Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Editos dienoraštis
2014-04-02 17:35:44
Prisijungiu prie jūsų :) Esu 165cm, o sveriu 85kg:/ tikiuosi atsikratyti 20kg. Labai stengsiuosi neprarasti motyvacijos! Ir tikiuosi galėsianti pasigirti rezultatais :)) Lauksiu bendraminčių :))
2014-04-02 17:42:44
Šaunuolė, kad prisijungei! Mes labai panašios aš kažkada irgi svėriau ~84kg, o mano ūgis 1,66cm. Dabar sveriu 78kg, mano tikslas kaip ir tavo 65kg.:) Prisijungiau prie kilo.lt taip pat prieš kelias dienas.
Tikiuosi mums pavyks ! Sėkmytės :)
2014-04-02 17:46:47
Šiandien pirmoji diena. Sakyčiau sekasi visai neblogai, na keli netikslumai yra:)
Gavau tokį valgiaraštį (pati pasikoregavau :D) :
Kiaušiniai paprikoje 4vnt. 422kcal
Obuoliai 3vnt. 171kcal
Tuno salotos su kiaušiniais 416kcal
Orkaitėje kepta cukinija 500g 95kcal
Varškė su džemu (360g varškės) 400kcal
Tai vat o mano diena buvo tokia:
9val: Kiaušiniai paprikoje 2vnt
12val: Obuoliai 2vnt (vos du įveikiau :D)
15val: Tuno salotos su kiaušiniais (deja gavosi kumpio su kiaušiniais, nes tuno neturėjau, o kumpio dėjau nedaug)
~16val: Sportas
17val: Orkaitėje kepta cukinija (valgiau 6 apvalius gabalėlius šiek tiek pabarstytus sūriu, druska, ir pipirais) ir kava( galvą skaudėjo)
20val: laukia varškė su uogiene ( bet tikrai nemanau, kad suvalgysiu 360g :/)
Mano netiksliais skaičiavimais tikrai mažiau kalorijų, nei reiktų (1500kcal). Nebus per mažai? Nes nemanau, kad būtų gerai per daug kankint save ir valgyt tiksliai kaip parašyta. O jums ar atitinka kiekiai?? :))
2014-04-02 17:48:54
MONIKENIA: Labai tikiuosi, kad pavyks. Nes beveik įveikus pirmą dieną jaučiuosi tikrai gerai. Didžiuojuosi! :) O tu, tai šaunuolė, jau nemažai pasiekei :)
2014-04-02 18:01:21
Na manau nieko blogo kad kartais mažiau suvalgysi :) Nes aš asmeniškai 1200kcal valgiaraštį susidarius :) Tai man ir tiek jau atrodo pakankamai maisto :)
2014-04-02 18:01:33
O kaip tau su vandens gėrimu?
2014-04-02 18:06:38
Na su vandens gėrimu prasčiau. Beveik 1,5l išgėriau iki dabar. Bet, manau, kaip pirmai dienai ir tai neblogai, nes nereikia norėt taip drastiškai per vieną dieną viską pakeist :)) O kaip tau?
2014-04-02 21:33:47
Tragedija, nes labai sunku man jį gert. Anksčiau iš vis mažai gerdavau per dieną gal 0,5l ir tai nevisada;/
2014-04-02 22:38:39
Sveikos, vandenį gerti reikia...pastebėjau pati, kad pirmomis narystės dienomis, kai gėriau daug vandens, žymiai buvo lengviau tvarkytis su alkio jausmu :). O dabar, kai geriu mažiau (užsimirštu kažkaip), ir alkis dažnesnis, ir vis nuodėmingesnio maisto norisi. Tai va, buteliuką, buteliuką ir išgurkšnosit..Sėkmės laikantis dienotvarkės ;)
2014-04-03 07:59:41
Labas rytas. Na, vakar pavyko tik 1.8l išgerti. Šiandien tikiuosi daugiau :) Sėkmės ir man ir jums :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS