Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mildos dienoraštis
2014-04-16 10:58:41
Sveika prisijungusi :}
Aš čia jau esu 2 mėnesiai ir pora savaičių, tai atsikračiau 7 kg, bet esmė visa ta, kad super super sporto dėka ir kas be ko mitybos dėka dailėja mano kūno linijos (pvz. per du mėnesiukus mano liemuo sumažėjo 7-8cm. :)
Motyvacija mano vis dar didelė pasiekti savo išsikeltus tikslus ;}
O dėl sporto tai net nežinau, esu sau pasakiusi, kad REIKIA, tai tą ir darau, nors iš tiesų tai man patinka sporto klube pasportuoti, nes įgaunu ir energijos likusiai dienai ir šiaip jaučiuosi gerą darbą padariusi sau ir savo kūnui ;}

O tau SĖKMĖS siekiant savo tikslų ;)
2014-04-16 12:10:32
Labas, mild!

Dėl sporto - gal netinkamą sporto programos lygį pasirinkai? Aš padarau tris serijas 2 lygio (namuose, be įrangos), žinoma, paskutinius pratimus drebanti, bet įveikiu. Jei padarai tik vieną seriją, turbūt reikia imtis lengvesnės, ten galima pakeisti, kiek mačiau.
2014-04-16 12:29:20
Angel, pvz., vakar mano kcal sudėtis buvo tokia:
pusryčiai - 422
priešpiečiai - 206
pietūs - 374
pavakariai - 130
vakarienė - 386.
Dieną turėjau treniruotę.
Beje, dėl sporto. aš nesirinkau jokios programos, man ją sudarė mentorius. Pradžioj buvo skirta 2 d. per savaitę, bet pati paprašiau trims.. :) manau taip sunku pirmą dieną, nes tiesiog iki tol nesportavau.. tikiuosi jau kitose treniruotėse bus lengviau :)

Jūs sportuojate rytais ar dieną?
2014-04-16 13:37:41
Oh, kaip šaunu, kad turi sočią vakarienę :) Mano vakarienė tik 200 kcal - tai gal todėl vis alkana nueinu miegot :( Nes dar ir sportuoju vakare, o valgyt jau negaliu.

Dėl sporto tu teisi, mild :) Jei iki šiol nesportavai, kurį laiką gali būti sunku - kol įsivažiuosi :) O vėliau sportas taps tokiu pat "nepastebimu" įpročiu, kaip kad valgyti :)

Aš kaip ir minėjau sportuoju vakarais. Ir gana vėlai - sportuoti baigiu apie 20:30-21:00 val, vakar vėliau pradėjau, tai baigiau tik 22:00.
2014-04-16 14:42:48
manau, toks valgiaraštis pirmą savaitę.. vėliau turėtų koreguotis. Gal :D
sportuoti labai norėčiau rytais, prieš darbą... bet turiu bėdą pramigti net vėliausią galimą laiką, tai keltis dar pusantros valandos anksčiau bent kol kas atrodo neįmanoma.. :) Angel, o tu naktinėji! negi organizmas ramiai užmiega po tokio krūvio taip vėlai? stengiuosi sportuoti po pietų apie 16-18 h.
2014-04-16 15:57:57
Man kitaip niekaip neišeina - darbas toli nuo namų, keliuosi 5:45, grįžtu 18:15 namo, persirengiu ir į sportą. 19 val pradedu sportuoti - iki sporto klubo irgi ne arti, nes neturime savo mažame miestelyje sporto klubo.

Užmigti tai aš užmiegu lengvai, nes nuolat juodai nusikalus jaučiuosi :D Darbe sėdžiu ir mirinėju kaip noriu miego :) Žinau, kad tai yra negerai, bet nei ryte, nei dieną neturiu galimynės sportuoti :)
2014-04-16 16:00:41
O valgiaraštį tai nemanau, kad tau keis :) Bent jau man nekeitė nei karto, tik kai paprašiau kartą, kad išdėliotų kitaip kcal, nes pietūs buvo net 600 kcal ir tiek nesuvalgydavau., tai pakeitė :) Bet ir tai ne taip kaip tikėjaus :))))))) Labai tikėjaus, kad dalį pietų kcal permes į vakarienę, deja.. :D
O tau patarsiu - turi tokį valgiaraštį (su sočia vakariene) ir džiaukis ir niekam nesakyk :))))))) Jei tik kg tirps :) Nebent sustos kritęs svoris, tada gal teks jau rašyti ir prašyti, kad kažką keistų :)
2014-04-16 22:35:08
Pritariu Angel, ne vakarienė o svajonė...400kcal...:DD
2014-04-16 22:36:25
kol kas niekuo ir nesiskundžiu, nors, kai sportuoju ne vėlai vakarais, labai alkana niekada nesijaučiu. apskritai, su tokiomis porcijomis ir tokiu dažnu valgymu neįmanoma būti alkanai.. :D
reikia sulaukti pirmų rezultatų.. jei matysiu, kad riebalai tirpsta - puiku. Jeigu svoris niekaip nekris, ar neduok Dieve - net augs, tuomet reikės korekcijų :)
2014-04-17 18:24:12
Gali būti, kad tai naujoka entuziazmas ir optimizmas, bet kol kas negaliu atsidžiaugti kaip viskuo esu patenkinta:) Svarstyklės po mažiau nei savaitės rodo beveik -2 kg. Raumenis skauda kaip reikalas, nors tikrai sportuoju ne kasdien.
Dar džiugiau, kad prisijungusi prie šios programos nusprendžiau ir mesti rūkyti. Kol kas tai sekasi puikiai!
Tikiuosi artėjančios Velykos ir grįžimas namo pas tėvus ir draugus visko nesujauks ir išlaikysiu įprastą ritmą.. :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS