Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vaidos dienoraštis
2014-04-10 19:46:30
Sveiki, aš Vaida, su jumis esu pirma dieną, na galima sakyt antrą, vakar jau dariau mankštą bet valgiaraštį gavau tik vakar vakare tai ant dietos sėdžiu tik nuo šiandien. Esu labai patenkinta, entuziazmo pilna, džiaugiuosi jog prisijungiau. Startuoju su 162 cm. 64kg. Norėčiau numesti 10-15kg., žiūrėsim kaip seksis ;)
2014-04-10 23:24:20
Sveikute.man ir siandien pirma diena :-)Sekmes!
2014-04-11 10:07:30
Sveika prisijungus. Stiprybės ir sėkmės !
2014-04-11 10:08:57
Ačiū jums taip pat :)
2014-04-11 10:35:39
Sėkmės ;)
2014-04-12 16:59:13
Sveikos, noriu pasiguosti... ;( šiandien mano sekmingoji diena, o as esu nesveiko maisto verge, dievinu viską kas nesveika ir kaloringa. Pateisindama save kad šiandien man galima nuvaziavau į MC'Donalds ir sukirtau dideli kompleksą, o dabar taip sąžine graužia, gal galit pasidalint patarimais kaip jus ta diena maitinates, ką sau leidžiat ? Kai matau kad nėra siandienai valgiarascio visai pametu galva, noriu suvalgyti viską ką matau ;D
2014-04-13 12:00:47
Siūlyčiau tą dieną gerti kuo daugiau vandens :) Tai kiek sumažins apetitą. O aš asmeniškai tą dieną valgau, tai ką noriu...bet nuo 18h griežtai nebevalgau.
2014-04-13 12:42:39
as valgau ka noriu, kiek noriu ir kada noriu :) pvz, si penktadieni - saldumynus, keksiukus ir pica :D pamatysi, savaime visko maziau susivalgys, nes organizmas jau bus prates prie kitos mitybos. Be to, parasyta gi, kad tokiu budu nesuleteja medziagu apykaita ;)
2014-04-14 16:00:11
Ačiū merginos už patarimus, sėkmingos dienos nuodemes seniausiai pamirstos, sąžiningai maitinuosi, pasitrauks su diatologe keičiu savo valgiaraštį ir esu labai patenkinta, pilna energijos, stengiuosi kuo daugiau sportuoti. Viskas aukstumoj :)
2014-04-14 16:00:51
*pasitarusi turejo būt ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS