Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Katarinkos dienoraštis
2014-03-26 20:09:13
Sveiki,pagaliau ir as ryzausi cia parasyt .Ugis 173 , o svoris kritinis 115.Kiek kartu bandziau ant dietu ir pan.nieko nesigauna-tas riimas jau netelpa i jokiu remus .Senai reikejo kreiptis pagalbos ,bet gedinausi,labai saunu kad atsirado toks projektas,tikiuosi jis man pades.Nes jau ant tiek puoliau i depresija,nieko nenoriu daryt,nei kur eiti .Per 6 metus pririnkau 60 kg beveik,nu nzn kaip taip nutiko-tiesiog apsileidau .Siaubas.....
2014-03-26 20:48:12
Labas:) Gera pradžia pusė darbo, tik dar sunkiau nei pradėti yra išlikti teisingame kelyje. Didžiausios sėkmės, kartu viskas pavyks!
2014-03-27 08:57:22
Sveika prisijungus, mano pradinis svoris buvo 120 kg... tikras siaubas!!!!! Su kilo.lt pagalba jau atsikraciau 16 kg, tikrai esu labai patenkinta, kad cia prisijungiau ir kad atradau valios laikytis. Sekmes mums visiem, kurie siekia savo tikslo :)
2014-03-27 10:52:18
Puiku, kad forume dalyvauja ir panašaus viršsvorio merginos, galima sakyti tikros bendramintės :) Mano svoris 105, o ūgis 167 m, taigi kooska ir Vestur, mūsų situacija turi daug bendro. Tik, va man per du mėnesius nepavyko nei laikytis programos, nei numesti svorio (atvirkščiai, turiu 2 kg pliuso). Vestur, pasidalink patirtim, kaip tau pavyksta sunkiausiai momentais laikytis valgiaraščio, kokie argumentai tau padeda?
2014-03-27 13:55:05
Mano pats didziausias argumentas yra toks, kad noriu pastoti, o del savo svorio negaliu pastoti, o taip noriu antro lialiuko... Dar toks menkas argumentas, tai kad sumokejau pinigus ir ka dabar ismeciau taip sau. O ir dar labai mane palaiko kolektyvas darbe, vyras namuose. :)
Man sunku labai savaitgaliais, del to dabar pirmadiniais darau iskrovos diena.
Sekmes tau, man ir visiems, nenulaidziam ranku. :)
2014-03-27 15:54:49
Aš tai neprisiverčiu namie sportuoti, o ir sąlygų bei vietos nėra. Galvoju pradėt bėgioti, bet vienai vėlgi liūdna. Gal kas nors gyvena šalia Justiniškių rajono ir norėtų bent 2-3 kartus savitėje vakarais pamėginti lėtą krosą :)?
2014-03-27 22:13:21
sveikutes, as tik siandien prisijungiau. Na gal pasiseks siek tiek nuridenti. Svoris 112, o ugis 164. Tiesiog per puse metu apie 20kg priaugo, ir ketvirti metai niekaip neatsikratau. Bandysiu laime cia:)
2014-03-28 10:51:18
Pajudejau is vietos - 1 kg:)o as irgi turiu leliuka ,jam dabar 7 menesiai .Po gimdymo gryzau buvo 103 kg,o dabar 115 ,nu siaubas toks apsileidimas,kad nera zodziu .Suprtau kad reikia pagalbos ,nes dabar vaikas judrus tai man sunku tiesiog ,ar pasilenkt ,ar paimt ar dar kazka -prakaitas tiesiog pila ,o kol susiruosiam i lauka ,kol aprengiu kol vezima nukeliu ,visa po prakaitu -vos atsikvepuoju .ir dar vienas rimtas dalykas ,kai pastorejau noriu maziau myletis :( vyras aisku to nelabai supranta ,kodelbuna nera noro -tiesiog sunku .....Suparatau kad tai testis negali ,kad as viena neiveiksiu ,nors irzinau koks turi buti maistas,bet vistiek prisikemsi bulviu kokiu su rukyta desra ir sedi,galvoji kaip man sunku ,kam as valgiau jei suprantu kad reikia ploneti ,vyras aisku myli ir tokia ,bet greit manau ir jam bus geda su toki kur iseit ,nors ir jis ne is plonuju,bet gero sudejimo,biski pilvukas yra :)o as sveriu daugiau uz jis -nu siaubas.Tik budavo susiruosiu dietos laikytis,ir vel prisiriju ,tai vyras sako tai jau nebeploneji ?-o man toks pyktis paima ,sakau galvoji labai lengva tokio skanaus maisto atsisakyti,nors turiu ne ant jo zodziu pykti ,o ant saves ,juk pati viska kuo puikiausiai suprantu -bet valios nulis.Tai dabar stora niekur eiti nenoriu -anksciau kavines ,sokiai,o dabar namai nes geda ir sunku.Ir perskaiciau internete apie kilo.lt- pasakiau po velniu,nors kazko reikia grebtis ,ir paemiau 6 men naryste.Tai kai isdestytas valgiarastis ir sportas -laikausi visko tiksliai .Svarbiausia pamirsti limonadus,cipsus,bandeles,keptas bulves ar troskintas,cukru sumazinau i arbata ir kava nuo 2 sauksteliu iki puses saukstelio.kol kas laikausi,kai viska pateikia ant lekstutes ir dar sumoketi pinigai ,ir plius supranti kad tau to butinai reikia -negaliu sito mesti ,del saves ir del vyro ir del sunaus.As turiu iveikti sita sunku kelia ......
2014-03-28 13:25:16
Ir vat siandien nuo treniruotes pajutau pasitenkinima-toki gera jausma,kaip visus pratimus taip lengvai viens du ir padariai,o prisiminus pirma diena ,keikiausi,kad negaliu iskart visko atlikt,net tiek kartu negalejau padaryt-tai vat greitai issimankstina kuna,tik reikia netingeti,ir dar dadejau tempimo pratimus,o tai visai nelanksti pasidariau :) planuoja spagata istreniruoti :D
2014-03-28 15:27:41
Smagu, kad vis geriau sekasi. Tačiau labai svarbu turėti pakankamai ryžto, užsispyrimo ir kantrybės ir tomis dienomis, kai bus prastoka nuotaika ir nesinorės nieko daryti. To labai labai linkėčiau, laikykitės merginos, teigiamas pavyzdys taip įkvepia ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS