Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Memo dienoraštis
2015-04-28 20:52:41
Juraiste,čia yra apie pinigų grąžinimą
http://www.kilo.lt/pinigu-grazinimo-garantija
2015-04-29 21:40:00
Reikia valios ir noro, as turiu tris vaikus, is kuriu viena dvieju metuku, jai kai ka atskirai darau valgyti...ir pavyksta susiderinti mityba. Kilo.lt labai gerai padeda sureguliuot mityba, bent jau man, riebius netinkamus patiekalus ismoke pakeist sveikais, neriebiais, reikalingais...
2016-02-22 16:05:08
Laba diena. Pažiūrėjau savo profilyje, kad esu gan ištikima kilo.lt narė :) Tik su pabėgimais. Pradėjau pirmą kartą - pastojau. Antrą kartą - maitinau dukrą. Dabar trečias kartas. Gal jis nemeluos? Kiekvieną sykį, kai čia sugrįžtu, tai sugrįžtu su dar didesniu bagažu. Pirmą kartą svėriau 80, antra 85, o dabar visus 93. Turiu visą nėštuminį svorį. O as moteris, noriu būti daili, liekna graži. Sportuot pradėjau nuo 2016,01,01. Svorio nepamečiau, bet pamečiau gal 15 cm. Išviso. Tada pradėjau "parintis", kodėl man svoris nekrenta? Radau daug atsakymų į savo klausimą. Valgymas 3 kartus dienoj, mažas vandens kiekis. Alkoholis. Alkoholio atsisakiau visiškai, valgau 5 kartus, geriu daug vandens :) Bus matyt kas čia gausis :)
2016-02-22 16:05:14
Laba diena. Pažiūrėjau savo profilyje, kad esu gan ištikima kilo.lt narė :) Tik su pabėgimais. Pradėjau pirmą kartą - pastojau. Antrą kartą - maitinau dukrą. Dabar trečias kartas. Gal jis nemeluos? Kiekvieną sykį, kai čia sugrįžtu, tai sugrįžtu su dar didesniu bagažu. Pirmą kartą svėriau 80, antra 85, o dabar visus 93. Turiu visą nėštuminį svorį. O as moteris, noriu būti daili, liekna graži. Sportuot pradėjau nuo 2016,01,01. Svorio nepamečiau, bet pamečiau gal 15 cm. Išviso. Tada pradėjau "parintis", kodėl man svoris nekrenta? Radau daug atsakymų į savo klausimą. Valgymas 3 kartus dienoj, mažas vandens kiekis. Alkoholis. Alkoholio atsisakiau visiškai, valgau 5 kartus, geriu daug vandens :) Bus matyt kas čia gausis :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS