Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Juli dienorastis
2014-04-30 10:00:50
Aš tai žymiu, kad nesportavau.
2014-04-30 11:09:00
as tai irgi rasau, kad nesportavau.. bet va nelabai suprantu, kaip yra su tais, blogais, vidutiniskai? jei man tiesiog visa diena norejos valgyt ir del mitybos nesijauciu gerai, tai ir zymeti, kad blogai? ar blogai zymeti tokiu atveju, jei nesilaikiau plano? nes cia gana skirtingi dalykai..
2014-04-30 11:54:01
mitybos prasme, manau, kad blogai yra jeigu nukrypsti nuo plano. o jeigu valgai, ką reikia, bet labai nori viso kito - čia jau greičiau emocinė prasta savijauta... :)
2014-04-30 12:39:17
o jeigu man silpna ir jauciu alki?
2014-04-30 12:52:20
Juli, jeigu silpna - butinai rašyk Andriui ar dietologei. manau, kad neturi būti silpna, nebent tol, kol organizmas pripras (apie 2 savaites), arba yra per didelis fizinis krūvis.
2014-05-01 10:59:01
Na ka, 4 savaite, praejo lygiai menuo:

Mano rezultatai:

Svoris 67,5 kg (savaites pokytis -1 kg; viso pokytis -4,5 kg)
Liemuo 66 cm (savaites pokytis -2 cm; viso pokytis -7 cm)
Klubai 105 cm (savaites pokytis -1 cm; viso pokytis -3 cm)
Slaunis 59 cm (savaites pokytis -1 cm; viso pokytis -3 cm)
Krutine 88 cm (savaites pokytis 0 cm; viso pokytis -4 cm) :((( del sito liudna
2014-05-01 11:45:10
Juli, tavo figūra nuostabi! Aš esu obuolys... Niekada neturiu tokio plono liemens :( O ir rezultatai labai geri. Taip ir toliau.
2014-05-01 12:05:38
Lung, aciu labai :)

visi figuros tipai turi savu isskirtinumu (kuriais ne visos dziaugiasi) ir privalumu :) taip, as esu pati tikriausia kriause :D liemens ir klubu santykis yra mano didziasias arkliukas, todel esu jau ivaldziusi apsirengimo mena taip, kad kitus minusiukus tai uzgoztu :)))) jei tu esi obuolys, tavo turetu buti plonesnes kojos ir didesne krutine ;) akcentus dedant ant situ vietu, atrodo stulbinanciai!
2014-05-01 21:40:55
Super rezultatas! Su tokiu nedideliu svoriu nutirpdyti 4,5 kg per mėnesio - labai didelis pasiekimas :)
2014-05-02 00:26:34
hmm, kriausyte ir as, ir dar kokia. dar mokykloj klasiokas vienas sakydavo "sikna kai kluono vartai" :D nu jau ka turiu tai turiu :))) o vat krutines Dievulis pagailejo... bet ne papuose esme :D ane?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS