Mityba / Sveika mityba / Porcijos
2014-08-22 12:27:48
Ivona - painioji kcal ir kj. :)
2014-12-16 13:55:18
O jūs prieš gamindami viską sveriat kaip nurodyta receptuose, nes aš asmeniskai viską dedu iš akies ir visada gaunasi daugiau, tada porcijos tikrai kartais būna per didelės :D
2014-12-16 16:46:53
Aš tai sveriu. Daug laikiausi dietų ir visur sąžiningai dariau, nes kitaip nepasieksi tikslo. Tik man įdomu ar galima pietus keisti su vakariene?
2014-12-16 22:29:28
Na nežinau kaip tavo dieta bet pagal saviškę, tai negalima vakarienei daugiau baltymu mažiau angliavandenių, kas visiškai atvirkščiai per pietus.
O kodėl nori keisti? neskanus patiekalas? Nes receptų su panašiomis energetinėmis vertėm gali pasiieškoti Kilo.lt receptų skyrelį :)
2014-12-17 12:57:37
Norėjau keisti, nes per pietus nespėju pasigaminti. dirbu biudžetinėje įstaigoje, ten gi 45 min. pietų pertrauka. Namo einu pėstute, pirmyn-atgal 1200 m. tai sukišu viską greitai. Ekspertė parašė, kad jokiu būdu ne. Galima pasirinkti keitimą, bet keitimą reikia aktyvuoti, kad jie matytų ką valgai. Taigi esame sekami :-). Labai gerai, mėgstu griežtą tvarką:-). Sėkmės visiems!
Šiiandien gera diena. Aš čia tik savaitė, o jau 11! Liuks, gera motyvacija:-)
2014-12-17 15:09:47
Visus valgymus susižiūriu iš vakaro jei reikia kašką virti, kepti išsikepu iš vakaro susidedu visas porcijas į dėžutes ir kitą dieną tempiuosi į darbą. manau biudžetinėse įstaigose yra buitinės patalpos kur galima pavalgyt ir yra mikrobangė. :)
2014-12-17 15:14:45
per savaitę nusimetei 11 kg? :)
kažkas negerai :) kaip nori, taip, bet tiek lašinio per savaitę nenumesi. Vandenį "išstumti" įmanoma, bet tai atsilieps vidaus organams.
Kažkas negerai.
2015-01-04 18:31:20
tikriausiai vienuoliktoje vietoje, arb 11 taskų, bet jei 11 kg, tai tikrai noriu ir as :D
2015-06-15 18:46:21
Nežinau nei ką daryti. Man porcijos stipriai per didelės. Užtat mano kolegės džiaugiasi, nes paprastai vakarienė keliauja joms priešpiečiams :) Nesugebu tiek suvalgyti, o jei atsikeliu vėliau nei 6.30, tai ir i laiką netelpu, nes jau 21.30 ruošiuosi miegoti..Va ir lieka vakarienė. Na žodžiu parašiau ekspertei, bet atsakymo dar nesulaukiau... O jums sekasi viską sutalpinti?
2015-06-15 18:48:21
Tiesa, dar ir tarp šiu valgymu reikia 3800ml vandens susikratyti... Na 3000ml sugeriu laisvai, o paskutiniai 800ml jau kaip pavyksta..
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS