Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Juli dienorastis
2014-04-17 12:55:45
bet zinokit, jau entuaziazmas slopsta på antros savaites.. :( jau buna tokiu vakaru, kur klausiu, o kam as cia taip kankinuosi :((((
2014-04-17 13:04:19
O aš nemanau, kad tu kankiniesi fiziškai, nebent moralinė kančia ar kaip čia pavadinti.. manau organizmas kaip tik dėkingas kad yra subalansuota mityba, aktyvumas ir daugiau skysčių :)
2014-04-17 13:22:24
Reikia ir tobulų kriaušių, ne tik cinamono lazdelių ;) gerai ir pajuokauti :)
2014-04-17 13:24:47
Sutinku, kad cia moralines kancios - sau kazko neleidi, tai toks jausmas, kad save baudi. Tai ir irzlumas siaubingas islenda kartais. Matyt didžiausias darbas yra mastymo pakeitimas. t.y. suvokti, kad darai sau gera. Tik kol kas man dar nepavyko rasti budu kaip ta mastyma pakeisti visam laikui :)
2014-04-17 14:50:09
Mano ūgis 174 cm.

Ir jau pradedu labai blogai jaustis, nes pradėjo kankinti alkio jausmas - miegoti žiauriai alkana nueinu.

Ir patiko man tavo idėja, kad maistu atskirai su draugu rūpinatės. Man tenka gaminti sočius ir gardžius patiekalus vaikams ir vyrui - va tai darosi didelė kančia, nors dar laikaus.

O tavo rezultatai PUIKŪS :) Taip ir toliau :)
2014-04-18 08:33:11
taip taip, gerai sakote, kad cia mano mastymas blogas :((( nu reikia ji keisti, reikia! kol kas nepavyksta. sunkiausia man irgi buna vakarais, kuomet perzengiu namu slenksti. manau, kad tiesiog yra susiformaves iprotis, kad tokiu metu valgoma (ir nemazai). todel dabar i vakara jauciuos visiskai issekus, miegot nueinu visada alkana. tikiuosi, kad tai pavyks pakeisti. kol kas laikausi :)
2014-04-18 08:53:13
Juli, o kokiu pomegiu turi? ka veiki vakarais?
2014-04-18 09:37:35
isgerk stikline liesu pasuku ar uzkask sv darzoviu salotu. eiti miegoti alkanai negalima.
2014-04-18 10:17:29
Juli, klausiu dėl pomėgių, nes aš pati pvz. bandau užsiimti kažkuo, kas padėtų pamirši valgymą. bat tai turi būti laaaabai įtraukianti veikla. Gal kai kam mezgimas, kai kam piešimas, kai kam vaikščiojimas su šuniu. O dėl alkanumo - ir aš einu alkana. papildomai lyg ir nieko negalima nei išgerti, nei suvalgyti. Nes vakarienė - kokteiliukas su varske ir sultimis, pora valandu iki miego. Sotumo ilgam tai nesuteikia....
2014-04-18 14:54:40
Aš daugelį receptų pasikeičiau, nes manau, kad jei valgysiu produktus, kurių nemėgstu, tai tikrai ilgai netempsiu. Sočios vakarienės variantai: omletas su brokoliais (man labai skanu), salotos su tunu ir pupelėm, sumuštiniai su lašiša. Kitų dar nespėjau išbandyti :) bet kaip suprantu, bet kuris omletas gaunasi didelis, tai ir sočiai pavalgyti įmanoma. Tik tuomet stengiuosi likusią dienos dalį nevalgyti kiaušinių.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS