Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mildos dienoraštis
2014-06-11 08:21:20
mild, laikykis, grįši į tas teisingas vėžes. Prie sausainių pakelio pritvirtink užrašą - tikslas 65, gal tada neįdėsi burnon :)
2014-07-11 13:23:16
Ką gi.. prabėgo mano trys mėnesiai čia. Laaabai greitai. Atrodo, tik pradėjau - jau finišas. Tiesa, reikia prisipažinti, kad pradžioje viskas atrodė daug lengviau ir buvo paprasčiau pasiekiama. Paskutinis mėnuo - slogus ir visiškai išbalansuotas. Žinoma, visada ieškom kaltų, todėl ir aš radau pasiteisinimą - valia dingo, ne atėjo vasara.. išvykos su draugais, daugiau laiko gamtoje, mieste, daugiau visokių skanėstų po ranka ir t.t. Per paskutinį mėnesį turbūt numečiau tik kokį 1 kg. Trijų mėnesių narystės rezultatas puikus, bet pradinis tikslas nepasiektas. Buvau užsibrėžusi numesti 10kg, o numečiau 7,6.. Supratau, kad be kilo.lt toliau gyventi (bent kol kas) bus tikrai sunku ir toliau mažinti svorį gali nepavykti, todėl narystę prasitęsiau dar trim mėnesiams. Ir tikslai nauji. Dietologė sakė, kad ir meniu bus kitas - dar sumažintas kalorijų kiekis.
Tikiuosi po dar trijų mėnesių, kai būsiu čia praleidusi visą pusmetį, sugebėsiu savarankiškai tvarkytis ir pati protingai reguliuoti savo mitybą. Juk svarbiausias tikslas bus ne numesti svorio, o išlaikyti turimą. Na, viskas bus matyt ateityje... o kol kas - dar kurį laiką draugausime :))))
2014-07-11 14:19:34
Sekmės toliau ! Svarbiausia nepasiduoti, o per 3 mėnesius rezultatas tikrai puikus !
2014-07-11 14:37:12
Teisingai sakai Mild, kad labai greitai prabego tie trys mėn. narystės. Ir pradžioj motyvacija buvo žymiai didesnė. O dabar gal ir organizmas priprato prie naujos mitybos, todėl svoris nebejuda žemyn,nors tavo rezultatai labai puikūs. Bet tu džaukis ,kad kilogramai nejuda aukštyn, o jei dar kiek pasistengsi numesi ir tuos likusius tris kilogramus, juk laiko - visas gyvenimas prieš akis.
Sėkmės ir būtinai pranešk kaip sekasi.:))
2014-07-11 15:13:06
MIlda, mes likimo draugės :) mane irgi vynas ir kokteiliukai vilioja :) o prie jų aišku ir įvairūs užkandukai...
Šaunuolė, kad tęsi šitą avantiūrą toliau, tikiuosi po 3 mėn ir aš galėsiu pasididžiuoti ne prastesniais rezultatais ;)
2014-07-11 17:11:16
O koks tavo kalorojų skaičius buvo iki šiol, kad dar mažins?
2014-07-11 22:35:01
buvo 1500 kcal, dabar - 1200. ir jau sporto programą pakeitė - o vaikyti!!! voliosiuos kaip kukulis ant to kilimėlio.. iš pirmo žvilgsnio - velniškai sunki. Iki šiol turėti pratimai buvo nesudėtingi (dauguma), tai kartais net visokių papildomų prisigalvodavau su mintim, kad "jei jau atėjau į sporto klubą, reikia padirbėti". Dabar manau, kad tikrai užteks ir to kuklaus sąrašiuko, kurį gavau... :D kai kurie jų - bent kol kas neįveikiami :) Meniu geras kol kas - kol vasara. Nes labai daug vaisių ir sodo uogų.. ką gi teks pradėti lankytis turguose ir stabtelėti prie gatvėse sėdinčių močiučių:) iki šiol prekybcentriuose viską radavau... :)
bijau, kad iš viso tapsiu priklausoma nuo kilo.lt ir tiesiog niekada nesugebėsiu viena pati tvarkytis.. nes pagundų tieeeeeeek daug, jos tokios nusotabios ir skanios, o mano valia - tikrai ne geležinė. veikiau popierinė... :(
2014-07-13 13:39:07
Smagu, kad dar lieki :) O valia kaip žinia pas mus moteris priklauso nuo nuotaikos :DDDD
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS