Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Juli dienorastis
2014-04-08 19:20:54
O sportuoju 5 dienas per savaitę įvairiai nuo 40 min iki valandos :)))
2014-04-08 20:06:45
OHO! nieko sau :) ir sportuoji, ir vaikstai, super! as tai tokia tingine, kiek parasyta, tiek ir padarau :D man irgi gaunasi 5 kartai - 3 pratimu namuose be nieko dienos (ten apie pusvalandis iseina) ir 2 kardio 40 min. Na kol kas viska ir darau. Viena vakara kardio pakeiciau i greita ejima 40 min, o siandien pabegiojau. Jausmas super :) ziema dar lankydavau baseina, bet dabar kazkaip begiot labiau norisi, kai oras geras..
2014-04-08 20:11:55
Del maisto - visiskai viska pakeiciau alternatyvomis is to, ka dietologe buvo sudarius ir dabar jau nebezinau, koks buvo pradinis variantas :((( kaip sakote, ar cia nepadariau klaidos? nes nu kazkaip pridelioju kasdien pagal norus ir esamus produktus ta valgiarasti ir tiek.. dar isivaizduojat, pasirodo, mano mama irgi pasidare sau mitybos ir sporto programa kaip ir as pries savaite, tik kitur :D abi siekiam net svorio to paties - 65 kg (abieju siuo metu 70 kg). Tik mano ugis 174 cm, mamos 165 :) tik ji kadangi metu 57 turi, tai negali daug svorio mesti del odos stangrumo :)
2014-04-10 07:04:30
Praejo savaite, siandien matavimosi diena. Mano rezultatai:

Svoris -2,6 kg (nuo 72 iki 69,4)
Liemuo -3 cm (nuo 73 iki 70 cm)
Klubai -1 cm (nuo 108 iki 107 cm)
Slaunis - 1 cm (nuo 62 iki 61 cm)
Krutine - 2cm (nuo 92 iki 90 cm) :((( del sito liudna
2014-04-10 09:14:34
Sveikos. na pasirodo aš jau čia nuo kovo 13 :), tai 4 savaitės...
Pirmiausia - Juli, noriu tave pasveikinti su pasiektai srezultatais :) kaip per savaitę, tai man čia atrodo fantastiški pasiekimai :) Tai labai labai motyvuoja, ar ne? Laikykis :) Tik ir lazdos su tokiais tempais neperlenk :))))
O sportuojat abi nemažai. Šiaip aš irgi tris kartus per savaitę einu į sportą po dvi valandas. Vieną dieną esu pasirinkusi greita ėjimą 4 km arba lengva krosiuką 2-3 km, o likusiomis dienomis sportuoju pagal čia sudarytą programą namie (kamuolys, kilimėlis). Tai irgi vietoje nesėdžiu :) tik tiek, kad atrodo kartais kojų visiskai nebepavelku. Na, o pasiekimai tokie, kad... :(( Šiandien svėriausi ir matavausi. Apimtys nepasikeitė visiskai. Svoris - minus 1,8 kg (iki 64,4 kg). Nedžiugina. Nuotaika baisi, nes vakarais einu miegoti pusbadžiu. Kokia Jūsų vakarienė?
2014-04-10 12:40:01
Ar gerai supratau, kad sportuoji po 2 valandas? Ne per daug? As zinok nelabai stebiuosi, kad man tie 2 kg nukrito, nes juos buvau priaugus per gana trumpa laika (apie 2 sav. visiskai besaikio valgymo ivairiu skanumynu). Dabar bus sunkiau, nes 69-70 kg jau ilga laika buvo mano pastovus svoris, tad kad sita perslipciau, manau, turesiu ideti pastangu. O del dabartinio stengimosi, tai kaip ir sakiau, nieko ypatingo nedarau, viskas pagal programa - 5 kartai sportas (2 kartai kardio po 40 min., 3 treniruotes iki pusvalandzio ten uztrunka), vanduo, maistas 1200 kaloriju.. Kaip ir sakiau, net nesistengiau daugiau judet, nes labai neturejau jegu, jauciausi mieguista. Dietologe parase, kad taip vyksta, nes mano parinktos alternatyvos ne per geriausios :))) gal dabar po pataisymu geriau viskas vyks. Rytoj bus man ta Lucky day. Jau laukiu nesulaukiu :D zinau, ka valgysiu net, tikrai ne is valgiarascio :D LART, tu nebandei parasyti ir paklausti, kodel taip vyksta?
2014-04-10 13:10:37
Sveika, net nežinau, ar ne per daug tos 2 val. Kai sudarinėjo programą, apie tai sakiau Andriui, bet jis nieko nepakomentavo, vadinasi nieko blogo :) Aišku, tai nėra 100 proc taip. kartais kai visai jėgų ir sveikatos nėra, tai gaunasi kokia 1-2 val. sporto mažiau per savaitę. Taip pat per praėjusia savaitę numečiau nepilną kg, tai ryte įvedusi duomenis gavau žinutę, kad praėjusi savaitė man pavyko beveik tobulai ir skatinimą laikytis taip ir toliau. O kodėl sunkiai krenta dietologė rašė dar pradžioje - visi esame skirtingi, visi skirtingai prisitaiko prie tokių gyvenimo būdo pokyčių. tai man lieka laukti :)
2014-04-10 13:11:46
O su alternatyvom tai jo, aš buvau pasirinkusi irgi savo variantų, bet kai kur nepataikiau, tai koregavo. Bet esmė liko ta pati.
2014-04-10 14:01:33
Julikon, žiūriu mūsų ūgis ir svoris labai panašus :)
Nuo kelių kg tu pradėjai mesti svorį? :)
2014-04-10 14:03:58
Wow, perskaičiau tavo pirmą žinutę ir žiūriu, lygiai taip pat kaip man viskas :D Kaip įdomu :) Ir aš esu iš tų, kuri ir 67 gana gerai atrodo, bet aš gal ne dėl raumenukų, o dėl stambių kaulų :) Net numetus lašinukus ir atrodydama gana lieknai sveriu visada daug daugiau nei panašiai atrodančios mano draugės :) Kaip smagu rasti tokių panašių žmogeliukų į save Stebėsiu tavo dienoraštį :) Sėkmės tau ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS