Mityba / Sveika mityba / Maistas ir darbas
2014-04-21 16:30:24
Tai išeina, kad daugelis pietums valgo ne tiksliai tai, kas nurodyta meniu? :) Iš dalies palengvėjo, kad ne aš viena tokia pasmerkta nesėkmei.. O kaip su rezultatais sekasi, kai tenka vis tiek kažkiek derintis prie kavinių valgiaraščio?
2014-04-22 08:05:16
kai parašiau dietologei apie šią bėdelę, tai ji sakė neštis į darbą indelius ir tiek:)
2014-04-22 08:12:16
na aš kavinėse, tai vis užsisakau pusę porcijos ir tikrai neužsisakinieju nieko su padažais.
2014-04-22 12:33:03
Aš sąžiningai rytais pagal receptus prisigaminu visko ir tempiu sunkią rankinę į darbą. Net lieso pieno indelį kavai baltinti nešuosi :)
2014-04-22 12:35:48
Valgymo vietos neturėjimas išsisprendžia kai už lango saulė ir kur nors netoliese yra parkelis arba bent suolelis prisėsti... :)
2014-04-22 14:22:57
Pas mus tiesiai prie darbo yra aikštė, bet tai ko gero viena iš intensyviausių ir labiausiai žmonėm ir turistais apkrautų aikščių LT. Mano darbo specifika truputį ne tokia, kad galėčiau aikštėje su indeliais sėdėti. Vis tik ir svorio metimas yra dėl kokybiškesnio gyvenimo ir geresnės savijautos :) Šiandien pietums valgiau keptos žuvies su ryžiais ir pomidorais, visai tuo džiaugiuosi, nors valgiaraštyje buvo vištiena su daržovėmis. Iš kalorijų pusės, labai abejoju ar viršijau 600 kcal, tai gal visai neblogai.
2014-04-23 11:57:24
Conti, tau dideliausios sekmes, taip ir toliau, stenkis :)
2014-04-23 12:39:26
man laaabai pasisekė, kad mano darbovietėje ne tik galima valgyti savo maistą (pasišildyti), bet net jį gaminti, jei nori. Turiem visą virtuvę ir didelį stalą.. daugeli skolegų nešasi pietus į darbą:)
o dėl to valgymo judriose gatvėse..na ir kas? Savaitgalį Palangoje, Basanavičiau g. , atsisėdusi šlamsčiau savo vištieną ir ryžius.. :D
2014-04-23 13:19:24
Super ! Na pas mane darbe irgi didele virtuve ir irgi galima sildytis, pjaustyti, zodziu ka nori, ta darai. O siaip galima juk tikrai siltuoju metu laiku susirasti kazkur vietele ant suoliuko kur smagiai galima pavalgyti, nieko cia tokio manau :)
2014-04-23 14:14:07
Dižiąja dalimi - viskas priklauso nuo požiūrio...
aš turiu galimybę valgyti prie savo darbo stalo, taip pat darbe yra ir valgomasis (mikrobangė, virdulys, šaldytuvas) tačiau aš per savo pietų pertrauką labai jau noriu pakeisti aplinką - ir taip trečią dalį savo gyvenimo esu darbe :) ...
Valgyti ant suoliuko, kur pralekia "fūra" ir gauni dozę dulkių ir šiaip visokio šlamšto "pagardų" nelabai viliojanti perspektyva (aš čia įvertinau mano darbovietės aplinką kokiu 1 km spinduliu) ...
Kad ir kaip būtų, kiekvienas turime vienokią ar kitokią galimybę pasirinkti - aš siūlyčiau tiems, kurių darbuose nėra galimybės papietauti vietoje, kreiptis į darbdavius - direktorius ar kas jie ten bebūtų ir paprašyti darbo sąlygų pagerinimo :)... o jei pasiseks :) bus super...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS