Mityba / Sveika mityba / Porcijos
2015-06-28 10:26:52
mano norma 1200, tai sunkiai tempiu nuo valgymo prie valgymo. šiaip tai savijauta taip susisteminus mitybą - labai gera. maišeliai po akim išnyko. bet porcijos tikrai ne per didelės. kiekvieną kąsnį papildomai sukramtau :)
2015-06-28 11:06:04
O mano savijauta kaip tik jau praktiškai dvi savaites po to, kai pradėjau taip maitintis, gerokai suprastėjo. Dažnai būnu be nuotaikos, nes jaučiuosi alkana, prastai išsimiegu, nes ir einu miegoti alkana ir atsibundu baisiai alkana; kartais alkis net pažadina. :/
2015-06-28 14:41:38
gerda rašyk žinutę kilo.lt, nes tu neturi jaust alkio, o ypač blogos nuotaikos :( kažką darai ne taip
2015-06-28 14:51:57
Valgau nurodytu laiku, tiksliai nurodytas porcijas, bet alkis baisus... Jau kątik parašiau, paprašiau, kad ką nors pakoreguotų. :) 2 sav. pakentėjau, galvojau, kad gal reikia priprast organizmui, bet žiūriu, kad nė kiek jis nepripranta. Žiūrėsiu, kaip bus dabar, kai pakoreguos. :)
2015-06-28 23:44:23
Man reikėjo apie mėnesio laiko, kad priprasčiau prie porcijų, nuotaika pasitaisytų ir t.t.
2015-06-29 08:03:35
Oho... Kaip ištvėrėt?
2015-06-29 08:30:06
Na, pavėlinau sportus ir vakarienę, kai tai įmanoma, kad nereikėtų maršus grojančiu skrandžiu eiti miegoti. Galiausiai kartais suvalgydavau papildomai šiek tiek liesos varškės, jei jau labai silpnumas didelis būdavo. Prisidėjo ir didesnis vandens kiekio suvartojimas. Gėriau (ir geriu) magnį, kuris, kaip tikiu, nervus ramindavo. :) Vakarais kokios melisos arbatos, kad miegas ramesnis būtų. :)
2015-06-29 09:05:26
Baisu, kaip mes, moterys, turime kankintis, norėdamos būti gražios...
2015-06-29 10:59:35
Aš nemanau, kad čia yra kančia. :) Tiesiog po nesaikingo ir nesveiko gyvenimo laikotarpio perėjimas prie sveikesnio nėra lengvas dalykas - organizmui reikia laiko adaptuotis. :)
2015-06-30 11:21:30
na, aš dar piktnaudžiauju kartais saldžia kava. turbūt siaubingai padidina mano kcal normas. bet kai būna darbų deadline'ai, tai per daug streso ir nevalgius ir be kavos.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS