Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Juli dienorastis
2014-04-03 21:35:17
Sveiki! Stai nusprendziau ir as prisijungti. Ugis 174 cm, svoris po sociu atostogu jau 72 kg.. tikslas 65 kg :) daug sportuojant ir su 67 kg atrodau gan "kuda" ko gero del nuo paauglystes vystytu raumenuku ir plono liemens, apie 63-64 cm :) visada sveriu zymiai daugiau uz panasiai atrodancias drauges. gal del to liemens (dabar jo plonu tikrai nepavadinciau - 73 cm :(((( ), gal del kaulu strukturos, o gal tiesiog del mokejimo apsirengt. Dabar tai jau panasu, kad reikes keisti garderoba, jei ir toliau tempai liks tokie pat..Todel juokaujant galima pasakyti, kad pinigu atzvilgiu naryste cia pigiau atsieis, nei nauji rubai :)) Uzsiregistravau vakar, siandien gavau maitinimosi ir sporto programas, atlikau pratimus. Rytojus man laiminga diena, tad naujos dietos dar neisbandysiu :D Bet ... We can do it!
2014-04-04 08:00:36
Sveikute :) sveikinu prisijungus prie kilo.lt bendruomenės, aš ir čia visai naujokė, pradėjau nuo pirmadienio :) Bet rezultatai po truputi jau dziugina, didziausia mano silpnybė - maistas, dėl to sunkoka įsivažiuoti į ritmą, bet ugdausi valią ir tiksliai maitinuosi pagal sudarytą mitybą planos, ties šiek tiek pati jį pagal save pasikoreaguoju :) maistas išties puikus, o ir treniruotės puikios, jaučiasi po kelių dienų treniruočių, kad raumenukai bunda po žiemos miegų :D O kaip tau dietos planas? ar patinka? ar pavyksta laikytis? :) Sekmytės siekiant tikslo ;)) Ir gražios dienos :)
2014-04-04 08:10:42
Sveika, as cia jau tris savaites, bet kazkaip nedrisau dar "uzvesti" savojo dienorascio. Siaip mano situacija gal irgi panasi siek tiek. Ugis - 172, svoris 66 kg (nuo tiek pradejau susirupinusi mesti). Pries metus kai sveriau 61-62 kg, irgi visiems atrodziau pakankamai liekna. Todėl siekiu to svorio vel. O per tris savaites - tik 1 kg :( ir stop. Nors pradzioje buvau labai uzsidegusi, dabar motyvacija krenta. Tai tau labai noriu palinketi, kad to nenutiktu, Siaip ieskau ivairiu priezasciu - padidejes sporto kruvis ir del to raumenu mase didejanti, gal dar amzius :), o gal per mazas vandens kiekis. Taip pat galvoju, kad numesti 5-6 zymiai sunkiau, nei 15-20 kg. Bet kokiu atveju - man labai idomu, kaip tau seksis ir tikrai butu smagu dalintis pasiekimais :)
2014-04-05 11:15:22
aciu uz palaikyma :) dziugu, kad atsiliepet, galim kartu sekti, kaip cia mums sekasi. Cami, kokie tavo tikslai cia? Mitybos planas atrodo patraukliai ir man, tik pradzioje isgasdino kaloriju skaicius - 1200. Bet ziuriu, kad valgyti reikes gana daznai ir porcijos nera mazos, tad ko gero isgyvensiu :) siandien pradesiu ji igyvendinti, nes vakar buvo laiminga diena :D. matau sunkuma tame, kad valgyti reikes pagal grafika. Dabar 11, o as dar nepusryciavus.. pietus automatiskai irgi bus velyvi.. reikes nemazai prisiversti pradzioje, kol isivaziuosiu i ritma. Pati plana koreguoju, gal labai nepakenks..
2014-04-05 11:21:09
Lart, manau tikrai tau padidejo raumenu mase, ypac jei intensyviau pradejai sportuoti. Nebandei pasimatuot apimciu, ar nepasikeite? Man taip buvo, kad numeciau tris kilogramus labai intensyvaus sporto pagalba, bet matmenys sumazejo liemuo - 7 cm, klubai 5 cm, o tai jau tikrai nemazai. tikrai pritariu, kad kai virsvoris nera didelis arba jo isvis nera, labai sunkiai krenta tie kilogramai, nes organizmas pasirenka savo vadinamaja "normalia" busena. butinai dalinkis, kaip sekasi tau ;) beje, kaip sekesi isivaziuoti pradzioje?
2014-04-05 11:37:06
Labas rytas, savaitgaliais as irgi tik kokia 10-11 val. pusryciauju, todel viskas issimusa is ritmo. Bet kadangi ir guluosi veliau, tai kazkaip issilygina. Zinai, apimciu nesimatavau :) baisu :))))))) bet reikes, nes jauciu, kad rubai gal kiek ir lengvesni. O maisto tai cia sociai - 1200 kcal. Beda tik su vandeniu - dar neatradau budo, kaip isgerti man reikalinga 2100 ml kieki.
2014-04-05 11:42:42
O pradzia buvo labai azartiska, o maisto kiekis pasirode milziniskas :) Tik ziauriai truksta keptu mesyciu, rukytos desrytes ir panasiu dalykeliu :) O beje, laisvos dienos atsisakiau. Tiesiog zinau, kad tai gali buti 5dienis arba 6dienis ir ta diena vakare leisiu sau suvalgyti kazkiek surio, rukytos mesytes, pora tauriu vyno (nors sako, kad jo visai reikia atsisakyti :) ). Ir dar kas svarbu - prisikaiciau daug komentaru, kad kilo.lt komanda neatsako I klausimus, nereaguoja ir pazymetus dienos rezultatus. Turiu pasakyti atvirksciai - labai greitai gaunu atsakymus, o kai pazymejau, kad bloga nuotaika ir kad nenumeciau nei vieno kg per savaite - gavau padrasinancia zinute. Tai atsizvelgiant I tai, kiek cia nariu - manau komanda dirba puikiai :) Linkiu smagiai praleisti savatgali... Beje, koks tavo amzius?
2014-04-07 07:51:07
Juli, mano „bagažas“ 68 kg, ūgis 171 cm. Mano pagrindinė motyvacija - veidrodis :D nebesinori jau senokai į jį žiūrėti, tai pagaliau atėjau į protą ir imiausi veikti :) kolkas sekasi neblogai, tik sudėtinga laikytis mitybos grafiko, pusryčiai bene sėkmingiausi būna, su priepšpiečiais irgi suspėjų, o po to priklausomai nuo darbų, kada pavyksta grįžti namo po paskaitų tada ir pietukus valgau, pavakarių kartais atsisakau, nes nebeįtelpu į laiką :D vanduo paskutiniu metu man visad po ranka, per prievartą išgeriu tuos 2100ml, deja taip tik keletą dienų buvo, šiaip kokį 1500ml pavyksta išgerti :)) o savaitgaliai labai sudėtinga tiek su sportu tiek su mityba, nes vis tenka kur nors išvažiuoti, tai tuomet sporta stengiuosi kompensuoti aktyvia veikla kažkokia kita, tiesa su mityba kiek sunkiau tada būna... nors stengiesi ir porcijas mažinti, pastebėjau ir pati, kad tiek kiek anksčiau suvalgydavau, dabar atrodo „nebetelpa“ :) Na manau judam link tikslo ;) Gražios dienelės ir darbingos savaitės pradžios, mergaitės ;)))
2014-04-07 16:20:00
Na ka, isgyventos pirmosios mitybos ir sporto pagal plana dienos. Nepaisant to, kad buvo savaitgalis plius draugu susibegimas sekmadieni, sugebejau atsilaikyti nuo visu pagundu ir blogybiu. Tik zinot ka, ryte net atsibudau nuo alkio :D Baisu, tikrai labai sunkiai sekasi valgyti. Atrodo, skrandis pilnas, bet sotumo to "malonaus" nera. Siandien pietums suvalgiau makaronu su tunu, tai situacija kiek pagerejo. Manau, taip yra todel, kad anksciau valgydavau daug ir sociai vakare. Reikes kaip reikiant pakeisti iprocius.. Beje, nors svorio registravimo laikas dar neatejo, pasisveriau ir ziuriu, kad nuo praeitos savaites "sublogau" 2 kg. Aisku, jie ir priaugti buvo labai greitai atostogu metu. Realiai dabar grizau i pastovuji svori, kuris yra 70 kg ir tikrai manes dar nedziugina.
2014-04-07 16:26:02
Klausiat, kiek man metu - 28 :) o jums? ;) Del vandens, tai irgi pastoviai kontroliuoju, kad tiek isgerciau. Mano budas yra toks: pasiemu 0,5 buteliuka, pripilu vandens ir taip 4 isgeriu kiek per prievarta mazdaug po viena pries kiekviena valgyma. Pirma diena atrode, kad vanduo jau tuoj prades per visur sunktis :D bet irgi dar tikiuosi, kad priprasiu. Kaip ten sako, reikia padaryti kazka 21 karta ir tai taps iprociu ;) tad po 3 savaiciu tureciau jau pliumpinti vandeni kaip niekur nieko :D Dar del sekmingos dienos. Is aprasymo supratau, kad ji yra butina, kad nesuletetu medziagu apykaita ir organizmas nepradetu taupyti. As esu tvirtai nusprendusi, kad sia diena (pas mane tai penktadienis, bet reikalui esant perkelsiu) valgysiu tikrai visiskai apie nieka negalvodama :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS