Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Juli dienorastis
2014-05-02 07:17:23
O aš tikriausiai ne obuolys, o moliūgas. Liemens nėra, krūtys-2 spuogai. Kojoms priekaištų didelių neturius, o sėdynė - špygutė. Ir nieko nepadarysi, nepersismauksti per liemenį gi. Tad stengiuosi daug ką drabužiais apdangstyti. O kai svoris krenta, tai pirmiausia nuo kojų ir nuo klubų apimtys sumažėja, Tada kurį laiką visai ne kas su figūra būna, primenu išsipūtusią varlę. Raumenų ant kojų ir sėdmenų jau tiek, kad daugiau nebenoriu, nes bus kaip pas kultūristus (brrr kaip pagalvoju kaip atrodyčiau, jei raumenų nebūtų - du pagaliukai į užpakalį įsukti :) ).
2014-05-02 11:07:54
Giedrute, pralinksminai, nors suprantu, kad pačiai nejuokinga. Aš tai turbūt, jei nebūčiau apsileidusi, labai ir neturėčiau kuo skųstis, nors tikrai pas mane tobulos liemens ir klubų proporcijos niekada nebus. O turiu tokių draugių, prie kurių visada labai nemoteriškai jaučiuosi... pas jas tokie linkiai :) nors jos irgi randa prie ko kibti. Tai jų kojų oda negraži, tai dar kas nors :)
O mums lieka toliau plano laikytis, pasportuoti ir gerėtis savimi, kaip puikiai mes dailėjam. O tas mūsų krūtines, mažas ar dideles, prieš ir po gimdymų, vis tiek kas nors mylės. O jei labai jau reikės, tai pinigai viską sutavrko. Reikės tik gerokai pataupyti :)
2014-05-03 13:41:51
Butent ;) kiekvienai pasiulai sava paklausa ;)
2014-05-03 13:51:46
as tai noriu pasidalinti savo vakarykstes sekmingos dienos ispudziais. kadangi sia savaite kaip niekad jauciaus peralkusi (gal hormonai kalti, nzn), svajojau ir kuriau planus, ka valgysiu per sia diena jau is anksto.. ir stai ji atejo. pradejau keliais saldainiais, pora keksiuku su late kava, pietums kiaulienos sprandine su fri bulvytem, tada dar pora saldainiu su late, vynuoges..vakare isejom i miesta, uzsisakiau tikrai skanius ir riebius makaronus su grietineles padazu, vyno, bet suvalgyt jau nebepavyko.. ir kas blogiausia, mane eme vos ne pykinti. ryskiai persistengiau :D ivyko kazkas panasaus i maistines pagirias. dar ir siandien visai neturiu apetito. organizmui buvo sokas, manau. dabar per sias sekmingas dienas jau pati nebenoresiu tiek valgyti. zymiai geriau jauciuos, kai bunu kiek nedavalgius, nei toookia persivalgius, fe. svoris padidejo 0,5 kg (kas labai keista po tiek valgymo).
2014-05-03 13:56:01
o dar kas idomiausia, tai visa tai, ka surasiau, dabar atrodo kraupus persivalgymas, o anksciau praktiskai iprastas meniu :)
2014-05-03 15:24:10
Štai tai ir yra turbūt jau organizmo persiorientavimas į sveikesnę mitybą. Kitą kartą gal tiesiog mažesniais kiekiais reikėtų. Aš irgi pastebėjau, net ir valgydama pagal sudarytą planą, kad jei porcija kiek didesnė, iškart skrandį pradeda skaudėti.
2014-05-05 08:23:48
kaip keista, 1 kg priaugo.. nors valgiau maziau negu pagal programa.. :(
2014-05-05 08:44:02
Juli, gal cia koks PMS? tada normalu kad priaugi.
2014-05-05 08:50:17
As kadangi ilgokai cia nerasiau, tai noriu pasidalinti savais pasiekimais. 3 kg per 6 savaites. Atrodo nedaug, labai lėtai viskas vyksta. bet labai džiaugiuosi rezultatu, nes jis akivaizdus. tai pagaliau ir man šiek tiek daugiau motyvacijos, kad nėra viskas taip blogai. Ir jau ne taip sunku ištverti tą pasikeitusį maistą ir jo kiekį. kartais net pati pasirenku tokį patiekalą, kuris lengvesnis, o ne skaniai kvepiančią mėsą :) Man iki tikslo liko 1,5-2 kg. Tai beliko svarbiausias dalykas - neatsipalaiduoti :)
2014-05-06 11:03:27
Super, LART! sveikinu! vis minejai, kad stovi svoris vietoje, o cia se tau - 3 kg! labai gerai ;) kas liecia mano svori, tai gal ir teisinga tavo prielaida :) nes siryt jau uzlipus ant svarstykliu (nors sverimosi diena ketvirtadienis), pamaciau skaiciu 66,8 :D jau vis perzengiau tuos 67 pagaliau :D galima sakyt, man irgi liko 2 kg. del maisto, tai irgi, jau pagaunu save, kad ne visokiu nesamoniu noriu, o pvz salotu (tikrai viduj noras yra, o ne tas toks, reikia). tikiuos labai, kad tikrai valgymo iprociai pasikeis.. beje, kaloringumo man nepadidino, nors Andrius sake, kad galima taip padaryti. nu ziuresim, kaip seksis sia savaite :) vakar nubegau 7 km, kad ir vezlio greiciu, bet man jau pasiekimas.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS