Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Juli dienorastis
2014-04-24 11:25:01
Įvertinus svorio pokyčius ir rekomendacijas per kokį laiką kiek svorio "sveika" numesti, manau, kad rezultatai puikūs ;) o be to ir po švenčių. Šaunuolė!!!
2014-04-24 11:50:27
Na tikrai labai puikūs pasiekimai per kelias savaites :) Šaunuolė :)
2014-04-24 12:24:37
Tikrai taip manot? :) nu tada gal ir gerai viskas, nes jau kiek nusiminiau ir pikta ant saves del paskutines savaites paliko.. tada liuks :) aciu uz palaikyma!
2014-04-24 13:02:07
Tikrai :) Aš per beveik 3 mėn. tik 3,9 kg numečiau, o mūsų svoriai panašūs, tad jūsų pasiekimai tikrai labai labai geri :)
2014-04-24 19:50:09
zodziu, neiskentus menesio iki galo, nusifotkinau vel ir palyginau pradzios foto :) nu, zinokit, skirtuma matau! aisku, nera zymus, bet jau jau, yra rezultatai.. ta proga islekiau pabegiot :D bet labai sunkiai sekesi..
2014-04-28 08:35:58
Sveikos, o as po savaitgalio eilini karta noriu pasiguosti... visokios isvykos i gamta ir sventimai nieko gero neduoda :( neatsispiriu. Ir va 1dieni vel viso savaites triuso kaip nebuta....
2014-04-28 10:33:55
Nu va ir man taip ...

O man su tom foto visai nekažką :( Radau pernai metais darytą foto ir palyginau su dabartine, ir nieko kitaip nematau :( Nors rūbai labai smunka - verkiant reikia keisti garderobą. Gal akla jau sakau pasidariau, arba per daug noriu :))))
2014-04-28 11:34:50
Angel - rubai - pats geriausias indikatorius. O kad kuo daugiau turim - tuo daugiau norim, tai cia jau labai zmogiska...

Kaip jus darote foto? apsirengusios? visu ugiu? juk reikia kiekviena karta vienodai, jei nori palyginti...
2014-04-28 11:42:40
zinokit man kaskart po savaitgalio buna atauge, o i savaites pabaiga nukrite siek tiek daugiau negu buvo, tad realiai ta diena, kai fiksuoju svori, sveriu maziau :))) as padariau savo foto pries pradedant pacia pirma diena pagal visus nurodymus. stengiuosi kuo panasiau nusifotografuoti, kad liktu palyginamumas.
2014-04-28 11:43:23
jei rubai krenta, tai pats geriausias dalykas! :D sveikinu! nes jau rezultatai tikrai yra :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS