Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Juli dienorastis
2014-04-18 14:58:42
Lung, o kokia tavo dienos kcal norma?
2014-04-19 15:42:34
1500 kcal per dieną. o koks daugumos?
2014-04-20 19:43:48
Mano 1200 kcal..
2014-04-20 20:30:09
Mano irgi 1200 kcal.. na net nezinau del tos veiklos.. siuo metu daugiausia sportuoju arba sedziu prie kompo :(( na tvarkaus namie.. anskciau megdavau gaminti visokius gurmaniskus mandrus patiekalus, bet dabar tas negresia :) bet istikro tiesiog reikia issijudinti. pvz visa diena sian tai psilpna buvo, valgyt norejau, bet islindau pasivazinet su dviraciu, pramyniau 24 km ir jauciuos zvalumo virsunej :) Lart, o kokia tu itraukiancia veikla uzsiimineji vakarais? smalsu :)
2014-04-20 21:11:51
tai gal man vėliau bus 1200 kcal? ar jums nuo pat pradžių po 1200? Nord man ir taip per 4 d. 2 kg nukrito. Matyt, organizmui kultūrinis šokas :D
2014-04-21 10:51:19
o man 1700-1800, nors sveriu... beveik 90, tai...
2014-04-21 11:02:18
įdomiai jie čia suskirsto... tik neaišku pagal ką. aš pradėjau su 70 kg, tikslas - numesti 10 kg. bet turbūt jie žino, kas geriau. tik nervina receptų netikslumai :) nors kol kas viskas labai gerai sekasi. net ir vakar, per laimingą dieną numečiau 300 g, o juk visą dieną su giminėm aplink maistą sėdinėjom :) bet turiku pripažinti, kad net nereikėjo stengtis "piktųjų" produktų valgyti. ir riešutinio torto porą gabalėlių ramia sąžine suvalgiau.
2014-04-21 11:46:59
Juli, dabar mano didziaja laiko dali vakarais irgi atima sportas. Aisku, sventes buvo visiskas valios nebuvo irodymas sau :) - 6dieni sugebejau tik 4 km praeiti vakare, 7dieni - nieko + baisus maistas, na o siandien jau is visu jegu bandysiu grizt I ritma. Nes atrodo tie 2 kg, kuriuos per vargus numeciau per 5 savaites - grizo :D Vienintelis geras dalykas, kad tai nenumuse motyvacijos, o tik dar labiau ja padidino, nes pajauciau, kokia prasta savijauta prisivalgius bet kokio maisto. Kibsiu I darbus. Be to - 5dieni pirtis laukia - tai kad bent kiek pilvas ikristu reikia :D
2014-04-21 11:50:48
Na o jeigu apie veiklas - drauge sugunde paskaityti knyga. Siaip mazai as jais skaiciau, bet dabar taip isitraukiau... Jau trecia dali skaitau. Be to dar mezgu, pvz dabar - vasarai plona megztini. Taip pat piesiu. veiklos tikrai yra, jei megsti tokius dalykus. Dar nauja dvirati isigijau - tai irgi manau dazniau vazinesiu. Jau viskam ir laiko nepakanka. Bet visu tuo tiesiog noriu pasakyti, kad jei yra ikvepimas ir uzsidegimas, tokia veikla leidzia pamirsti "alkio jausa" kai is tiesu nesi alkanas. Isimtinai geras budas - anksti eit miegot. Bet cia jau prabanga. Taip ir verciuosi per galva, kad tik kazka veikt...
2014-04-21 12:10:29
Del kaloriju - as net paklausiau, ar negalima man butu padidinti iki 1500 kcal per diena, bet dietologe pasake griezta ne, jei noriu pasiekti savo tikslu turiu laikytis rezimo. Jusu gal darbai nesedimi, tai todel daugiau suvartoti galima.. as siaip tikrai kasdien dvigubai kirsdavau. pagal tai, kaip valgiau, super tikrai atrodziau :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS