Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Dzeinera dienorastis. Tikslas 62 kg :)
2014-05-14 11:06:31
Mhm, dabar skonio receptoriai visai kitaip reaguoja į saldumynus, ir man dabar saldėsiai atrodo gerokai saldesni, nei anksčiau.
2014-06-05 10:56:25
Conti su tavimi visiškai sutinku :)
2014-06-05 11:02:19
Mano lieknėjimo kelias kaip linksmieji kalneliai i viršų ir į apačią:). Na bet geriausia tai, kad jei jau pradėjau visada privalau pabaigti kitokio kelio tiesiog nežinau :) Judu lėtai tačiau užtikrintai link savo užsibrėto tikslo, kurų trūk plyš pasieksiu :). Galiu drąsiai pasakyti, kad kuomet pradėjau maitintis remiantis specialitų rekomendacijomis potraukis saldumynams nyksta, nebėra beprotiško potraukio saldumynams. Kadangi yra daug kur akcentuojame, kad apdovanokite savo už pasiektus rezultatus, tačiau apdovanoti reikia ne maistu o kitai būdais, taigi nusprend-iau savo motyvuoti. Kai numesiu mano svoris sumažės 3,4 kg jau buūsiu pusiaukelėje ir sau padovanosiu padovanosiu nauja telefoną, kurio jau seniai noriu. Gal kam nors atrodo juokinga kad aš pati sau pasižadėjau, bet tik vieną žinau kitus gali apgauti o savęs juk neapgausi, todėl -3,4 kg ir telefonas mano rankose. Linkiu sau sėkmes ir stiprybės:)
2014-06-05 13:05:45
Dzeinera, nebloga "dovanėlė" sau ;)
2014-06-05 17:32:09
na dar reikia pasistengti kad ja gayciau :)
2014-06-06 10:42:12
šiandien galiu savimi pasidžiaugtui artėju tikslo link is kelias iki jo jau šiek tiek sutrumpėjo :) liko įveikti 2,6 kg :) Labai norėčiau kad taip ir toliau viskas vyktų sklandžiai :)
2014-06-06 11:19:49
Sveikinu su artėjančiu tikslu :) tiek liko iki pusiaukelės ar iki galutinio taško?
2014-06-06 14:22:18
butu gerai kad iki galo :) ne cia tik iki pusiaukeles :)
2014-06-18 09:57:07
Oj koks mano kelias duobėtas :) o duobės atsidaro todėl, kad nuvažiavau savaitgalui pas tėvus :) oj kaip as ten visko prisivalgiau ir aišku mano skrandis man už tai atkeršijo su kaupu :) oj kaip jis man skaudėjo. Tačiau galiu savimi pasidžiaugti, kad extra svoris dingo kurį sugebėjau sukaupt bet didijį savaitgalį pas tėvus. It toliau siekiu savo tikslo. Iki jo man liko 2kg. ir tada leisiu sau išsirinti telefoną:).
2014-06-18 09:58:35
Jau nedaug liko, tik 2 kg :) Taip ir toliau :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS