Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / PASIEKIMAI!
2013-12-12 15:01:33
Sveiki, sukuriau sita tema tam, kad galetume pasidziaugti vieni kitu pasiekimais :))) skelbkites mielieji kas kiek numetete, kam kas gero nutiko susijusio su dieta ar sportu ir t.t :))
2013-12-23 11:42:56
Labas!! o aš jau turiu kuo pasigirti, per dvi savaites nusimečiau 4kg!!!!!! :))) dabar tik bijau kad per šventes nepersivalgyčiau ir jie nesugalvotų grįžti tie kg.. :? ir kaip bijojau svertis ne tas žodis, nors tikrai mačiau, jaučiau ant kelnių, kad "krenta" trūputį :)) echhh kaip gera!
2013-12-25 11:01:19
O mano kaledine dovana minus 3kg :)) valiooo!
2013-12-30 09:30:59
jega! dziaugiuosi uz jus, o jus pasidziaukit ir mano numestais 3mis kilogramais!
2013-12-30 09:42:17
Na, as dar kolkas tik poros atsikraciau, bet sveriausi 27ta diena, po visu persivalgymu, ziuresim kaip toliau judesim :)))
2014-01-20 00:56:19
Sveiki :) per pirmą savaitę 3 kg :) per pilvą sumažėjo 4 cm :) idomu kaip bus po antros savaitės :)
2014-01-20 11:01:15
Sveiki ;) Aš šiandien irgi čia jau užsiregistravau ;) Jūsų rezultatai mane labai įkvėpia :)
2014-01-20 13:05:47
O manes tai tikrai kazkaip niekas neikvepia, negi visi pirma karta forumose sedi ir panasiai? Yra tam ir padarytos kategorijos, kad sekti rezultatus ir panasiai. Reiketu, kad sita tema nebent perkeltu i skilti Rezultatai.
2014-01-20 16:21:10
Aš pirmą kartą tokio tipo forume sėdžiu ;) Pirmą kartą metant svorį apsiėjau be forumo, bet buvo labai sunku be bendraminčių...
Tik, žinoma, užtektų ir vienos temos "Rezultatai" :) Na, kol čia viskas dar šviežia, pykti nereikėtų :) Tiesa, ar aš nemoku, ar nėra galimybės į forumo žinutę įkelti foto?
2014-01-21 13:12:53
mano rezutatas po savaites minus 3 kg :) Labai esu patenkinta; :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS