Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Juli dienorastis
2014-04-07 21:00:39
tiek niurzgiau del tos mitybos, bet zinokit siandien net persivalgiau nuo to kiekio, ka turejau suvalgyti :D gal pratinuosi po siek tiek..
2014-04-07 21:19:38
Man 24m. ;) Man tai išties baisiausios mano mintys, ir dabar galvoju, kaip noretusi kažko „skanaus“, bet reikia pratintis prie dabartininės mitybos, puikiai suprantu, kad tik taip pavyks pasiekti norimo rezultato :) Tai va didžiausia bėda, kad valgai - jautiesi tikrai soti, bet kazkaip nepasitenkini tuo maistu, vis dar norisi kazko „skanaus“... ypač pietų metu, plius nesu labai gera kulinarė, tai nevisad skaniai ir gaunasi :D:D bet su praktika viliuosi bus geryn ir geryn :D sunkiausia sekasi išties normuoti maistą, kartais gaunasi iš akies taip :/ tai kaži dar ar neviršiju tų kalorijų 1200. O ir receptai kaikurie mano nuožiūra nevisai tiksliai aprašyti, nes pvz., šiandien viriau varškėtukus, receptas nurodė pakelį varškės ir 30 g. miltų, na su 30 g tai tik šnipštas būtų gavęsis, reikėjo tikrai daugiau nei 30 g:D ar jūs su tuo susiduriate gamindami???:)
2014-04-08 08:12:14
Sveikos, Juli ir Cami :) Tai aš čia tarp jūsų "senutė" :))))) Man 37. Tai gal dar galiu svorio nekritimo bėdą suversti ir amžiui :))) Bet aišku, nėr čia ko kažkam versti bėdas. Tik šią savaitę, kuri jau ketvirta, atrodo vėl viską pradedu iš naujo.... Tik dar labiau jaučiu kad reikia susiimti. Juli tai saunuolė - 2 kg. Linkiu, kad ir toliau ta linkme ;) O aš sedžiu apsikabinusi vandenį :D
2014-04-08 08:26:22
Kodėl atrodo, kad viską iš naujo pradedi?:) Kiek laiko jau esi kilo.lt nare?:)
2014-04-08 08:31:09
Nuo 2014-03-24. Bet praėjęs 4dienis buvo kritinis :D nei vienas gramelis nenukrito per dvi savaites, tai demotyvavo baisiausiai. Savaitgalis buvo skirtas susikaupimui ir va - vakar vėl pradėjau kaip ir nuo nulio - sveriu skaičiuosi gramukus. Nors negaliu sakyti, kad per savaitgali labai valgiau ar visai nejudėjau.
2014-04-08 08:33:50
A, beje, dėl maisto gaminimo. Kažkaip mano valgiaraštyje nėra tokių gaminių, kur būtų miltai. na tik makaronai vieną kartą per savaitę. bet su blogai apskaičiuotais produktų kiekiais nesusidūriau :) Moliūgų sriubą viriau. Tai vietoje moliūgų sriubos gavosi morkų sriuba (pagal kiekius). Daugiau viskas gerai.
2014-04-08 08:34:32
na as kol kas pagal receptus stengiuosi viska daryti. zinau, kad cia tik pradzioje tik bus :D nes esu is tu zmoniu, kur labai uzsidega, paskui nuslobsta entuziazmas ir reikalas pasidaro neidomus. bandysiu sita savo savybe keisti. del skanaus maisto - tikrai taip.. todel man yra issigelbejimas sita sekmes diena, nes nu tikrai visam gyvenimui atsisakyti skanumynu tikrai ne man, nes tiek megstu i koki geresni restorana nueit pavalgyt kartais, tiek pati ko nors prasmatnesnio pasigamint. bent karta per savaite tai galesiu ivykdyti :) laikiausi lieknuju gurmanu filosofijos, kur reikejo blogu produktu atsisakyti visam gyvenimui, tai istveriau puse metu, kol neisvykau i Italija.. kaip gi ten skaniai nepavalgysi? :D draugas sako, valgyk, grizus galesi susiimt, bet jau nebesusiemiau niekada :D ziuresiu, kaip po sekmingos dienos seksis cia :)
2014-04-08 08:36:03
LART, pasimatuok apimtis ;) jei laikeisi nurodymu ir sportavau, esu tikra, kad sumazejo jos. tikrai atsiras motyvacijos :)
2014-04-08 08:45:26
Visų mano matavimų diena - 4dienis. Būtinai pasimatuosiu :) O papasakokit apie savo sportus? Kiek sportuojat ir ka?
2014-04-08 19:18:22
Na aš šiuo metu sportuoju pagal trenerio sudarytą programą namuose su papildomais įrankiais, t.y. svareliais, kamuoliu... plius iškeičiau transporto priemonę į vaikščiojimą pėščiomis, kasryt į paskaitas ir iš jų suvaikštau apie 6km., ir dar vakarais kada ne kada prisiverčiu pabėgioti :))) sunkiau man į sporto salę nueiti, labai tas daug laiko atima, tai kolkas pasirinkau man priimtinesnį minėtą variantą. Tiesa, namuose sekasi visai neblogai pasportuoti, antra savaitė tik, bet nesunkiai prisiverčiu pasimankštinti :) O Jūs kaip sportuojat???;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS