Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Juli dienorastis
2014-04-21 12:11:56
del miego alkanai - jau tiek pripratau prie to.. anksciau atrodydavo, kad alkana neuzmigsiu, todel visada pries miega ka nors pakramsnodavau. dabar uzmiegu labai greitai (ne nuostabu, dauguma dienu jauciuosi mieguista i vakara)
2014-04-21 12:12:59
LART, fainos tavo veiklos :) reikes tikrai kazko imtis. knygu skaitymas man irgi patinka, reikia kad tik uzkabintu. o kokia dabar skaitai, kad net 3 dali pradejai? ;)
2014-04-21 13:50:15
mano darbas sėdimas, po to dar paskaitose sėdžiu... tik atšilus orui, aš visur dviračiu keliauju, gyvenu netoli Vilniaus centro. Fizinio aktyvumo paprastai gaunu tik kiek vaikas grįžus namo nuo kojų nuvaro, jokios papildomos veiklos nebereikia :) o labai norėtųsi irgi knygą paskaityti. pavydžiu net. sėkmės grįžtant į ritmą.
2014-04-22 11:51:24
man sia savaite jauciu bus nekas.. nebus laiko, kada sportuot, o svoris toks pats kol kas laikosi.. nu va, dingo mano progresas :)
2014-04-22 11:54:23
Mano irgi 1200 kcal
2014-04-22 12:09:44
Taip norisi akivaizdžių rezultatų, nukrenta ūpas, kai matai, kad svarstyklės tik labai nežymiai juda į norimą pusę. Per savaitę numečiau 2 kg, - 3 cm nuo liemens, visur kitur po 1, bet to dar tikrai nesimato. Bet jau pripratau, alkio nebejaučiu, vakar net vakarienės nevalgiau, nes pietų ir pavakarių užteko.
Angel, matau, kad tu čia jau kiek ilgiau. Kiek esi numetusi per šį laiką? Ir ar esi patenkinta?
Tiesiog kai matai, kad kažkas tikrai keičiasi, norisi ir pačiai tobulėti.
2014-04-22 13:02:02
Lung, Per savaitę -2kg tikrai labai geras rezultatas!
2014-04-22 13:06:59
Ir aš taip manau, tiesiog pilvas subliuško, nes jo taip nebeprikemšu :) bet taip norisi, kad ir toliau tokiu tempu, esu nusiteikusi, kad dabar jau viskas lėčiau vyks :)
2014-04-22 17:39:38
Sveikos, na, kaip reikalai po svenciu? Galvoju - geriau jau ju nebutu :) valgymo atzvilgiu :D
Juli, as skaitau labia paprasta knyga. Pusiau vaikiska, nes nesinori galvos apkrauti pries miega kazkokiais sunkiais romanais. Yra isleistos penkios knygos "Tuneliai". Vadinasi josskirtingai, bet siaip tesiasi viena po kitos. Net nezinau su kuo palygint... gal su "Ziedu valdovu" ar Hariu poteriu :) Bet uzkabino, ir tikrai prablasko..
2014-04-24 08:30:51
3 savaite, siandien matavimosi diena. Mano rezultatai:

Svoris 68,5 kg (savaites pokytis -0,4 kg; viso pokytis -3,5 kg)
Liemuo 68 cm (savaites pokytis 0 cm; viso pokytis -5 cm)
Klubai 106 cm (savaites pokytis 0 cm; viso pokytis -2 cm)
Slaunis 60 cm (savaites pokytis 0 cm; viso pokytis -2 cm)
Krutine 88 cm (savaites pokytis -1 cm; viso pokytis -4 cm) :((( del sito liudna

Panasu, kad viskas sustojo :D na, prisipazinsiu, sventes tikrai nepadejo, valgiarascio 100 proc. nesilaikiau, su sportu irgi kiek simuliavau.. nu bet dabar gavau patobulinta mitybos plana. susiimsiu su sportu.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS