Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Saulytės dienoraštis
2014-04-01 19:51:51
Esu nauja narė, dar tik antra diena :) Puikiai einasi, neatrodo, kad bus sunku, nes valgiaraštis tikrai patinka. Tik problema su vandens gėrimu, pagal mano svorį reikia išgert 2,5l. Niekaip neprisiverčiu, max 1,5l išgeriu daugiau neina. O kaip jums?:)

Mano ūgis 1,66cm, svoris 78kg. Tikslas -10kg.
Norėčiau per du mėnesiukus numesti, bet kaip pasiskaičiau, tai neina taip greit ;/ Pasidalinkit kiek jūs numetėt per 1-2mėn,??
2014-04-01 20:25:20
Linkiu sekmes :) as per du menesius numeciau 8 kg, dabar sveriu tiek pat kiek tu :) mano ugis 165 cm. Svoris krenta netolygiai, viena savaite apie 500 g, o kita visi 1.5 kg. Mitybos plano laikausi labai tiksliai, su vandens gerimu irgi sunku, bet po truputi situacija gereja. Esu uzsibrezus bent 2 litrus per diena isgerti, tai isipilu ryte vandens i dvieju litru talpos buteli ir visa diena geriu. Paskutinem savaitem baigdavau isgerti dar vakarui neatejus.
Sportuoju 5 kartus per savaite po 30 min.
Linkiu kantrybes ir valios atsilaikyti visokiom vilionem!
2014-04-01 20:31:18
Tai reiškia aš numesiu šiek tiek mažiau, nes kuo mažesnis svoris tuo sunkiau krenta :) O jūsų mitybos planas kiek kcal sudarytas? 1500?
Aš irgi planuoju sportuot taip kaip jūs tik namie. Man labai patinka youtubėj 30minutes body workout :)
2014-04-01 20:46:15
Mano mitybos planas irgi 1500 kcal. As sportuoju namie. Pagal ,,Focus T25" programa, parsisiunciau is interneto. Man ji labai patinka.
2014-04-01 20:54:23
Aišku, galbūt reiks ir man pabandyti :)
Tačiau aš tai 1200 Kcal, nes noriu efektyviau visko. Kažkaip mąstau... jei sugebėjau tiek laiko savęs nevaldyt ir valgyt viską iš eilės, tai dabar turiu susikaupt ir pakovot prieš save. Nes kaip sakoma ne maistas turi valdyt žmogų, bet žmogus maistą.
2014-04-02 10:18:01
Sveika,Monikenia. As i KILO prisijungiau vasario 22d. Duomenys musu labai panasus. Buvau 165cm. ir 76kg. Siai dienai sveriu 70,8!!!:) Valgiarastis -1500kcal. Vandens reikia isgerti 2.4l. Tad nusiteik optimistiskai ir svoris tikrai kris!!! Sekmes:)
2014-04-02 11:01:01
Sveiki :) man su mitybos planu 1500kcal ir sportavimu namuose per nepilnus 3 menesiuis krito apie 11kg, nuo 78kg pradinio, taip kad tikrai viskas veikia (o ir net nesilaikau grieztai dietos, kartis buna ir 1600, ir 1700 kcal)
2014-04-02 11:01:52
ir jo, vandens irgi neisgeriu kiek reikia, max 2 litrai gaunasi, bet dazniausiai 1.5
2014-04-02 16:47:32
JOLI <----- Sveikutė, tu šaunuolė, kad tiek išgeri ;o aš tai vos 1,5 niekaip daugiau. Būtų įdomu sužinoti per kiek laiko numetei tiek kg?
OLE<------ Labukas, būtų įdomu kiek kartų per savaitę sportuoji? Ir ar pagal kilo.lt sudarytas sporto programas?
Su tuo vandeniu tai grynas gimdymas man :D niekaip neina susigirdyt.
2014-04-02 17:03:03
Mokikenia, 3 kartus, po mazdaug 30 minuciu, visai lengva ten programa siaip :) ir taip, pagal kilo.lt komandos sudaryta :)
ir, ir dar reikia pridurti, kad 3-4 kartus per savaite einu pasivaikiosti greitu tempu, po 30-60 minuciu
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS