Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Mildos dienoraštis
2014-04-15 01:03:19
Sveiki, bendraminčiai! :)

prie programos prisijungiau nuo vėlaus penktadienio vakaro, tad realiai viską įgyvendinti pradedu nuo šiandien. Pirmadienį popiet tik gavau mitybos planą, antradienį pirma treniruotė.
Kol kas esu kupina entuziazmo ir smalsumo - ar tikrai viskas veikia. Mano norimų tikslų turėčiau pasiekti per 14 sav.. Atrodo, labai ilgai, bet... laikas greitai bėga. Tikiuosi pusiaukelėje nepalūšiu :)
Manau, maisto ir sporto režimo laikytis nebus sunku... man didžiausia problema - alkoholio nevartojimas. Mėgstu kartais vyno taurę ar savaitgaliais su draugais skanių kokteilių...:\ bet gal kaip nors :)))

Kiek laiko jūs esate programos dalyviais ir kokie rezultatai? Kas sunkiausia/lengviausia? :)))
2014-04-15 01:56:42
Sveika prisijungusi, esu čia nepilnai sav., rezultatu dar nera, o išties sunku tai kad reikia atrast laiko valgyt, bent man ;) sekmės ir stiprybes :)
2014-04-15 06:39:25
Sveiki, aš čia esu jau trys mėnesiai. Rezultatais labai džiaugiuosi, nes numečiau 10 kg. Dabar svoris krenta jau lečiau, o labaiausiai džiugina tai kuno linijos.Taip kad sistema yra puiki ir aš labai patenkinta. Tik reikia dirbti ir nenumoti ranka.Sėkmės jums.
2014-04-15 08:22:01
Sveika, prisijungusi. Linkiu ir aš tau labai daug stiprybės :) Aš čia jau beveik 5 savaitės, numečiau 2 kg. Ne tiek jau daug, kiek norėtųsi. bet tikrai esu patenkinta kad ir tokiais rezultatais, nes savijauta ir kūnas tikrai keičiasi. Kas bebūtų - NESUSTOK ;)
2014-04-15 11:00:04
Sėkmės ! :)
2014-04-15 11:32:32
Sveika, Milda ;) Bendraminčių vis daugėja, jei trūksta kantrybė, paskaitinėk forumo "sėkmiečius", bent man kažkiek padeda. Esu čia mėnesį, rezultatai -2kg, svoris beprotiškai svyruoja. Kolkas nepasiduodu, bet...SĖKMĖS TAU!
2014-04-15 22:30:14
pirmąją dieną viską valgant pagal sudarytą planą net šiek tiek baugoka KIEK DAUG! Rytais 4 kiaušinių šiaip nevalgau, vakarienė irgi ne 21:30 įprastai ir dar bananai.. tai baisu, kad ne tobulai atlikdama treniruočių palną galiu ne numesti svorio, o dar priaugti.. :) maisto kiekiai tikrai rimti. Žinoma, nėra nieko nesveiko ir laaabai kaloringo.
Ar ir jums su sportu iš pradžių sunkoka buvo? kai kurių pratimų net neturėjau vilčių padaryti 3 po 20... vos vieną 20uką išstenėjau :(
2014-04-16 08:22:26
4 kiaušiniai? :O
Kokio kaloringumo dietą tau sudarė?
2014-04-16 10:32:46
kasdienė kalorijų norma svyruoja apie 1500. kartais mažiau, kartais kiek daugiau.
2014-04-16 10:40:49
O gal galėtum įkelti bent 1 dienos mitybos planą? Įdomu kokiom proporcijom tau išdėstytos kalorijos :)

Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS