Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Juli dienorastis
2014-07-10 14:24:03
Sveikos, senokai nerasiau. Nors svorio per ta laika nepriaugau, bet jis ir nenukrito labiau. Mazdaug 63,8, o tikslas - 62 kg. Parašiau dietologei, man pakeitė valgiaraštį, visiškai. Taip...badą jaučiu, bet labai stengiuosi laikytis. Gerai, kad karščiai uzejo, tai valgyt maziau norisi. O skirtumas tas, kad pries tai vyravo baltymai, o dabar - vaisiai ir darzoves. jau dvi savaites taip. Rytoj sversiuos, ziuresiu kas gaunasi...
2014-07-10 22:42:17
Šaunuolė Lart, O kaip Juli išsilaikiusi? :)
2014-07-11 00:20:22
Manau, nesąmonė, kad jauti badą. Ar sakei dietologei? Mano kaloražas 1200, bet jokio bado nejaučiu. Tiesą pasakius, retai jaučiu alkį. Pradžioj buvo sunkios pirmos dienos pusės, o dabar viskas gerai. Ir dar, kai pakeitė dietą iš 1500 į 1200, gavosi daug skanesnė ir artimesnė man, tai praktiškai mėgaujuos. Manau, tai irgi labai labai svarbu, nes kai buvo 1500 ir prikrauta visokių košių ir burokų, fe. Nekilo ranka.
Jei jauti badą, išlindus iš šitos programos jokiu būdu neišsilaikysi. Aišku, tau, panašu, didelių svorio problemų nėra, bet vis tiek. Koks tikslas tada čia būti? Juk turėtų įpročius tam tikrus ugdyt..
2014-07-11 07:46:30
M.M. manau ši programa mūsų gyvenime su tam tikromis korekcijomis turėtų likti su visam :)
2014-07-11 13:00:02
Tai aš ir nesakau, kad pasibaigus narystei, reiktų šokt ant cepelinų :) bet tikrai nemanau, kad normali moteris kasdien turi maitintis 1200 kcal per dieną. Realiai - tai vaiko kaloražas. Aišku, aš, kaip ir sakiau, pernelyg nesiskundžiu, bet tai šiek tiek toloka nuo realybės.
2014-08-31 11:11:09
Sveikos, merginos! Gelbekit, sito labiausiai bijojau,, Visiskai isejau is programos, nebedarau NIEKO :((( kaip sugrizti???? kodel visai nebera valios?... tokia neviltis.. svoris vel palaipsniui grizta, jau 67.5
2014-08-31 14:26:59
Sveika,Juli. Man tas pats. Niekaip neiseina laikytis mitybos. Nebezinau ,ka su savimi daryti:(( Buvau numetusi jau 9 kg.,o dabar beliko tik 4.5:( Vis ,manau,kad nuo rytojaus kipsiu i mityba,bet sekancia diena vel privalgau visokiu nesamoniu.
2014-08-31 15:08:11
ar kilo.lt komanda nepadejo?
2014-08-31 17:55:36
Kas ir idomiausia,kad kol svoris krito,tai gaudavau pastoviai pagirtinas zinutes:) O dabar visiskai nebegaunu jokiu zinuciu:( Na, reikes paciai su savimi tvarkytis:)
2014-08-31 19:58:01
as tai jau praradus vilti..
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS