Mityba / Sveika mityba / Porcijos
2014-05-22 22:22:20
Sveiki ! :) Esu jau 1 sav.cia.Netekau 2kg,gal del savo darbo,nes neturiu laiko apsoliuciai valgymui,tad vaikstau pusbadziu.Ryte suvalgau tai kas paskirta ,ir tik vakare,pietus,priespieciai dingta,nes laiko valgymui visai nera,ir nesinesi i darba tuno salotu ar keptu kiausiniu,o juolab zuvies,bendradarbiams tokie kvapai nepatiktu :D Patarkit ka galima butu nekaloringo ir be specifinio kvapo pietums suvalgyti? :)
2014-05-23 07:33:33
Sveika :) paminėti kvapnūs patiekalai kaip tik yra tinkamesni vakare, o ne pietums, nes žuvyje ir kiaušiniuose daug baltymų. Pietums galima gamintis įvairias salotas, patiekalus su kruopomis, vištiena ir pan.
2014-05-26 11:26:29
Sveiki, esu cia savaite. Dieta atrodo idomiai, nes kokteiliai man neiprasti, bet manau priprasiu. Kiti patiekalai patinka :) O va del kitu gerimu (kava, arbata, sultys) nieko nepamineta. Ir beja ju man labai truksta. Kaip kitiems? Ka be vandens ir tu kokteiliu geriat?
2014-05-27 19:56:32
sveiki, gal zinote per kiek laiko mentorius atsako i rupimas klausimus?Man jau ilgiau nei para neatsako.
2014-05-27 20:47:58
Jurvile,jei isgersite kavos puodeli be cukraus ar arbatos,tikrai nieko neatsitiks. juk be cukraus sie gerimai kaloriju neturi :). O va sultys,tai jau turi,tai reiketu ju vengti,ypac tu is tetrapaku,ten labai daug cukraus ;).
2014-05-27 20:50:33
Zydrune,jus savo valgiarastyje uzeikite ant melyno langelio,kur raso keisti ir pameginkite issirinkti jums tinkanti patiekala. Manau ,tikrai rasit ka nors :).
2014-05-28 00:36:34
Jurgvile, kavos puodelį išgerti galima, su liesu pienu ir be cukraus. Bene Andriaus P. skaičiau rašyta, kad daugiausiai du, nes kava organizmą dehidratuoja, o žalią arbatą gerti rekomenduojama. Kiti gėrimai - jų geriau vengti jei nepateikiama valgiaraštyje. Ypač pirktinių, nes juose cukrų pilna (ir neverta pasikliauti sugarfree užrašais, nes jie ko ne didesnis blogis nei gėrimai su cukrumi).
2014-06-04 14:19:36
Aš valgau tiek, kiek nurodyta :) Vandens išgeriu virš 3 l...
2014-06-04 18:23:58
Ilgaplauke,gerai darai,kad laikaisi nurodymu,as irgi taip darau,nes mentorius sake,kad reikia suvartoti skirta kcal kieki :).
2014-06-04 18:26:24
Lelevina,bent jau man mentorius atsako greit,jei parasau savaitgali,tai atsakyma gaunu pirmadieni :).
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS