavo zaizdos ir tada skrandzio neskaudedavo.
2014-11-14 00:01:02
Sveikos, aš taip pat vartojau čijos sėklas. Gerdavau, išbrinkintas vandenyje, dėjausi ir į salotas, į košes taip pat esu dėjusis (tuomet visai jos nesijausdavo man). Dėl sotumo jausmo tikrai nesiskųsdavau, geras dalykas, bet dėl medžiagų apykaitos pagreitėjimo tikrai negalėjau pasigirti, dėl to poveikio nejaučiau.
2014-11-14 11:31:44
Man kažkaip labai įdomiai skamba, kad jūs žinote kaip pamatyti medžiagų apykaitos greičio pokytį... Įdomu, kaip jūs tai sugebate? :-))))

Vartoju chia sėklas, tikrai suteikia sotumo jausmą. Žinant, kad jose gausu naudingų medžiagų, vartoti tikrai prasminga. O medžiagų apykaitos greitinimas... Na... :-)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS