Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Energy dienoraštis
2014-04-15 16:17:11
nevalgyk, nesigailėsi, pasakau sau silpnumo akimirką... ;)

Po ilgų svorio auginimo metų nusprendžiau (prieš savaitę), kad nelabai gerai atrodau. Kai pradėjau girdėti savo šnopavimą vietoje kvėpavimo, supratau, kad tai turbūt kažką negero reiškia. Pasisvėriau - nuojauta neapgavo, dar keli kg ir sversiu vieną dešimtąją tonos!! Taigi...

Labas visiems,

aš Energy (nelabai limpa man tas optimistinis pavadinimas, bet pagalvojau, kad derėtų pasivadinti kaip nors įkvepiančiai :) ).
Sveriu 92 kg, esu 173 cm ūgio ir 31 metų amžiaus.

Šiandien čia prisiregistravusi ir įveikusi savo pirmąją treniruotę, pagalvojau, - įdomu, jei daryčiau viską viską, ko reikia tapti sveikai-lieknai-gražiai - ar man tikrai pavyktų?

Prisiekiu stengtis, labai stengtis.
2014-04-15 21:23:23
Pavyks 100 proc. jei viską viską darysi... stiprybės, sėkmės ir nepamiršk priesaikų :D
2014-04-15 22:27:18
Ačiū, Mju :) Mane jau nuo šiandien paveikė "naujoko" sindromas, stebiu tinklalapį visą dieną, dietos laukiu (dar nesudarytas mano valgiaraštis), nekantrauju visko imtis iškart ir greitai :D
Žinau, reiks daug ištvermės. Gerai, kad čia daug tokių ištvermingų, semiu patirtį, gal kažkaip prisitaikysiu... :)
2014-04-15 22:34:01
Labas! aš irgi dar labai šviežia. viskas dar nauja, smalsu, įdomu. tikiuosi, kad visa tai neišgaruos ir sėkmingai pasieksiu savo tikslų. Laikykimės!!!
2014-04-16 08:21:43
Labas :) Sveika prisijungus ! ;) Sėkmės tau ir nenuleisk rankų :)
2014-04-16 08:40:09
Energy, labai geras vardo pasirinkimas, tai tarsi tau kroviklis, kai visi kiti paskęs savose bėdose :) o sindromai gydomi - aš pirmą mėnesį, net neskaičiau forumų, nes mane labai ne kaip veikė, dabar kai jau žinau, kaip veikia sistema ir kai susivokiau kur man reikalinga pagalba - tai ir pradėjau reikštis - SĖKMĖS sulauksi valgiaraščio ir viskas OK bus ir jau yra, nes tu čia :)
2014-04-16 09:11:25
sveika prisijungus,viskas tau pavyks,tik reiks idet pastangu is savo puses,o palaikyma is cia tikrai gausi garantuotai:) nors kartais geriau suveikia spyris i sikna,:) zinau is savo praeities,mano svoris dabartinis kaip tavo,nors jau nuridenau 10kg,taigi sekmes,
2014-04-16 09:19:43
Sveika, viskas tau pavyks, tik nenuleisk rankų, klausyk trenerių bei dietologų ir viskas bus čiki :)
2014-04-16 12:26:29
Sveikos merginos, ačiū, kad pasitinkate :)

Gavau valgiaraštį, valio.
Šiandien skauda kojas nuo sporto.

Dėl to grožio ir lieknumo yra toks dalykas... Bijau, kad numetusi daug svorio turėsiu dar ir daug odos :( Žinau, kad sportas odą daro elastingesnę, dėl kokių kojų ar nugaros nesijaudinu. Bet krūtinė... Dabar ji "G" dydžio (čia turbūt nuo žodžio GIGANTIŠKA :D ), o ten juk vien riebaliukai...
2014-04-16 13:31:03
va va, dar nepradėjau o jau bijau :))))) mano tai tik B (turbūt nuo žodžio BIŠKI) bet kaip man kad pasakė - nieko napadrysi, teks su tuo susitaikyti, o kai sulieknėsi ir jei nepatiks krūtinės dydis visada galėsi vėl priaugti...
nepergyvenk dėl odos, kadangi sveikai mesi svorį tai oda trauksis pamažu su visomis apimtimis :) va tik man labiausiai nepatinka, kad riebalai tirpsta nevienodai - tai pavyzdžiui ant šlaunų karts nuo karto atsiranda "duobės" tada su mediniu pasažuokliu (ratukai su kotuku) duše pavarinėju ir vėl išsilygina :) dirbk ir kaifuok :) viskas bus ok
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS