Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Juli dienorastis
2014-05-07 11:07:36
Pavydziu toms, kurios gali begioti... man tai begti yra siaubingai sunku. 2 val treniruociu atlaikau su ivairiais suoliukais, o va begimas :((((
2014-05-07 12:38:17
o kodel per sunku? tiesiog gal per greit pradedi ;)
2014-05-07 13:08:22
LART, Tau ne vienai bėgimas ne prie širdies- man asmeniškai bėgimas- pats baisiausias dalykas. Arklių sportas :) Tokia kankynė, kad negaliu apsakyt. Bet kas, tik ne bėgimas. Net ir kai buvau liekna negalėjau pabėgti net minimalaus atstumo- širdis taip kalatodavo, kad atrodė, jog tuoj tuoj ištiks infarktas :)
2014-05-07 13:59:17
Na didelio kruvio negriebiu is karto. Pamazu nubegu vos 2 km.... pakerta blauzdas (gal del to kad silpnutes) ir atrodo sirdis islips per gerkle. Nors pagalvojus, salia parko gyvenu, tai jei sugebeciau begti, man tai butu megstamas uzsiemimas :)
2014-05-07 14:01:03
Cia forumuose skaiciau kaip pradeti begioti... tai beveik nuo ejimo tempo. bet juk begdamas vis tiek krataisi.... Reiks gal bandyti dar letesni tempa imt..
2014-05-07 15:35:10
Man irgi bėgimas buvo didelė kančia. Bet kai pradėjau bėgioti nuo 5 min ir kas antrą dieną. Dvi dienos po 5 min, po to dvi dienos po 6 min, ir taip vis didinti. Net nepajutau, kai bėgu jau 15 min. Aišku, gal kam tai juokingas laikas, bet man tai išūkis :)
2014-05-07 15:47:30
hobby999 -labai teisingai darei ;) dauguma galvoja, kad begama tiesiog iskart greit ir ilgai. deja.. prie to reikia prieiti, pratinti organizma. pagooglinkit, yra tikrai geru patarimu, kaip reikia isivaziuoti. pradzioje kaitalioti begima su ejimu, vis didinant begimo dali, paskui stengiantis nubegti vis daugiau/greiciau..
2014-05-08 08:24:17
5 savaite:

Mano rezultatai (ugis 174 cm):

Svoris 66,8 kg (savaites pokytis -0,7 kg; viso pokytis -5,2 kg)
Liemuo 67 cm (savaites pokytis +1 cm; viso pokytis -6 cm)
Klubai 104 cm (savaites pokytis -1 cm; viso pokytis -4 cm)
Slaunis 59 cm (savaites pokytis 0 cm; viso pokytis -3 cm)
Krutine 88 cm (savaites pokytis 0 cm; viso pokytis -4 cm) :(((
2014-05-08 14:26:29
Juli, labai šaunu. Ir labai gražiai turėtum jau atrodyti :) žiūriu, kad mūsų svoris beveik vienodas, tik kad tu 10 cm aukštesnė :) tai nė nežinau, ar tau reikėtų toliau dar lieknėti...
2014-05-08 14:58:48
Aciu, Lung! :)
siaip jo, esu jau savim gana patenkinta :) cia sitie pora kg del uztvirtinimo nebent bus.
Beje, siandien pirmas kartas, kai rytoj laiminga diena, o man nera taip, kad laukciau jau belenkaip.. tikriausiai praeito penktadienio persivalgymas ir bloga savijauta po to savo padare :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS