Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Juli dienorastis
2014-04-28 13:13:57
Ziuriu visoms panasi problema savaitgaliai, ir as per juos visada priaugu :( jau net nervuoja, meti meti,per savaite nusikratai kazkiek, o po savaitgalio ....... opa ,,,,,,ir yra koks 1,5 arba 2 kg. Bet esme, kad vis vien po truputi svoris mazeja , ir tas dziugina.
2014-04-28 13:46:35
Aišku buvo. Ypač po duomenų pridavimo net kelias dienas variau viską iš eilės, ypač tai kas skanu:sūreliai, trapučiai, saldainiai. Iš kart šovė keli kg. Po to diena iškrovos- ir vėl kaip nebūta. Žodžiu, užburtas ratas, jei tik truputį nuklysti, reikia vėl atstatinėt viską ką buvai pasiekęs. Labai reikia daug valios.
2014-04-28 13:48:00
Ups,rašiau atsakymą juraistei, o išsiunčiau visai ne tam žmogui. Atsiprašau.
2014-04-28 15:38:03
Ačiū, Juli :)

Aš fotgrafuojuosi taip pat pagal nudorymus - toje pačioje vietoje prie tokio pat apšvietimo :)
2014-04-28 19:08:39
Aš atsisakiau laimingos dienos, nes ji tik nelaimes neša, nors man ir pavyksta per jas nepriaugti, bet išmuša iš vėžių, bijau valgyti. kadangi mano dieta 1500 kcal, tai badauti netenka, pasiilgstu kai kurių produktų, bet praeina, o jei ne, tai šokolado gabalėlį suvalgau ir rami. Ne kasdien taip, žinoma :) Aš čia dar tik 2 savaites, bet jei per sėkmingas dienas stengsitės vistiek žiūrėti, ką valgote, nebus tų didelių svorio šuolių. Nevalgau jokių miltinių dalykų, ar bulvių. Visas mėsas tik su daržovėmis, vietoj bandelės pasirenkų saldų varškės sūrelį ir t.t. Žinau, kad viršijų kalorijų skaičių, bet tikiuosi, kad tai mažiau matoma. Be to per tas laimingas dienas tai kišau vaisių kokių tik noriu ir kiek noriu, esu įpratusi prieš kiekvieną valgymą po obuolį ar apelsiną suvalgyti, o dabar tenka tik priešpiečiams kažką tokio gauti. Jūs laikykitės visos, žinau, kaip būna sunku, bet juk kaip būna gera, kai gali jaustis graži ir geidžiama. Prieš metu svėriau dabar jau tik 3 kg mažiau nei dabar, tai pamenu tikrai, kad vyrai beveik seiliodavosi, o tikrai nebuvau iš tų lieknučių, tiesiog liemuo ryškesnis buvo. Be to jau porą dienų labai gerą motyvaciją matau: kaiminystėje gyvena mergina, dar labai jaunutė trubūt ir viliuosi, kad su amžiumi jinebebus tokia patraukli, bet vistiek nervina: važinėja ji dviračiu su palaidine ir tokiais mini šortukais, visa ruda kaip šokoladas ir labai gražių formų. Tikrai ne tik nuo važinėjimo dviračiu :) tai va, galvoju, kad ir aš, nors man 30, galiu panašiai dar atrodyti, tik negalima nuleisti rankų ir savęs teisinti.
2014-04-29 11:06:53
Lung, pritariu, kad po laimingos dienos situacija su svoriu kiek pablogeja. bet man bendroj sumoj vis tiek gaunasi svorio nukritimas.. va vakar pasimatau rubus iki sustorejimo (sveriau apie 67 kg) - jau telpu! :D
2014-04-29 11:43:30
Šaunuolė, Juli !!! :)
2014-04-29 15:13:30
Valio! Juk gerresnės motyvacijos nė nereikia :) taip ir toliau
2014-04-29 16:22:10
Sveikinu, Juli :) Šokinėčiau iš džiaugsmo :) laikykis taip ir toliau :)
2014-04-30 09:07:40
Labas rytas,
Kilo man klausimas. Kažkur tarp forumo temų jis jau buvo užduotas - kaip kaip žymėti fizinio aktyvo dienos rezultatus? Jei tą dieną nebuvo suplanuotas sportas - tai ar žymite kad "gerai", ar kad "nesportavau"? Nes jei pažymiu kad nesportavau, taškai nuvažiuoja žemym, nors nebuvo suplanuota sportuoti.
Kaip darote Jūs?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS