Mityba / Sveika mityba / Rytinis nevalgumas
2013-12-10 16:42:28
Gavau Jūsų siūlomą dietą, viskas labai džiugu, bet ką daryti jeigu aš neprisiverčiu valgyti pusryčių? man skirta 1200 kaloringumo dieta, jeigu pusryčių nevalgau tada gaunasi tik 1000 kalorijų ir aš tikrai būnu alkana :?
2013-12-11 11:22:14
as irgi nemegeja pusryciu, bet.. ka daryt atsakymas geriausias - pradet valgyt :D
2013-12-11 15:58:47
Sveiki, daugiausia kalorijų turime gauti pirmoje dienos pusėje, tai gi, pusryčius valgyti reikia. Pusryčiai gali būti negausūs, pavyzdžiui: jogurtas su kava ar vaisiai, bet jie turi būti įtraukti į kiekvieno žmogaus maitinimosi racioną. Pusryčių valgymas pažadina organizmą, taip pagreitėja medžiagų apykaita, kuri yra labai svarbi laikantis dietos.
Moksliniais tyrimais įrodyta, kad žmogui, valgančiam pusryčius, dienos eigoje lengviau sutelkti dėmesį, dirbti protinį darbą bei išlaikyti emocinį stabilumą.
2013-12-12 15:08:00
as labai senei, dar mazyte budama gulejau ligoninei ir man buvo paskyre kazkokia dietologe, nes su skranduku turejau problemeliu, tai man jau tada iskiepijo, kad pusrycius turiu visoj dienoj svarbiausiais laikyti :))) taip ir darau, tiesa iprast buvo tikrai labai sunku, pradziai net pykindavo. Bet pradejau nuo tokiu tirstu sulciu, po to siiap tyriu, jogurtu, savaitgaliais jau ir kiausinuka sukramtydavau pusryciams.. tai gi viskas imanoma, ypac tai kas atrodo neimanoma :D sekmes pratinantis!
2013-12-12 15:51:46
toj temoj kur "ką valgyti vakare" tai parašiau kad plakuosi pieno ir varškės kokteilius, bet jie tinka ir rytui, ypač jeigu yra panelių kurioms sunku ryte valgyti :) susiplaki, ir ksnau ir sveika, greita, o ir pažadina atrodo :))) skanaus!
2013-12-12 16:22:17
o, del kokteiliu rytui kazkaip niekada nebuvau pagalvojusi, reiks susiplakt, kaip tik varskes prisipirkau, akcija rimi :)))
2013-12-13 12:55:21
Na jeigu sultys skaitytųsi kaip mini pusryčiai tai tada mielai pusryčiaučiau :D
2013-12-30 09:34:41
as ryte isgeriu vandens ir jauciuosi valanda labai puikiai, po to ateina mini alkio jausmas, bet dazniausiai speju tik koki obuoli sukramtyt iki pietu :/
2014-03-05 09:25:58
O kaip manot, kaip su vakariene? Kiek girdėjau, pusryčių nevalgyti negerai.. Bet man dažnai būna kad po pavakarių jau nebenoriu valgyti :) ar vakarienė irgi tokia svarbi kaip ir pusryčiai? ;)
2014-12-13 21:29:00
Ir man bus sunkoka pradeti pusryciauti, nes visa gyvenima, kiek atmintis nemeluoja, nevalgiau pusryciu...zodziu, BUS SUNKU
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS