Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Žuvelės tikslas
2014-04-24 08:47:49
Sveiki,

niekad nerašiau dienoraščio, bet šį kartą pabandysiu, nes reikalas rimtas - reikia atsikratyti pradžiai 10kg ir apvalaus pilvuko :)

Man 37m, esu dviejų mielų mergyčių mama. Jau po pirmosios dukrelės gimimo ir taip ne itin lieknos mano formos dar labiau suapvalėjo. Tačiau gyventi buvo galima. Po antrosios gimimo... visai ne kas liko iš figūros. Svoris lyg ir tas pats, tačiau pilvukas toks... lyg laukčiausi trečio vaikučio.

Tai gi, sveriu 76kg, noriu sverti 65kg.
Pradėjau balandžio 22d., ne tik laikausi sudaryto meniu (dieta kažkaip kvepia badavimu ar kažkokio maisto atsisakymu), bet ir sportuoju namuose. Prie sporto prijungiu aktyvų laisvalaikį - spartus pasivaikščiojimas su mažyle, dviratis, sodo darbai.

Rezultatas :) Patiko :) Jau beveik -1kg.

Pastebėjimai: kadangi ir patinka gaminti, ir šeima mėgsta skaniai pavalgyti, dienos metu beveik "nevalgydavau" - gaminu mažajai - užkandu, ruošiu vakarienę - užkandu... taip visą dieną ko gero net aklio nepajusdavau...
Dabar kitaip. Suvalgiau pusryčius ir kantriai laukiu užkandėlės :)

Sunkumas: saldumynai. Visi kiti kaip bebūtų, tačiau šokoladas... ledai. Ką gi, džiugu, kad nors šeštadienį bus galima jais saikingai pasimėgauti.
Ir išsijudinti sportui, ypač pratimams.

Bet ko nepadarysi dėl tikslo, ypač su šaunia kompanija, tiesa? :)
2014-04-24 10:18:08
Didžiausios sėkmės siekiant savo tikslo :) Aš taip pat prisijungiau prie šios komandos tikėdamasi, kad su šaunia kompanija bus lengviau siekti savo tikslo, juk palaikymas svarbus, kai kartais norisi nuklysti į šalį ar sustoti pusiaukėlėj :) O taip būdavo kai savarankiškai bandydavau sportuoti, būdavo labai sunku pradėti arba kai pradėdavai, kokia viena ar dvi dienas praleisdavai ir taip sunku būdavo grįžti vėl prie sporto. O šiuo metu esu motyvuota siekti savo tikslo tam, kad įrodyčiau sau, kad galiu ir nenuvilčiau mane palaikančių :)
2014-04-24 10:19:05
O beje neparašėte savo ūgio. Koks jis? :)
2014-04-24 10:29:01
Labas, Žuvele :)
Va kokia panaši tavo situacija į manąją :) Man 34 metai, taip pat turiu 2 vaikučius ir niekada gyvenime nebuvau super liekna, tiksliau vaikystėje net gi buvau smarkiai nutukus, gydytojai diagnozavo I laipsnio nutukimą. Taip ir kapanojuos per gyvenimą bandydama sužinoti kas yra būti lieknai :)

Sėkmės tau ! :) Ir kuo geresnių rezultatų :)
2014-04-24 13:24:02
Ačiū, mergytės, už palaikymą. Mano ūgis 170cm. Angel, na tai būsim draugės :) ir sieksim tikslo kartu :)
2014-04-25 13:06:56
Man su saldumynais ir bėda, bet tikiuosi pavyks susivaldyti :) Šiuo metu ragauju džiovintas spanguoles - labai saldžios, galėčiau taip išgyventi :) Sveikinu vienu kilogramu priartėjus prie siekiamo tikslo!
2014-04-25 14:51:49
Būtinai, Žuvele ;)
2014-04-25 15:15:22
Aš pamaniau, kad jei susimokėsiu pinigus, tai tai skatins laikytis :) pirmą kartą dietos laikiausi būdama 10 m. Dabar kai pagalvoju, baisu darosi. Jau tada ir krosą bėgiojau. Irgi niekada nebuvau smulki, bet aktyvi. Dabar džiaugiuosi, kad pernai vasarą, svėriau tiek pat kaip būdama 13 metų :) tik įsivaizduokite, kaip atrodžiau 64 kg, kai man buvo 13 metų... O dabar mano kritinė riba yra 70 kg, tiek svarstyklės ir parodė prieš 11 dienų. Per šį laiką nukrito daugiau nei 2 kg. Ir išties skatina tai, jog čia daug bendraminčių, matai, kad kažkam sekasi geriau, kažkas dvejoja, kažkas visus padrąsina, paskatina. Aš irgi turiu dukrytę, nenoriu būti apsileidusi vieniša mama, kuri yra tokia, nes nepasisekė. Kol kas puikiai sekasi visiems parodyti, kad mums ir taip gerai, bet taip pat norisi ir toliau atrodyti geriau, nei būnant 13 metų :) Be to tikiu, kad - 10 kg, bus ir - 10 metų, nereikės pirkti brangių kremų :) Sėkmės, Žuvele, visi čia juda tikslo link, vieni greičiau, kiti sunkiau, bet jį pasieks visi.
2014-04-25 15:20:03
lung, aš 13 metų svėriau 70 kg :) Nors irgi buvau ypatingai aktyvi fiziniuose reikaliukuose :) Gumytę šokinėti visos draugės mane rinkdavosi, nes idealiai viską iššokinėdavau, per kūno kultūros pamokas taip pat pirma visur ir buvau (ir vis dar esu) labai lanksti, tad tikrai negyvenau pasyvaus gyvenimo ir niekada nebuvau didelė rajūnė, tad vis mąstu iš kur tiek daug kg man užaugo :O
Dabar irg jau mažiau sveriu, nei kad svėriau 13 metų :) Ir kai pasižiūriu savo mažos foto, tikrai baisu pasidaro - vaizdas, kad esu 9 mėn. nėščia :)
2014-04-25 15:24:52
ir tikrai, kaip mums taip su tais kg... matyt, kad būtų ką parodyt :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS