Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Juli dienorastis
2014-05-21 08:15:51
Sveikos, merginos. Vel as rasau noredama pasiguosti. manau cia labiausiai busiu suprtasta :) Esu jau cia siek tiek daugiau nei du menesiai. Pasiekimai - tragiski. Siai dienai - 1,4 kg, nors vienu metu jau buvo beveik 3 kg. Visur čia rašo, kad didžiausia dalis rezultatų priklauo nuo mitybos. Tik aš vis mažiau tuo tikiu :((( Nezinau ko man neuztenka, ar valios, ar jegu. Nes kai maitinausi pagal valgiarasti ir sportavau tiek kiek buvau nusistacius - 5-6 kartus per savaite, neilgai istempiau ir viskam pritruko jegu. Bet tada ir buvo didziausias pasiektas rezultatas. Per praejusia savaite aktyvumas sieke ir net virsijo visas rekomenduojamas sveikos gyvensenos ribas, taciau rezultatas - + 1 kg. Atrodo, kas cia tera, bet jau ziuriu, kad is to "mirties tasko nebepajudu, ir zemiau 63,5 - niekaip. vel viskas aukstyn. o iki tikslo rodos tiek nedaug - noriu pasiekti 61,5-62 kg :( Zodziu, siandien jauciuosi suzlugdyta. Zinau kad patarimu cia labai ir negali buti. Bet bent jau pasipasakojau.....
2014-05-21 10:24:34
Lart, tik nepasiduok ir nesigriebk senų įpročių. Gal daugėja raumenų masė, todėl ir tas svoris nekinta. O kaip yra su išmatavimais? Jei apimtys mažėja, tai viskas puiku. Suprantama, kad per 2 mėn, tikėjaisi daugiau svorio netekti, tik neliūdėk. Ar rašei dietologei? Gal kažkas tikrai tau netinka. Ir sportuoji tu per daug. Turėtum apsiriboti kokiais 4 kart. per savaitę. Arba šiaip daugiau judėti. Persistengti irgi negerai.
2014-05-21 10:32:07
na, kokias dvi savaites jau nebesimatuoju apimciu, nes jos irgi nebesikeičia. Dietologei parasiau siandien, lauksiu ka atsakys. O be sporto ir judejimo pakanka... ir sodo darbai, ir ejimo nemazai... kasdien nueinu 10000 zingsniu ir kartais dar ir daugiau. Jau net visokius matuoklius isigijau, kad jei nenueinu sportuoti, kad matyciau ar pasiekiau rekomenduojama dienos fizini kruvi. Zodziu.... Dar bėda - pradejau bijoti nepasportuoti, ar tiesiog ramiai pasedeti. nesąmonė. Tuoj man psichologo reikės :)))))))))))))))
2014-05-21 11:05:16
labutis, nenusimink, tu ne viena tokia. Aš jau čia irgi nuo sausio vidurio. Viso esu numetusi tik 6 kg, ir tai vienas kg visada 'migruoja', tai šian, tai ten. Labai gailiuosi, kad pratęsiau narystę po tų trijų mėnesių, nes dabar prasidėjo vasaros darbai (gėlynai, daržai, aplinka prie namo), tad sportui nelieka laiko, o tada pradeda sąžinė graužti, nors iš lauko pareinu vos gyva pasidarius visus darbus. Psichologiškai, (man bent), tai labai sunku, nes matau ,kad čia per porą savaičių numeta tiek, kiek aš per 4 mėn. Savo organizmą jau pradedu pažinti: jeigu badaučiau arba atsisakyčiau net bendravimo, susitikimų -labai retų - prie vyno taurės ir skanėstų, tada būtų viskas puiku. Praėjusį savaitgalį buvo uošvio 70 metis, štai ir rezultatas- vos ne 2 kg viršaus, o juk baliuje nepasirodysi visai giminei ,kad esi ne iš tos planetos. Tad manau, kad labai jau daug reikia stiprybės nepalūžti ir visą gyvenimą laikytis" amžinojo įšalo dietos". Svarbiausia, kad būtų kas palaiko sunkiomis nusivylimo dienomis. Gaila, kad čia neįmanoma gauti psichologo konsultacijų, gal jie padėtų. Bandykime dar kaip nors tverti. Sėkmės.
2014-05-21 13:16:44
Lart, pati rašai, kad kai tvarkingai maitinaisi ir rezultatai buvo geriausi. Matau ant savęs, kad nuo mitybos tikrai labai daug priklauso - negalima persivalgyti bet ir nedavalgyti negerai. Taip pat ir su sportu, kas per daug, tas nesveika.
2014-05-21 13:51:57
maitinuosi ir dabar tvarkingai, bet sportuoti tiek kiek anksciau jegu nebeuztenka. Todel ir nezinau kas nuo ko cia priklauso....
2014-05-21 13:54:30
tiesiog norejau pasakyti, kad su 1200 kcal neilgai istempiau su didesniu fiziniu kruviu, todel kruvis naturaliai sumazejo. Na, ziuresiu ka atsakys dietologe, gal pakoreguos kazka, gal ne... Bet kokiu atveju kazkokiu budu reikia laikytis :)
2014-05-21 13:57:31
Beje, noriu jusu visu paklausti - ar sulaukete kazkokiu pastebejimu, komentaru is kilo.lt trenerio/dietologes, jei esate patalpinusios savo viso ugio foto?
2014-05-22 08:23:41
6 savaite:

7 savaite

Mano rezultatai (ugis 174 cm):

Svoris 66,6 kg (savaites pokytis +0,6 kg; viso pokytis -5,4 kg)
Liemuo 65 cm (savaites pokytis -0 cm; viso pokytis -8 cm)
Klubai 103 cm (savaites pokytis -1 cm; viso pokytis -5 cm)
Slaunis 58 cm (savaites pokytis -1 cm; viso pokytis -4 cm)
Krutine 87 cm (savaites pokytis 0 cm; viso pokytis -5 cm)
2014-05-22 09:38:55
LART, istikro suprantu tave. Ir visas kitas cia parasiusias... tikrai turi laikytis visa gyvenimo sitos dietos, jei nenori, kad viskas sugriztu.. as prisipazinsiu, kad tikrai sia savaite nukrypau nuo plano, bet tai nebuvo kazkas tragisko, jokio persivalgymo, tiesiog kiek kaloringesni maista valgiau (kaip visi mirtingieji) pora kartu ir kelis saldainius. ir ka jus galvojat? iskart svoris pasoko.. dar prisideda ta mano koja ir negalejimas begioti ir aktyviau leisti laika. ir man irgi kazkoks kaltes jausmas buna nepasportavus, atrodo, kad vos ne veltui leidi laika. foto man pakomentuoja siek tiek.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS