Mityba / Sveika mityba / Porcijos
2015-06-30 21:30:29
Gerda, gavai atsakymą iš kilo? Pakeitė ką nors?
2015-06-30 22:01:43
Kol kas nieko. :/
2015-07-12 18:54:51
Gal galite parašyti tos, kurios sakote, kad nesugebate suvalgyti visko, kas jums surašyta mitybos plane, kad persivalgote ir pan., kaip atrodo tas jūsų mitybos planas? Tiesiog labai įdomu, nes man tas jausmas yra visiškai nepažįstamas. :D
2015-07-12 19:27:30
man visada buna per didele pietu porcija.Daznai nesuvalgau
2015-07-12 19:41:47
Aš irgi dažnai nesuvalgau... Pvz vienu prisedimu 3 nektarinai, ar 300 g morkų... Pietums irgi daznai buna per daug, o vat pusryciaudama as matyt bunu labai valgi, nes man buna kaip tik, o kartais net mazoka :D
ir vakarienes buvau pratus valgyt daugiau, tai daznai isalkus bunu
2015-07-12 23:54:58
Pirmas savaites man porcijos neatrodė per didelės (nors 4-5 agurkų suvalgyt aš fiziškai negaliu, bet tada valgau pomidorus tarkim), trūkdavo šiek tiek...bet pastarąsias dvi savaites (čia esu jau 6 savaites) jau net nebesuvartoju 1500kcal. Dažnai vakare kokteilį išgeriu arba per priešpiečius/pavakarius. Kažkaip sumažėjo labai poreikis maistui iš esmės.
2015-07-13 09:40:28
man tik antra savaite prasidejo,bet taip pat maisto poreikis sumazejo.Niekada nesijauciu alkana.Tik saldumynu trukumas dar sioks toks yra
2015-07-13 10:23:06
Esu čia šešta savaitė. Gavau 1200 Kcal porciją. Pradžioje maisto labai trūkdavo ypač vakarais, o dabar galėtų būti ir mažiau, bet stengiuosi suvalgyti tiek kiek nurodyta. Vaisius pasverkite ir patikrinkite Kcal kiekį. Ko gero bus daugiau nei parašyta kilo.lt meniu.
Vakarais vis dėlto norėtųsi didesnės porcijos, bet...
2015-07-20 18:54:31
Kaip manote ar nieko baisaus jeigu pietus sukeisiu vietomis su vakariene ,o priespiecius jei nespesiu tai suvalgysiu po vakarienes ?
2015-07-21 08:49:06
pietus su vakariene keisti nėra gerai, nes tikslas, vakare gauti mažiau kalorijų, o pietums jų skirta daugiausiai. šiaip reiktų užklausti dietologės, ką ji siūlytų ):
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS