Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Energy dienoraštis
2014-04-16 15:07:51
Taip ir maniau, kad barsies :P

Beje, aš PRADĖJAU jeigu ką :)

Galų gale pradeda aiškėti, ką tos raidės ant apatinių reiškia :/

Gerai, jau gerai, einu prie darbo.
2014-04-16 15:24:49
Sekmės energy ;)
2014-04-16 20:53:55
jei čia apie mane - tai aš nesibaru, aš čia taip bandau palaikyt, jei neveikia - keisiu taktiką....
Hi Hi Hi nieko aš nekeisiu, nes aš čia taip save palaikau...
Laikykis viskas super ... man irgi sunku :D
SĖKMĖS
2014-04-16 22:31:30
VISIEMS SUNKU:D Klausykit, vakar užmačiau super frazę - jei sulieknėti būtų lengva, visi būtų liekni. Paprasta, bet kaip teisinga!
2014-04-16 23:43:47
Nieko nekeisk, Mju, padeda ir veikia :)
Noriu pasidžiaugti - kokia aš skanią dietą gavau!! Ar jums irgi taip viskas skanu? :D
_AnoVI_, taaaip, dalykai, kuriais labiausiai žavimės, kaip taisyklė - sunkiai pasiekiami, kad juos kur galas.
2014-04-17 09:25:38
Taip taip - dieta superinė, skanu ir sveika :) ir lengvai pasiekiama :)
2014-04-17 09:32:49
Man irgi ši dieta labai skani. Ir tokių receptukų atradau, kurie labai patinka ir kitiem rekomenduoju :) Jei jau labai norisi ko skanaus, tai yra tokie dalykai kaip pieno kokteiliai su vaisiais :)
2014-04-17 12:30:41
Ir kaip sekasi? Aš trečia diena čia. Jaučiu, kad iš dalies badauju :) nors manydavau, kad valgau normaliai, turbūt išties tai būdavo 4 dienų norma :D ir tie +6 kg per žiemą atsirado ne tik nuo nevažinėjimo dviračiu :) labai tikiuosi, kad organizmas pripras prie mažesnių porcijų ir abstinencijos (nerealiai staigiai nutrauktas cukraus patekimas į organizmą). Man visi tie saldūs užkandžiai ar jogurtiniai pusryčiai netinka, nes nuo saldaus nesijaučiu pavalgius, man tai desertas, iškart po normalaus maisto :)
dėl tų odų susitraukimo, tai derinant sportą ir mitybą viskas vyks palaipsniui, tai nebus žiauru. Masažas būtų puiki prevencinė priemonė, o dar ir malonumas :) Oda trauksis dar ir po to, kai jau svoris nebekris, nes jo nebereikės mesti. Vyresniame amžiuje tai būtų sudėtingiau, bet aš irgi dar turiu vilties, kad atrodysiu, kaip 20ties :) man dabar 30 m.
2014-04-17 15:37:20
lung, ir aš čia tik 3 dienos, tai nelabai ką apibendrinti galiu. Kol kas gerai, rami jaučiuosi, žinau, kad laiko reiks daug, kažkaip psichologiškai nusiteikiau. Dėl tų saldėsių - man tas pats - kai esu alkana, nenoriu saldaus maisto. Bet, matei, ten galima pakeisti receptuką pagal savo skonį.
Šiandien tiek daug darbo turėjau, kad ir priešpiečius, ir pietus praleidau, dabar tik gaminuosi.
2014-04-17 22:45:40
Aš rytais keliuosi daug ankščiau ir gaminuosi visą maistą. Tik vakarienę namuose vėl atėjus valgau. Pasikeičiau jau beveik visą savo dietą, nors, sako, geriau to nedaryti, bet nenoriu būti labai nelaiminga :)
Dar man lb sunku į tai įsijausti. Vis bijau,kad ne dėl to, jog noriu, o u-simiršusi ką nors nederamo suvalgysiu, gamindama paragausiu. Vakar viriau šeimai sriubą, pyragą kepiau ir nė nežinau, koks viso to skonis :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS