Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Juli dienorastis
2014-04-14 11:24:21
Aš metu nuo 78.8 kg, kai prisijungiau prie kilo, buvo 73 kg, kurie kaip sustojo per Kalėdas taip sustojo.
2014-04-14 11:33:21
Man savaitgaliais visai gerai sekasi kovoti su "negeru" maistu :) Sveikai maitintis bandau jau visus metus ir panašu, kad pagaliau pavyksta nekreipt dėmesio į anksčiau mėgtą maistą :) Atpratau valgyti riebų, keptą maistą, mišraines su majonezais, saldumynus - paprasčiausiai man to maisto jau nesinori ir pradėjau į jį žiūrėti kaip kad "fui" maistą :D Nesinori užkandžiauti tarp maisto vos ne nuolat, kaip kad anksčiau mėgau. Per Lucky Day stengiuosi galima sakyti irgi valgau pagal kilo.lt valgiaraštį, tik pietums ar vakarienei suvalgau kažko kitko - tarkim papietaujam su vyru kiniečių restorane. Tada leidžiu sau ir vyno taurę ar 2 net išlenkt :D O anksčiau vos ne kas 2-3 vakarą būdavo tai sidriuko po sunkios darbo dienos, tai vyno. Dabar net savaitgalį įsipylus taurę vyno kažkoks kirminukas pradeda graužti sąžinę, kad negerą dalyką į save pilu, nuodą :D Patinka man tas jausmas, kad jau nereikia lipti per save stengiantis kažko atsisakyti :) Tik vat bėdelė, kad svoris nelabai nori kristi :))))) Bet gal kaip nors išjudinsiu dar jį :) Nepasiduosiu, kol nepasieksiu savo tikslo :D

Sėkmės visiems ;)
2014-04-14 12:03:58
Labas. O aš tik užsiregistravau, laukiu savo plano ir bijau :) jei gerai suprantu, tai aš čia su savo 164 cm ir 70 kg (tai mane ir išgąsdino šiandien ryte) esu stambiausia :( tiek svėriau po nėštumo, pernai vasarą svėriau 63-64 kg, buvau patenkinta. Rudenį, kai atšąlo ir nustojau visur keliauti dviračiu, svoris po truputį pradėjo augti ir vajėj vajėj :( nors važinėjimo sezoną atidariau prieš 3 sav., bet svoris nekrenta, o juk ir stengiuosi žiūrėti, ką valgau, nors dėl darbo ir studijų nepavyksta reguliariia maitintis, o dar ir vaikui 3 metai ir retai kada normaliai pavalgo, tai dažnai pabaigiu, kas lieka :) labai tikiuosi, kad rasiu valios ir laiko, ir galėsiu pasigirti rezultatais :)
2014-04-14 12:27:47
Labas, lung :) Tikrai nesi stambiausia :) Nenusimink :)
Ir sėkmės tau ;)
2014-04-14 14:44:29
na man asmeniskai savaitgali tikrai padeda tai, kad zinau, jog yra viena diena savaiteje, kai ko noresiu, ta ir valgysiu, o dabar negalima :) aisku, mano antra puse irgi man padeda tuo, jos susitarem, kad as svorio metimo laikotarpiu bendru maistu nebesirupinu ir kiekvienas kaip sakoma uz save :) tad pasidarau tik to, ko man reikia, ta ir valgau. Labai, zinokit, noriu numest tuos kg, tai ir uzsispyriau :)))) nors siaip pavalgyt oj megeja :D
2014-04-14 14:45:28
Lung, labas ;) viskas ok, patikek ;) nukris tie kg! isivaizduoju, kaip sunku, kai ir vaikas, ir darbas, ir studijos.. bet tu gali ;)
2014-04-17 08:27:01
Angel, o koks tavo ugis?
2014-04-17 08:33:23
2 savaite, siandien matavimosi diena. Mano rezultatai:

Svoris 68,9 kg (savaites pokytis -0,5 kg; viso pokytis -3,1 kg)
Liemuo 68 cm (savaites pokytis -1 cm; viso pokytis -5 cm)
Klubai 106 cm (savaites pokytis - 1cm; viso pokytis -2 cm)
Slaunis 60 cm (savaites pokytis - 1 cm; viso pokytis -2 cm)
Krutine 89 cm (savaites pokytis -1 cm; viso pokytis -3 cm) :((( del sito liudna
2014-04-17 09:39:57
Sveika. Hm, ziurint i tavo apimtis, tai atrodo viskas tobula :) Ir per dvi savaites tokie pokyčiai - sakyčiau daug nuveikei :)
O as tai kazkaip toliau kankinuosi :)...
2014-04-17 12:54:51
nu taip taip.. tobula kriause :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS