Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Memo dienoraštis
2014-04-23 13:31:13
O ką daryti kai po velykų baisu ant svarstyklių lipti? Taip puikiai sekėsi iki švenčiu, o per jas ėmiau ir susimoviau.. :)
2014-04-23 14:37:22
Galbūt nesisverk pora savaitėlių, kad neišsigąstum? Svarbiausia dabar po švenčių vėl grįžt "į doros kelią" ir viskas susitvarkys ;)
2014-04-24 08:47:24
Memo, man lygiai taip pat :( Nesisverk kol kas, Bet svoris, nors ir pakilęs, neturėtų laikytis ilgai, jei ir toliau laikysies visko taip pat. Žodžiu, viskas bus ok :)
2014-04-24 11:15:53
Vat neišlaikiau ir užlipau šiandien ant svarstyklių nes svėrimosi diena. Na ir.. Svoris nepatikęs. Tiek pat kiek prieš savaitę. Žinau, kad jei būčiau susilaikiusi per velykas būtų su - ženklu.. Na bus pamoka :) Smagu, kad bent viršaus nedėjo daug. Dirbam toliau :)
2014-04-24 11:24:01
Oij tos sventes, tik koja pakisa... Smagu, kad bent jau nepakiles svoris. Man irgi visada baisu lipt, bet kai pamatai, kad nekyla, tai lengviau atsiputi. Po svenciu reikia is kart grizti prie sveikos mitybos, neatsipalaiduoti ir tada viskas gerai buna. Sekmes! :)
2014-05-04 19:27:08
Atėjau prisiduoti ir aš. Stoviu vietoje. O stoviu vietoje nes klaidžioju klystkeliais su mityba. Kaip sakant mečiau kelią dėl takelio.. Bandysiu ryt vėl stot į vėžias.. Reikia motyvacijos kažkokios tai.. :)
2014-05-05 00:17:10
tu gali!!! :D
2015-04-28 14:50:28
:) su mityba turbut visiems sunkiausia :) as kai turiu vaika man sunku laikytis kilo.lt nustatyto maitinimosi laiko, nes turiu derintis prie seimos... kazkaip 100 kartu per diena nesinori daryti valgyti... ir siaip atejo vasara, atejo ledu sezonas :D gal kaip nors ledai nesugadins rezultatu :D Sekmes tau ir nepasiduok, nes kai pagausi azarta greitai pasieksi savo tiksla :D
2015-04-28 16:18:49
Oi, jaučiuosi lygiai taip pat kaip jadlyte :). Dar tik kelios dienos, bet jau ta rutina...o vakarienės pasiūlymas 1 tuno dėžutė gerokai sunervino. Aš nesiruošiu fitneso varžyboms :D. Kas nors žinote, ar realiai įmanoma susigrąžinti pinigus?
2015-04-28 20:17:52
Nu gi buvo kad per pirmą savaitę galima. Rašyk jiems.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS