Mityba / Sveika mityba / Emocinis valgymas
2014-04-04 03:22:36
Kas kaip kovojate su emociniu valgymu? Gal yra įveikusių emocinį valgymą ir neatkritusių? :)
2014-04-04 08:09:39
Kovojau su tuo jau nežinia kiek laiko... Netgi čia užsiregistravusi kurį laiką vis tiek prisivalgydavau kai liūdna, nuobodu ir pikta, per kartą (!) sugebėdavau suvartoti iki 2500 kcal. Vis tik manau, kad stebuklingų receptų atsikratyti šito įpročio nėra. Man pačiai padeda kalorijų skaičiavimas ir valgymas "pagal grafiką" - ryte atsikėlusi jau +/- žinau, ką suvalgysiu per visą dieną ir stengiuosi nuo to nė kiek nenukrypti. Gal šiek tiek vargina nuolatinis planavimas, bet vis geriau negu besaikis valgymas. Reikia kažkokiais būdais suimti save į rankas bent kelias savaites iš eilės, o vėliau toks maitinimasis tampa jau įpročiu, susitraukia skrandis, šimtąkart pagerėja emocinė savijauta ir nebesinori grįžti prie senų įpročių.
2014-04-05 11:15:55
as skaiciau knygele, kurioje siulo uzejus tokiam norui, imtis kazkokio darbo (pvz. orkaites valymas, spintos tvarkymas ar kazkoks kitas darbas, kad nukreipti mintis :)) As pati isbandziau, visai gera mintis :)
2014-04-07 18:51:38
man kazkaip lengva laikytis plano, tik daznai man atrodo, kad parasytos per dideles porcijos, tad jas truputi dar sumazinu pati. O jei ka paimu i burna, tuoj uzpuola sazines balsas ir jauciu kalte. nors kai sveiku protu pagalvoji, juk kai seimai verdi valgyt reikia kartais paragauti, ka duosi seimynai, tai nieko blogo nenutiks. Bet kaltes jausmas didelis.
2014-04-07 18:54:27
man dabar yra uzejes toks laikotarpis,nors esu cia jau 3men,bet dabar sunkiau nei pradzioj,nuo ryto laikausi,o perpiet jau valgau viska is eiles,ir jau antra savaite nebeistoju i vezes,:(
2014-04-07 19:18:23
O ką valgote?
2014-04-08 15:23:13
As galvojau,kad tik man taip buna :)))) o ka darydavau, ogi eidavau i parduotuve prisipirkdavau saldumynu ir valgydavau, valgydavau .....
Dabar pamaciau, kad valgyt nebegalima, ir kazkaip praeina pro mane tie emociniai priepuoliai.
2014-04-08 16:42:33
Sveikos, jeigu dar neskaitėte, tai paspaudus apačioje nuorodą "Straipsniai" yra vienas straipsnis apie emocinį valgymą. Gal rasite sau naudingų patarimų.
Geriausia yra nepirkti tų produktų, kurių nereikėtų valgyti, o juos pakeisti sveikesniais (pvz. juodas kartusis šokoladas, įvairūs trapučiai, jogurtas, džiovinti vaisiai ir tt). Įmanoma ir sveiko maisto persivalgyt, bet tuomet bent jau sąžinė taip negrauš :)
2014-04-09 07:54:22
Esant emociniam persivalgymui yra labai sunku save kontroliuoti ir alkis jaučiamas tik tam tikriems produktams, nepažįstu nė vieno žmogaus, kuris valgytų brokolius ar grikius kai iš tikrųjų nėra alkanas, tik nori numalšinti tam tikras emocijas. :) Manau kaip čia kažkas minėjo yra geras dalykas būti labiau užsiėmusiems, tada nelieka tiek vietos mintims apie maistą. Bei žinoma atsakyti sau sąžiningai į klausimą, kodėl valgau ir tvarkytis su problemos priežastimis, t.y. neigiamomis emocijomis ar pakrikusia psichologine būsena. Man asmeniškai dažniausiai užplaukdavo iš nuobodulio ir vienišumo jausmo. Todėl dabar vis daugiau veiklos prisigalvoju, kol kas padeda. :)
2014-04-09 10:32:45
Be jokios abejonės, kad reikia pirma psichologines problemas spręsti, bet galima sau pasilengvinti gyvenimą po ranka turint gero kartaus šokolado, o ne bandelių maišelį :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS