Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vaidos dienoraštis
2014-04-15 11:04:14
Aš valgau pagal esantį mitybos planą, tik leidžiu sau tą dieną pietums arba vakarienei suvalgyti ką nors kaloringesnio ir tai, ko labai norėtųsi, bet negaliu sau leisti kitomis dienomis :) Na bet čia labai individualus dalykas. Aš kitaip negaliu, nes jei valgysiu kaip čia paskaičiau - viską ką noriu ir bet kokiais kiekiais, tai po tokios dienos turėsiu +1,5-2 kg, kurie paskui visą savaitę tirpsta. Tad pasirinkau gaba sunkų, bet tikiuos veiksmingą būdą kaip praleisti tą Lucky Day :)
2014-04-15 12:19:36
Na nemanau, kad įmanoma valgyt visko dideliais kiekiais per lucky day. Dabar kažkaip žymiai mažiau „susivalgo“.
2014-04-15 13:34:09
Kai ateina mano lucky day, tai prisimeni dėl ko visą savaitę stengeisi, tai kažkaip net ranka nekyla labai nusižengt per šią dieną :)
2014-04-15 16:20:59
Ir aš labai bijau tų "lucky day", kad negrąžintų į nesveiko maisto malonumų šalį :D Dar nežinau, ką darysiu, bet nemanai, kad gal geriau būtų to "cheatinimo" vengti išvis? Na, nebent neįmanomai norisi kažkooo tokio...
2014-04-16 10:56:35
Jei jau sėdžiu namie per šią dieną, tai labai ir nenusižengiu. Ką nors saldaus suvalgau ir tiek... O jei jau koks gimtadienis ar šiaip koks pasisėdėjimas su draugais, tai leidžiu sau ir kokį šašlykiuką suvalgyt, bet daugiau 3-4 nesuvalgiau :D ir daugiau daržovių. Na, dar vyno, duok dieve, taurę. Nes nelabai mėgėja alkoholio. Ir nieko baisaus neatsitiko :)))
2014-04-17 13:59:24
Praėjo lygiai savaite kaip as su jumis savaites rezultatas -1.2 kg. Nežinau džiaugtis ar liūdėti, mazokai bet vis geriau nei nieko. :)
2014-04-17 14:26:57
mano akimis, tu ir taip nelabai nedidelio svorio, tai gal ir nekris tau po penkis :) Liūdėti leisim, kai augs, kol krenta, privalai džiaugtis :)) Sveikinu!
2014-04-17 14:42:35
Labai geras rezultatas :) Nuo 64 kg -1,2 per savaitę tikrai labai daug :) Sėkmės ir toliau ;)
2014-04-18 10:39:45
lucky day pradedu laukti jau nuo penktadienio) sulaukusi sekmadienio kartais galvoju, kad as visai nenoriu tu sumustiniu su desra ar sokolado) bet vel kita mintis kabo))reikia sau leisti prisikirsti kad suprasciau ir ivertinciau savijauta nuo to blogo maisto) o va sekmadienio vakaro laukiu vel pirmadienio kad maitinciaus sveikai ir jausciaus gerai)
2014-04-19 22:41:16
Ir man keistas jausmas, atsibudau ryte ir galvoju kad noriu maitintis sveikai, issiviriau avizines košės suvalgiau ir tada atėjo i galva mintis kad šiandien lucky day, galvoju gailesiuos visa sav jei neprisikirsiu, valgiau šiandien viską ir ne laiku, bet ne todėl kad norejau o todėl kad žinojau jog kilo.lt leidžia :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS