Mityba / Sveika mityba / Emocinis valgymas
2014-04-24 10:37:01
Mju aš tai labai patenkinta, kad turim čia tokią narę, kuri dar labiau užmotyvuoja ir dalinasi savo istorija ir patirtimi.
2014-04-24 13:47:42
Na džiugu, kad yra skaitančių :)
2014-04-24 14:30:14
Laba diena,
aš irgi perkaičiau, labai vertinga informacija. Ačiū :) Aš irgi esu emocinė valgytoja, tik valgau tada kai man nuobodu, esu viena arba šeip iš neturėjimo ką veikti. Kai stresuoju, tada iš vis valgyti negaliu.
Čia esu jau du mėnsius ir dar neiko beveik nenumečiau. Ryte lyg atsikeliu pilna ryžto, o kai po darbo grįžtu namo viskas išslysta iš mano rankų :)
2014-04-24 16:14:28
Matot ryžtas turi turėti pagrindą - dažniausiai susiimti padeda tam tikras įvykis, ar konkretus darbas pakeisti požiūrį. man buvo įvykis. Aš esu iš tų, kurios turi labai moterišką figūra - tai yra aš ir su 30 kg viršsvorio turėjau taliją - taip ji labai plati, bet niekada nebuvau panaši į obuolį ar statinę, gal dėl to ir leidau sau tiek apsileisti :(, tačiau beveik prieš metus mano mamai darė kojos operaciją ir aš ją slaugiau. mano mama už mane žemesnė ir gerokai smulkesnė - jos laikinas nepajėgumas savimi pasirūpinti nesukėlė jokio fizinio diskomforto... tačiau po lygiai tokios pat operacijos palatoje gulėjo "moteris kalnas" o ją slaugė "cuoliukė" dukra - na jos abi tai vargo ir mane tada kaip perkūnas trenkė "jei aš ir toliau taip - tai neduok dieve man kokia nelaimė - tada mano namiškiai ir mylimi žmonės su manimi mėsos kalnu, tai tikrai vargs" ir tai yra mano pagrindinė motyvacija, aš nebegaliu sau leisti elgtis neatsakingai... va tada jau prasidėjo atsakymų ieškojimai ir svarbiausia atsisakymas mąstymo BALTA/JUODA ar GALIMA/DRAUŽIAMA, kai man draudžiama tai jau viskas, visos mintys tik apie tai kas džaudžiama... reikia gerokai su savimi padirbėti ir patikėkit, kad ir mažais žingsnialiais vis gi tikslo link ...
2014-05-05 13:20:09
Na šioje temoje daugaiu neberašysiu :) ir taip daug prirašiau :) jei turite kokių nors klausimų į kuriuos jūsų manymu aš galėčiau atsakyti - rašykite į REZULTATAI/Mju savaitraštis sėkmės visiems :)
2014-05-13 22:22:50
ar kas jau priejo prie seminaro apie stresa? ten irgi daug atsakymu del emocinio valgymo. gal kam pravers mano pokalbis su andrium :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS