Mityba / Sveika mityba / Maistas ir darbas
2014-04-18 21:36:47
Sveiki :) Bandau valgyti pagal kilo.lt tvarkaraštį porą savaičių ir matau, kad turiu didžiulę problemą su valgymais dieną. Pas mus darbe nėra virtuvėlės, o prie stalo valgyti griežtai draudžiama. Priešpiečiams ar pavakariams dar įmanoma ką nors sugalvoti, džiovintų vaisių pagraužti ar max. jogurto indelį suvalgyti, bet tikrai nieko daugiau, nors meniu visokių skanumynų siūlo. O su pietumis tai niekaip - turime darbe kavinę, bet ten meniu pagrindas kepsniai ir blynai, toks rimtas maistas. Nežinau net ką daryti, kaip suderinti valgiaraštį ir tai ką realiai turiu valgyti. Ką darote kiti kam taip yra?
2014-04-19 09:03:06
Labas Conti. Na, pas mane darbe yra virtuve, tai man paprasciau. Zinai, manau, kad gal parasyk dietologei ir pasakyk savo situacija, nes jei kokios salotos, tai galima ir saltas, bet jei sriubyte tau reikia valgyti, tai saltos nesinores :(
2014-04-19 10:01:28
Jei būtų galima prie stalo valgyti salotas, tai dar pusė bėdos būtų, bet negalima. Galima tik kažką bekvapio/neteplaus, kaip džiovintų abrikosų, obuolį, indelį jogurto, gal dar sumuštinį. Kol kas bandau probelmą spręsti paprasčiausiai skaičiuodama kalorijas prie pietų stalo, nors nežinau, ar čia svarbiausia kalorijos.
2014-04-19 10:20:58
Na taip, tavo tiesa. Svarbu kalorijos, bet tikrai ne jos čia svarbiausios. Svarbu iš kokio maisto tu jas gauni :)) O tai į kavinę nusinešti savo indelio su savo pagamintu maistu negalima? Nes, manau, kad toks variantas tikrai turėtų būti leidžiamas. Labai keista, kad darbe, net salotų nėra :?
2014-04-19 12:07:04
Jeigu dienos pietums toj kavinėj siūlo kažką labai nesveiko ar kaloringo, užsisakyk tik garnyro, bent jau aš nuo tiek sočiai pavalgau. :) Dar apsidairyk ar netoli darbo nėra kokių suoliukų, parkelio ar pan, tokiu oru juk galima su savo maistu į kiemą išeiti pavalgyti. :)
2014-04-21 09:36:54
Darbo kavinėje salotų yra, tik negalima atsinešti maisto (kavinė vis tik). Bet tos salotos ar garnyras nebūna lygiai tokie patys, kaip mūsų valgiaraštyje. Kartais būna kažko sveiko ir tinkamo, bet dažniau ne. O ir šiaip pietums nevalgysi salotų už 600 kcal :) galbūt vis tik nieko tokio blogo tik paskaičiuoti kalorijas ir pažiūrėti, kad tie patiekalai nevarvėtų riebalais?
2014-04-21 10:37:57
aš su ta bėda irgi susidūriau, iš pradžių bandžiau neštis darban viską indeliuos, bet ir nepatogu, ir kažkaip varguoliškai atrodo valgyti šaltą iš indelio, lyg pasislėpus, noris išeiti kur kaip žmogus:) na, į valgyklą, į kavinę, šilto maisto, su draugėm, su vyru, kolegomis. visgi pietų metas tai šioks toks poilsis... tai užsisakinėjau valgykloje tik garnyrą, na, tą kurį duoda prie kokio kotleto:) o jei kavinėje - tai salotas, labai gerai, kai būna salotos iš daržovių ir tuno ar vištienos. o priešpiečiai ir pavakaraiai - indelis jogurto ar džiovinti vaisiai. na, kitaip nebus.. jei jau norim kūsti:)
2014-04-21 10:48:43
Tikrai galima pavalgyti pakankamai sveikai ir kavinėje. :)
2014-04-21 12:07:40
Na aš taip pat dažnai pietauju ne namie (darbe turiu visas sąlygas atsinešti savo maisto, bet labai dažnai norisi nors pietų metu pakeisti aplinką)Tai šitą problemą išsprendžiau taip - kadangi su vyru pietaujame dažniausiai toje pačioje kavinėje pasinaudojau nuolatinio kliento "privilegija" ir paprašiau, kad man ant kepsnio nepiltų jokio padažo, kad vietoj skrudintų bulvyčių įdėtų ryžių, jei jų nėra, tai "padaugintų" daržovių - pvz. agurkų ir pomidorų. salotų nemaišytų su jokiais "marmalais". kai pradėjau taip prašinėti, tai paskui ir meniu atsirado galimybė pasirinkti garnyrą ar salotų užpilą (aišku, čia jau man pasisekė) bet tikrai daugumoje kavinių galima užsisakyti vištienos file kepsnį ir PAPRAŠYTI nesugadinti jo padažu :) manau reikia išdrįsti ir paprašyti...
2014-04-21 12:35:04
aš pradžioje kai prašydavau tik garnyro, na, bet jo daug įdėti, tai kreivokai žiūrėjo, bet nieko, susitaikė:) dar būna salotos žalios, su kukurūzais ir kaiušiniu, tai irgi gerai, sakau, kad nepiltų padažo ir tiek. su tuo reikia susitaikyti ir pačiam, ir tiem, kas šalia:)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS