Mityba / Sveika mityba / Porcijos
2014-04-15 08:53:10
Man pradinis valgiaraštis buvo "Katastrofa" - aš per pusryčius nieko negalėdavau valgyt - net jei ir iš vakaro nuo kokių 7 nieko nevalgau- kąsnis strigdavo, pietų porcijos nei pusės nesuvalgydavau, o štai vakarienė - badas atrodė. Parašiau mentoriui - porcijas paderino, dėl laiko irgi patarimų davė, dabar geriau :) manau, kad reikėtų paklausyti tų, kurie sako, kad aklai laikosi mitybos nurodymų, nes aš tuputėlį improvizavau iki šiol - nepasakyčiau, kad rezultatų nėra (nuo liemens - 5 cm, klubai - 3 cm. kojos -3 cm) bet norisi juk čia ir dabar :) o dėl vandens, tai čia jau įpročio reikalas - man tai nėra jokios problemos - mano skaniausiais gėrimas yra vanduo, tačiau jei iki šiol negerdavote tokio kiekio, tai manau reikia organizmą ir savo galvą "pripratinti"
2014-04-15 12:15:35
Na, man irgi šiek tiek didokos porcijos. Tai tiesiog gaminu šiek tiek mažiau, nei parašyta.
2014-04-24 15:43:46
Kokio kaloringumo jūsų dietos, jei į 1 patiekalą be kitų priedų įeina 2 skardinės tuno, ar 3 kiaušiniai? :O :O :O
2014-04-24 17:42:30
Mano 1800 kcal. 2 skardinių tuno dar neaptikau, bet manau, kad kačiukas su tuo pagelbėtų :D o trys kiaušiniai buvo ne kartą - tiesiog kepu omletą iš dviejų. Šiandien vakarienė savotiška - du pakeliai varškės ir 20 vienetų ( :D ) uogienės. Galvoju, kad užteks vieno pakelio arba bandysiu sukimšti per du kartus. O vandens 2,7 litro be problemų išgeriu, tai labiau įpročio reikalas.
2014-04-24 19:09:09
Man iš pradžių atrodė, kad vandens nesugebėsiu tiek išgert (2.6 l.), bet pasirodo, kad visai lengvai tokį kiekį įveikiu :)

Mano valgiaraštis 1800 kalorijų, porcijos man pats tas, kol kas dar nebuvo, kad kažko neįveikčiau. Na, bet apetitu niekad gyvenime ir šiaip nesiskundžiau....
2014-04-24 19:32:14
Man nurodytas išgerti 3,4 l vandens kiekis. Tai niekaip neįveikiu tiek. Nebent per karščius galėčiau.
2014-04-24 20:19:47
vaje.. gerai jums.. as slapta noriu, kad mano porcijos irgi butu didziules :D ir 2 kiausiniai su duona man asmeniskai nieko nereikstu :) man tai pradzioj ziauriai sunku buvo su tom 1200 kcal, nes dar ir pati koreguodavau valgiarasti. bet siulau tikrai tartis su dietologe ir grieztai laikytis nurodymu, nes tik tokiu atveju bus rezultatai. pati buvau prikoregavus tiek, kad jauciaus pastoviai be jegu, nes truko reikiamu medziagu. dabar keista, bet valgyt nebesinori :)
2014-04-25 13:57:31
Juli, papasakok plačiau, ką ten galima pakoreguoti su 1200kcal.:)
2014-04-25 14:04:45
tas ir yra, kad geriau nieko nekoreguoti, nes to maisto ne kalnai, o medziagu naudingu organizmui tai reikia :)
2014-04-26 09:03:36
po kiekvienos dienos su šia maisto mityba, kuri man priskirta, jaučiuosi vis geriau ir geriau, negaliu pats patikėti, kad tai vyksta :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS