Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mildos dienoraštis
2014-04-21 14:08:34
Vakar buvo mano "lucky day". Turint omenyje, kad vakar buvo ir Velykos... ant svarstyklių ryte buvo nelabai jauku lipti, bet... rezultatas +1kg..Žinant, kad tas kg per kelias dienas toliau nebekemšant savaime pradings - rezultatai visai neišgasdino.
O svėrimosi ir matavimosi rezultatai tiesiog labai nudžiugino!!! Sąžininga kilo.lt narė esu savaitę (nes tik praėjusio antradienio laikausi sudarytų planų ir programų) ir per savaitę atsikračiau 2,3 kg. Krūtinės ir klubų apimtis sumažėjo po 1 cm, šlaunys liko tokios pat, o liemuo sutirpo net 3 cm!!!
Nuostabu..:)
bet koks irzlumas iš ryto, kad po vakar skanėstų vėl reikia valgyti sveikuolių kiaušinienę, iš karto dingo, kai tik pamačiau rezultatus!!:))

Jau laukiu, kol grįšiu į Vilnių, įsivažiuosiu į įprastą ritmą.. o kur dar puikus oras ir dviratis šalia sporto salės.:)

Sėkmės mums visiems! ;)
2014-04-25 19:19:49
ok, mano planai mesti rūkyti nelabai išdegė...
kažkaip skaitydama, kad daugumai yra sunkiausia atsisakyti saldumynų, supratau, kad turiu problemų.. galiu nevalgyti jokių tortų, šokoladų, ledų, čipsų ir pan... tikrai širdies neskauda, bet negalėti išgerti skaunaus vyno ar gero kokteilio - tai man yra didžiausia kančia..:\ hmm.. spėju, taip neturėtų būt :D
2014-04-26 20:38:37
Aš leidžiu sau taurę vyno, tik susiskaičiuoju kalorijas :)
2014-04-27 13:58:06
vyksta stebuklai.. po "lucky day", kai ir šokolado buvo ir džino su toniku.. -200g ryte..:D I'M LOVIN IT :)
2014-05-06 10:58:40
Praėjo lygiai trys savaitės, kai gyvenu kilo.lt rėžimu. Rezultatai džiuginantys. Per tą, regis, tikrai labai trumpą laiką atsikračiau 5 kg. Tiesa, per savaitę, nuo praėjusio matavimosi, kūno apimtys visai nepakito. Todėl iš tiesų įdomu, kokiu būdu (ir nuo kur) per savaitę nukrito tas kilogramas...:) Suprantu, kad pamažu svoris ims kristi lėčiau, bet tikiuosi, kad visai neužstrigs, nes tuomet gali kilti problemų su motyvacija. Ši savaitė bus "moteriškai sunki", bet tikiuosi ir sportuoti jėgų atrasiu, ir milžiniškas potraukis šokoladui bus kaip nors nugalėtas..:)))

taip ir gyvenasi - pozityviomis pavasario nuotaikomis:)
2014-05-14 10:50:45
Praėjusi savaitė buvo labai sunki.. nežinau, ar dėl emocinės savijautos, ar dėl "periodo", ar dėl oro, ar dėl bet kokių kitų priežasčių.... bet laikytis rėžimo buvo labai sunku. Sportuoti stengiausi, nors ir tai buvo šiokia tokia kančia, mityba taip pat.. valgiau kas priklauso, bet vis įsimesdavau burnon, kas ir nepriklauso.. Todėl paskutinio matavimosi rezultatai nebuvo džiuginantys. Buvau numetusi 1 kg, bet jokios kitos apimtys nejudėjo iš vietos... šią savaitę (nuo pirmadienio) susiėmiau, grįžau į kelią ir šiandienos (trečiadienio) matavimasis vėl suteikė naujos motyvacijos.

Esu čia jau 6 sav. ir jau atsikračiau 6 kg.
Per tą laikotarpį liemuo sumažėjo 7 cm., klubai - 4 cm., krūtinė - 5 cm.

Rezultatai tikrai puikūs ir spiria judėti primyn.. :) Iki tikslo liko 4 kg., bet žinome, kad apetitas auga bevalgant.. galiu ties ta riba ir nesustoti.. :)))
Sėkmės jums visiems!!! judėkim primyn
2014-06-10 09:05:32
Šaunuolė, super rezultatai. Kaip dabar sekasi?
2014-06-10 11:25:24
kilo.lt esu jau lygiai du mėnesiai. rezultatas -7 kg. Iš tikrųjų paskutinias dvi, jei ne tris, savaites esu visiškai išsimušusi iš savikontrolės. Iš esmės valgau viską, kas nurodyta valgiaraštyje (su retom išimtim kaip dėl laiko stokos ar pan. apkeičiu skirtingų dienų patiekalus), bet atsirado bėda, su kuria kovoti sekasi sunkiai: be 5 įprastų valgymų atsirado papildomi "įmetimai į burną". Tai saldainis, tai sausainis, tai koks vaisius.. ta mintis "nu jau nieko dėl to kąsnio nenutiks" mane labiausiai ir gąsdina.. Ne taip, nenutinka - svoris negrįžta, bet ir nebekrenta... Jau trečia savaitė esu su tais pačiais rezultatais - 68. O mano tikslas - dar 3 mažiau.. kažkaip iš pradžių atrodė, kad tai labai ranka pasiekiama, nes viskas ėjos kaip per sviestą, bet dabar nežinau... Matyt, geras oras, pramogos ir laisvalaikis duoda savo ir mano valia pradėjo trupėti... kiekvieną rytą nubudusi sau sakau, kad viskas.. jau nuo šiandien vėl bus griežta disciplina, bet... atvažiuoju į darbą ir randu kokių plykytų piragaičių padėta ant bendro stalo.. tai su kavos puodeliu, atrodo, pati ranka, niekeno nevaldoma, čiumpa bent vieną tą pyragaitį. su sportu irgi panašiai... geriausias pasiteisinimas - "nėra laiko". Jo tikrai nėra, bet žinau, kad jei būčiau sporto fanatikė, tai laiko atrasčiau bet kada. Ryte prieš darbą sportuoti net neturiu iliuzijų, nes esu visiška miego vergė ir keltis kasryt man yra kančia. Bet po darbų irgi kažkaip sunku atrasti laiko... šiandien va įsimečiau kuprinę į mašiną, tai niekur nedingsiu - tiesiai po darbo važiuosiu krutinti savo kaulų, raumenų ir riebalų...:}
Nieko... tikiuosi iš kažkur atrasti valios ir ramiai atsisėdusi su savimi pasikalbėti.. viskas grįš į savo vėžes. Iki norimo pasiekti tikslo turiu dar mėnesį... pasistengsiu per tą mėnesį net viršyti savo lūkesčius. O po to greičiausiai tęsiu narystę, nes matau, kad priešingu atveju čia bus palaida bala su manim... :) :D
2014-06-10 11:37:49
Šaunuolė Milda! Puikūs rezultatai! O kaip su rūkymu? Metei? Prieš pusantro mėnesio rašei, kad "planai mesti rūkyti nelabai išdegė"..
Aš savo organizmui įvariau didelį stresą, per vieną dieną ne tik pakeičiau gyvenimo būdą, bet ir mečiau rūkyti.. :)
2014-06-11 00:31:18
Milda, patikėk. Mano darbe (dirbu mokytoja) kasdien (ypač dabar, kai baigiasi mokslo metai) visokie bankuchinai, sausainiai, saldainiai ir t.t.t.t. Iki šiol (antra savaitė čia dar tik :D) - nė vieno. Nuteikiu save, kad nieko man geriau nuo to nebus ir viskas. Kol kas atsilaikau. Kaip bus po dviejų mėnesių neįsivaizduoju.
O dėl sporto kol kas turiu gerą priežastį - savaitgalį draugės vestuvės (per lucky ar turėčiau sakyti HAPPY dayyyy), tai noriu būt graži :D
Žodžiu, stiprybės imant save rankosna. Du mėnesius atsilaikiusi, tikrai gali laikytis toliau!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS