Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Juli dienorastis
2014-05-22 09:40:57
Dar uzklausiau trenerio (jau pora kartu), ka man reiketu daryti del judejimo, nieko neatraso. Bet automatine zinute is kilo.lt, kad reikia labiau susiimti, net sunervino :D
2014-05-22 13:32:04
Žinutes "susiimti" tikrai išmuša iš vėžių. Juli, ar buvai pas gydytoją? Kažkaip reikia susitvarkyti su ta koja. O vaikščioti gali? Nes pvz praeiti sparciai 4 km irgi naudinga. Aisku, jei turi laisva valanda.
O as gyvenu be saldumynu. Niekada ju per daug nemegau :) issiverciu be tortu, saldainiu, pyragu. O per paskutini menesi gal 1 rafaela suvalgaiu :)
dar pasimatavau apimtis. Tam zingsniu teko labai susikaupti. Na tai per 2 savates - po 1 cm nuo klubu, liemes ir slaunu. Vis sis tas.
Na ir Andrius atsake man i zinute. tai pagrindiniai pasvarstymai - del leto svorio kritimo kaltas galbut vynas, gal moteriski dalykai. Bet tai cia tada vargas o ne gyvenimas :D :D
2014-05-26 08:19:27
sveiki :)
LART, taip buvau, israse vaistu. Vaikscioti per daug negaliu, nes judinasi ta vieta, bet vis tiek kazkaip tenka vis ten ar sen paeiti. Andrius sudare programa, kad sportuociau neliesdama skaudancios vietos :) dziugu, zmogus tikrai dirba savo darba :) ko nepasakyciau apie dietologe..
tavo rezultaitai jau rezultatai - sveikinu! ;)
del to svorio tai jo.. savaitgali buvo pasokes iki 68,5 kg tai vakar padariau iskrovos diena, geriau kefyra ir valgiau pora obuoliu. Siandien 67.1 kg. Kazkodel manau, kad cia ir reikes taip visa gyvenima kankintis, zinokit :D nors man visa tai daryti vis naturaliau gaunasi :)
2014-05-28 08:23:29
zodziu, labai daug streso siuo metu man.. vakarais suvalgau tikrai ne to, ko reiketu, pagrinde saldumynu. net minties nera to nedaryt.. bet dienos metu gaunasi, kad valgau maziau nei tureciau pagal meniu, patiekalai kiek kitokie irgi. svoris 65,8 kg. Kol kas tai maziausias turetas. perkopiau 66 kg barjera. tas turetu kaip ir dziuginti normaliomis aplinkybemis, bet dabar neturiu kuo dziaugtis..
2014-05-28 08:51:29
Ko gi taip stresuoti? :) Nors ir šiaip stresas nebloga priemonė svoriui mesti, nors ir nemaloni.
2014-05-28 18:09:04
Darbe siek tiek stresine situacija.. bet nieko, turetu greitai viskas buti gerai :) beje, nepatikesit, bet kelias dienas suzymejus bloga emocine savijauta, su manimi susisieke ir bando palaikyti bei patarti :)
2014-05-28 18:52:13
Geras. Žiūriu mes panašaus sudėjimo ir tikslai panašūs :)
2014-05-28 21:11:30
ir kaip sekasi tau? ;)
2014-05-29 08:17:55
nu ka, 8 savaite :) nesportavau visiskai

Mano rezultatai (ugis 174 cm):

Svoris 65,8 kg (savaites pokytis -0,8 kg; viso pokytis -6,2 kg)
Liemuo 65 cm (savaites pokytis -0 cm; viso pokytis -8 cm)
Klubai 102 cm (!!! neatsimenu, kada tiek buvo) (savaites pokytis -1 cm; viso pokytis -6 cm)
Slaunis 57 cm (savaites pokytis -1 cm; viso pokytis -5 cm)
Krutine 87 cm (savaites pokytis 0 cm; viso pokytis -5 cm)

Ka galiu pasakyt.. nu veikia cia viskas.. nors sportuot pastaruoju metu praktiskai nesportuoju, valgyti emiau labai isblaskytai (buvo streso, patiekalai jau seniai nusibode, kokiais keisti, kad butu gerai, nelabai zinau, bet stengiuos vadovautis esminiais principais), bet dariau iskrovos diena (geriau 1 lkefyro, du obuolius ir siek tiek varskes). Keisciausia, kad lemuo nustojo plonejes, o klubai mazeja. Niekad taip man nebuvo :D
2014-05-29 12:25:19
Juli tu jau beveik pasiekei tikslą ;) Sveikinu, na o aš tik pradėjau, kolkas per porą dienų -0,8 manau pradžiai neblogai :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS