Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Saulytės dienoraštis
2014-04-02 17:04:12
ir dar motocikla vairuoju daznai, tai gal irgi kazkiek pavargstu su juo :)
2014-04-02 17:09:09
Na tada jūs nemažai tikrai judate :) Reiks ir man pagalvot apie tai,bet grįžtu namo apie 16-17h. Jau kažkaip pavargus jaučiuos, na bet reikia prisiversti bent 3 kartus per savaitę :)
2014-04-02 18:54:53
Monikenia,kg numeciau per 1 men ir 10dienu. Jei ir toliau taip seksis,tai rezultatas tikrai turetu būti geras:) O kas liecia vandeni,tai as jau senai jo tiek suvartoju. Jei per diena negaliu isgerti bent 2 litru vandens,tai vakare grizusi geriu kaip isprotejusi,nes bunu ziauriai istroskusi. O tau linkiu kuo geresniu rezultatu. Manau,jei laikaisi nustatytos mitybos bei sportuoji,tai rezultatai is karto matosi.
2014-04-03 13:57:50
Reiškia tu jau turi įprotį gert vandenį :) Tau taip pat sėkmės !
2014-04-06 17:32:01
Na va praėjo pirma savaitė be sporto ir su viena nuklydimo diena numečiau 1,5kg :) Visai džiaugiuosi, bet ateinančią savaitę reikės pasistengti !!! Tikiuosi man pavyks geriau. O jums kaip sekasi? Dažnai nuklystate nuo grafiko?
2014-04-06 19:03:21
Super!!! Tau labai gerai sekasi. Manau,-1.5kg tai daug. Sekmes ir toliau. Maisto grafiko laikausi,bet patiekalus renkuosi pastoviai kitus(ko tuo metu noriu). Tik nenukrypstu nuo kcal kiekio.
2014-04-06 20:42:06
O pas tave baltymų, angliavandenių ir riebalų kiekis pasiskirstęs gerai būna, kai tu kaitalioji maistą?
2014-04-20 18:59:02
Na savaitė pas draugus ir tos nelemtos Velykos... ir vėl sveriu 77,2kg grįžau prie pradinio svorio... nors buvau jau pasiekus 74,8. Tiesiog verkt norisi, kai suprantu kokia bevalė esu...
2014-04-20 20:26:02
Na ir man Velykos, vyro ir anytos gimtadieniai nepagelbėjo:/ Bet nieko vėl ryt į kelią :))
2014-04-20 21:32:04
Monikenia, manau, kad pasisvėrei tikrai ne ryte:) Ar klystu? Visiems tos Velykos pakirto...Aš tai irgi prisivalgiau ryte, bet nuo pietų tik vandenį gurkšnoju...Šiandien kaip ir sėkminga diena, nors vakar bekepant tortą ir besiruošiant šiandienai irgi teko priragauti visko:D Judam į priekį ir nenuleidžiam rankų.:))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS