Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Dalsve dienoraštis
2014-04-04 10:36:21
Sveiki, visi,
su Jumis esu antra diena. Noriu atsikratyti 10-12 kg. Kol kas jaučiuosiu puikiai. Bijau, kad nedingtų entuziazmas :)
2014-04-04 10:49:32
Sveika, aš irgi čia antra diena :) Pakolkas entuziazmas ir motyvacija per "kraštus" liejasi :) Tikiuos taip ir toliau. Linkiu ir tau stiprybės, valios ir kantrybės :) Beje, su kokiu "bagažu"pradedi?
2014-04-04 11:12:09
Ūgis 162, svoris 69. Su begale bandymu ir nusivylimų :)
2014-04-04 21:11:53
aš jau beveik 2 savaitės čia. Entuziazmo šiek tiek sumažėjo, bet per tas dvi savaites užtai prisidėjo sveikas protas ir kilogramai tirpsta :) tiesiog mokausi gyventi kitaip! o tada nereikia ir pastangų tiek daug : ) to ir linkiu - kad entuziazmas peraugtų į įpročius ;)
2014-04-07 09:20:38
Ačiū, labai miela :) O kaip savaitgaliai? Šeštadienį pasirinkau laisvą dieną, o sekmadienį taip sunku keltis 7 val. pusryčiauti, be to, po to laisvadienio nelabai norėjos nei pusryčių nei priešpiečių.
2014-04-25 08:32:50
Esu čia jau trys savaitės. Rezultatais džiaugiuosi svoris -3,6 kg, klubai -5 cm, liemuo -5 cm, krūtinė -4 cm, šlaunys -2 cm. Na yra dar kur stengtis :) Sėkmės visiems.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS